View Poll Results: Pronostic

Voters
16. You may not vote on this poll
  • 1

    6 37.50%
  • x

    3 18.75%
  • 2

    7 43.75%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 85

Thread: Etapa 33: U Cluj - Petrolul Ploiesti 2-4

  1. #64
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Ba Ganea era si Ninu blat in plm Ai uitat de el, rateaza de la 1 metru si apoi ofera golul de 3-0 petrolului
    Aaa, si Tudor e blat in plm nu i-a dat aluia de la betrolul clar Mizerii toata lumea vrea pe betrolul pe locul 2

  2. #65
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    ce mizerie de liga...
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. 26th May 2013, 18:49

  4. #66
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Meci clasic de blat 2-0 min 20-25 urmat de un 3-1 final
    Plm nu credeam ca se va marca atat... Oricum 2 diferenta ca la orice blat.Pana la urma 4-2 final.
    In rest sa ne ... in petrolul echipa ....

  5. #67
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    ce mizerie de liga...
    da, sa-ti bagi p*** in el fotbal . Daca se juca pe bune nu batea Petrolul nici in 100 de vieti. Cred si eu ca se incearca fortarea trimiterii Petrolului in Europa League, ca un cadou asa inainte sa intre sobolanul Busca la puscarie

  6. #68
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Deci sa imi suga p***! Tocmai l-au lasat pe Grozav sa dea golul 5, ca sa nu le f*** golaverajul! Cat de jenant frate, cat de jenant! Borza nu era in grafic cu golul ala. *****!

  7. #69
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Super golul lui Borza.

  8. #70
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    Interesant e ca mai erau unii useri care asteptau un meci curat aici.
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  9. #71
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    vorbesti serios?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #72
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Farmecul Vietii View Post
    Interesant e ca mai erau unii useri care asteptau un meci curat aici.
    Nu astepta nimeni un meci curat, toata lumea a spus ca daca se va juca pe bune, petrolul nu va invinge niciodata la U

  11. #73
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Farmecul Vietii View Post
    Interesant e ca mai erau unii useri care asteptau un meci curat aici.
    Eu is mai delirant, chiar speram ca nu se baga la combinatie...insa m-am lamurit. Era prea evident, acelasi patron la ambele echipe, ce dracu. Si imi vine cu povestea aia ca la Petrolul e doar sponsor si vrajeli de 2 lei

  12. #74
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Nu astepta nimeni un meci curat, toata lumea a spus ca daca se va juca pe bune, petrolul nu va invinge niciodata la U
    Cam dura afirmatia asta.Petrolul e peste U ca joc, valori, motivatie, eu zic ca erau sanse bune sa castige si daca se juca pe bune.
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  13. #75
    Registered User
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    271
    Reputatie
    0
    ue walter gunoieru

  14. #76
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Farmecul Vietii View Post
    Cam dura afirmatia asta.Petrolul e peste U ca joc, valori, motivatie, eu zic ca erau sanse bune sa castige si daca se juca pe bune.
    Singurul lucru la care Petrolul e peste U e ca walter, patronul lui Petrolul, are interesul ca echipa lui sa castige, in timp ce walter, patronul lui U Cluj, are interesul ca echipa lui sa piarda. Aici s-a facut diferenta, a fost chestie de atitudine si motivatie

  15. #77
    incepator Pierre de Timp's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    29
    Reputatie
    1
    De ce nu jucati la pariuri? Vad ca le stiti pe toate: blaturi, smecherii, aranjamente.
    Un ochi rade altul plange. Pacat de U' Cluj, mare pacat. Traditie, stadion, suporteri si totusi...
    In ritmul asta o sa vedem derby-uri gen CS Botosani - Damila Maciuca.

    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    ce mizerie de liga...
    Era mult mai curata cand doar doua echipe aveau voie sa faca blaturi, nu-i asa? Pe banda rulanta, cu ordine venite de sus.

  16. #78
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pierre de Timp View Post
    De ce nu jucati la pariuri? Vad ca le stiti pe toate: blaturi, smecherii, aranjamente.
    Un ochi rade altul plange. Pacat de U' Cluj, mare pacat. Traditie, stadion, suporteri si totusi...
    In ritmul asta o sa vedem derby-uri gen CS Botosani - Damila Maciuca.
    Am jucat, dar a fost mai tentant over 10.5 cornere 2.25 Ce ***** sa fac cu cota de 1.40 pentru Petrolul?

  17. #79
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    Dar cine a zis ca nu jucam la pariuri?
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  18. #80
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    In repriza 2 a fost blat partial: Ninu a fost pro, Toni si Buleica contra.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  19. #81
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Blatu ca blatu, da sa vedeti voi diseara cum stau capra ailalti Kolozsvareni la Giurgiu
    Daca giurgiuvenii au dat meciul de cupa pt meciul de campionat is fraieri, daca giurgiuvenii mergeau in finala cupei erau 95% in Europa League, asa si cu victoria din seara asta nu e foarte sigura.(detali pe threadul celalalt)

  20. #82
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Ce frumusete de meci,tot de El,ca de era in prima liga juram ca-i blat.Vorba lu' Duba,vom avea derbyuri cu Maciuca.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #83
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Banner pentru Bușcă: "Dinamo, U Cluj, Petrolul... Curvă ordinară, unde o să te găsească următoarea primăvară?"
    Nu-mi aduc aminte de mesaj de genul asta cand era la voi si erati pe cai, sa zicem ca atunci cand totul e ok , interesul poarta fesul

  22. #84
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mblue View Post
    Daca giurgiuvenii au dat meciul de cupa pt meciul de campionat is fraieri, daca giurgiuvenii mergeau in finala cupei erau 95% in Europa League, asa si cu victoria din seara asta nu e foarte sigura.(detali pe threadul celalalt)
    Ti-am citit mesajul, si ala anterior, raman la parerea mea ca a fost vrajeala meciul de Cupa. Nu isi permit arpi si muri sa piarda Europa League Nu ai de unde cunoaste termenii intelegerii...3 puncte in campionat pentru Astra + 3 puncte sezonul viitor + ceva jucator (sau jucatori) transferati de Astra la vara. Ne depasesc masinatiunile astea perverse. Timpul ne va dreptate dupa meciul de ast'seara de la Giurgiu.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •