View Poll Results: Pronostic

Voters
6. You may not vote on this poll
  • 1

    5 83.33%
  • x

    0 0%
  • 2

    1 16.67%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 85

Thread: Etapa 31: Astra Giurgiu - Rapid 3-2

  1. #64
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Deschide tu repede unul.

  2. #65
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    daca rapidistii nu se inecau la mal, puteau castiga in seara asta
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #66
    Registered User
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    271
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    daca rapidistii nu se inecau la mal, puteau castiga in seara asta
    Daca foloseam prezervativ, tu nu existai.

    Inca un meci in care Rapidul a fost ajutat de arbitrii.

    frf=mafia

  4. #67
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,000
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    daca rapidistii nu se inecau la mal, puteau castiga in seara asta
    Asta e in plus ...


    Tifosi Grant, mafia e FRF sunt de acord.
    Dar fara atac la persoana
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #68
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Unde-i coaye Duba sa racneasca despre arbitraj?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #69
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Probabil ca sarbatoreste "victoria" astrei....
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  7. #70
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Unde-i coaye Duba sa racneasca despre arbitraj?
    Arbitrajul a fost mult mai OK comparativ cu partida pe care ati castigat-o la Constanta. Acolo, ambele goluri ale vostre au fost inscrise din situatii neregulamentare. AColo ati catigat 3 puncte. Acum ati perdut 1 punct. Deci, 2 puncte in plus in clasament cu ajutorul arbitrilor.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #71
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Ah, da, am castigat trei puncte nu doar unu', exact cum ati facut voi la Bistrita dupa ce ardelenilor nu li s-a dat un penalty mai mult decat evident.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #72
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Ah, da, am castigat trei puncte nu doar unu', exact cum ati facut voi la Bistrita dupa ce ardelenilor nu li s-a dat un penalty mai mult decat evident.
    Asta nici tu nu crezi. Penalty a fost. Insa, mai mult ca sigur, avand in vedere valoarea, Steaua ar fi castigat. Pt. noi nu mai avea niciun fel de importanta. Eram deja campioni matematic. Asa ca ...
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #73
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    2-0, Yahaya inscrie
    Daca as fi rapidist ti-as zice ca se pronunta "Ia'aia", da' ma stii de "caine"...
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Asta nici tu nu crezi. Penalty a fost. Insa, mai mult ca sigur, avand in vedere valoarea, Steaua ar fi castigat. Pt. noi nu mai avea niciun fel de importanta. Eram deja campioni matematic. Asa ca ...
    Bre, ma adresez matale ca lui Herodot fin'ca, vorba aia, ai putea scrie istoria fotbalului inca de cand se juca pe maidan, cu mingi de carpa... Nu crezi ca se denatureaza competitia tinand cont ca mai sunt unii stelisti care continua sa numere punctele avans pe care le aveti in clasament? Iar alea de la Bistrita nu sunt singurele care v-au intrat aiurea in cont (nu ca n-ati fi meritat titlul asta!)... Dar ca Astrei i-au intrat in straita, aseara, doua puncte pe daiboj, in timp ce lui Dinamo i-au sarit doua, cu Ceahlaul, nu influenteaza lupta pentru locurile de cupa europeana?
    "Dixi et salvavi animam meam"

  11. #74
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Daca as fi rapidist ti-as zice ca se pronunta "Ia'aia", da' ma stii de "caine"...

    Bre, ma adresez matale ca lui Herodot fin'ca, vorba aia, ai putea scrie istoria fotbalului inca de cand se juca pe maidan, cu mingi de carpa... Nu crezi ca se denatureaza competitia tinand cont ca mai sunt unii stelisti care continua sa numere punctele avans pe care le aveti in clasament? Iar alea de la Bistrita nu sunt singurele care v-au intrat aiurea in cont (nu ca n-ati fi meritat titlul asta!)... Dar ca Astrei i-au intrat in straita, aseara, doua puncte pe daiboj, in timp ce lui Dinamo i-au sarit doua, cu Ceahlaul, nu influenteaza lupta pentru locurile de cupa europeana?
    Chiar nu va e rusine????!!!!!!!! Pai voi ati fost si sunteti ajutati de arbitrii meci de meci. Ai uitat ce s-a intamplat cand ati jucat cu U. Cluj???? Sau cu Bistrita???? Asta ca sa-ti dau exemplu cele mai recente avantaje pe care le-ati avut din partea arbitrilor. Putin bun simt, totusi, nu ti-ar strica.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #75
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Chiar nu va e rusine????!!!!!!!! Pai voi ati fost si sunteti ajutati de arbitrii meci de meci. Ai uitat ce s-a intamplat cand ati jucat cu U. Cluj???? Sau cu Bistrita???? Asta ca sa-ti dau exemplu cele mai recente avantaje pe care le-ati avut din partea arbitrilor. Putin bun simt, totusi, nu ti-ar strica.
    Eu cred ca matale esti turc, motiv pentru care o sa-ti zic Suleyman! Nu stiu in ce altceva ai putea fi magnific decat in senilitate, insa iti repet spusele unei autoritati in materie de arbitraj (Nelu Craciunescu), anume ca Dinamo a fost privata, la Bistrita, de doua lovituri de pedeapsa! Cat ai de gand sa mai invoci arbitrajul unui ******* care a dat un penalty aiurea, cand e clar ca acolo n-a fost vorba decat de prostie crasa, nu de o viciere de rezultat?!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  13. #76
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pai acelasi lucru s-ar putea spune si despre meciul vostru cu Ceahlaul. Sau la oricare alt meci in care o echipa sau alta ar fi dezavantajate de arbitraj.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #77
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Pai acelasi lucru s-ar putea spune si despre meciul vostru cu Ceahlaul. Sau la oricare alt meci in care o echipa sau alta ar fi dezavantajate de arbitraj.
    Cu Ceahlaul, toate erorile de arbitraj au fost indreptate impotriva lui Dinamo!
    Faptul ca moldovenii au inscris dupa o preluare cu mana si au jucat de doua ori volei in careu, ti se pare ca seamana cu ce spuneam despre meciul de la Bistrita? Vorbeam despre viciere de rezultat (noteaza-ti pe ceva, ca uiti!), Suleymane...
    "Dixi et salvavi animam meam"

  15. #78
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Topicul cu meciurile anterioare ale echipelor voastre se regasesc in cu totul alta parte decat aici!!!
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  16. #79
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Cu Ceahlaul, toate erorile de arbitraj au fost indreptate impotriva lui Dinamo!
    Faptul ca moldovenii au inscris dupa o preluare cu mana si au jucat de doua ori volei in careu, ti se pare ca seamana cu ce spuneam despre meciul de la Bistrita? Vorbeam despre viciere de rezultat (noteaza-ti pe ceva, ca uiti!), Suleymane...
    Asta parere de dinamovist frustrat, cum din pacate esti si tu. Au fost faze grele, ca sa nu spun f. grele. Mai mult, la unul din asa-zisele henturi, anterior a fost fault facut de Alexe la jucatorul nemtean. In rest, ramane cum am stabilit. Bati campii cu gratie!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #80
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bati campii cu gratie!
    U2

    Intra pe offtopic la voi acolo si exprima-ti subiectivismul in voie!
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  18. #81
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by samar View Post
    Topicul cu meciurile anterioare ale echipelor voastre se regasesc in cu totul alta parte decat aici!!!
    Unicutzo, s-a vazut clar ca Rapidul a fost furat! Trebuie s-o mai spun si eu?
    Dar stii care-i partea proasta? Ca nu stii pe cine sa acuzi mai tare atata vreme cat il mai aveti ca finantator (vorba vine) pe cel mai mare lotru al Giulestinei, Copos...
    "Dixi et salvavi animam meam"

  19. #82
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Unchiule, ala nu e finantator ci creditor....atentie la distribuirea termenilor


    Vom vedea ce si cum....
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  20. #83
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by samar View Post
    Unchiule, ala nu e finantator ci creditor....atentie la distribuirea termenilor

    Vom vedea ce si cum....
    Pai, daca e creditor, acordati-i ...credit in continuare!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  21. #84
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Eu i-am acordat destula m*** in ultima perioada, acu' astept o colaborare care sa ma ajute si sa-mi faca vocea mai auzita ca pana acum

    In rest...numa' bine sa fie....pt toata lumea
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •