Page 15 of 39 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 295 to 315 of 802

Thread: Playoffs 2013

  1. #295
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Deocamdata Heat trebuie sa
    1. inchida seria cu Bulls - ceea ce nu pare foarte greu pe moment, tindind cont ca Bulls au parut complet epuizati si demoralizati aseara
    2. treaca de Indiana/Knicks in ECF, ceea ce va fi mai greu decit vs Bulls - Wade e la 25% maxim, asa ca Lebron, Bosh si role players gotta step up big time.

    Vs Grizz poate ca un Wade care nu e la 100% nu e asa grav in ofensiva, ca oricum il puneau pe Tony Allen la el, dar on D trebuie sa faca rotatiile (ceea ce nu a facut aseara), altfel ramin shooterii lui Grizz liberi. Si trebuie sa ajute cu rebounding si D in the paint. Mare ghinion are si Wade, 2 playoffs la rind e accidentat dupa ce la un moment dat in sezon a avut o perioada excelenta.

    Vs Grizz ar fi nevoie mare de shooting de la Battier, Ray Ray si Miller, pt ca Zach si Gasol vor ramine aproape de inel si in mod normal va fi mereu un 3p shooter liber la Heat.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  2. #296
    manager
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    314
    Reputatie
    1
    Grizz are un "bench" extrem de scurt (nu contribuie ofensiv f. mult), in comparatie cu actualul "bench" a lui Heat.
    Iar match-up-ul nu e chiar asa dezechilibrat pt. Heat. Zach poate fi aparat de Battier/Udonis - oricum nu poate fi oprit de tot. Iar Gasol nu e f. puternic psihic, daca e luat tare de la inceput (de Bosh/Andersen/Joel) tot meciul va pasa si va crea (nu va arunca la cos prea mult).
    Intradevar va fi oportunitate pentru shooting cu Marc si Zach, amandoi destul de lenti (sa nu zic lenesi).

    Dar pana acolo Heat trebuie sa treaca de Indiana(Knicks) si Memphis de Spurs (cel mai probabil).

    O finala Heat - Spurs ar fi ceva de vis dupa cum s-a jucat acest sezon.
    Last edited by Razvan P; 14th May 2013 at 14:51.

  3. #297
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Nu stiu despre ce vorbesti tu, dar ZBo si Gasol ii vor rupe pe Heat sub panou, atit off cit si reb-wise. Si daca Heat dubleaza, vor avea Grizz open 3's. Sincer, daca e sa las pe cineva open la 3, l-as lasa pe Prince, care a jucat slab din ce am vazut pina acum. Conley si restul au bagat binisor de la 3. Problema majora va fi sa-i restrictionezi pe Grizz la 1 shot, sa nu ia off reb. Iar ep 3's sunt long rebounds, si ZBo si Gasol sunt excelenti la reb.

    Singura combinatie defensiva care ar merge la Heat cit de cit ar fi Bosh - Birdman, insa asta le-ar cam afecta spacing-ul in ofensiva. In plus, ZBo si Gasol sunt amindoi mai mari si mai puternici decit Bosh si Birdman si pot sa-i post-up si sa ii abuzeze sub panou. Mai ales Bosh e mult mai usor decit ZBo.

    Probabil ca sansa lui Heat ar fi sa joace small si sa le intre 3's de la inceput, astfel incit sa ii forteze pe Grizz sa ii match cu un smaller line-up.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  4. #298
    junior
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    56
    Reputatie
    1
    cred ca dai prea multa importanta interiorului lui mem. nu au ball handleri buni in afara lui conley, iar daca wade poate sa joace ok, nu vad ce i-ar impiedica sa puna presiune pe pg. spre exemplu, clippers anul trecut asa au castigat contra lor.
    mai mult, e prea mic sa poata sa paseze cum trebuie in post. pana acum le-a mers cu prince ca point forward, dar ma indoiesc ca nu o sa fie sufocat de bron.
    intr-adevar, daca va emerge un n. robinson de pe banca mem-lui, atunci mia va avea mari probleme.

    okc e prost construita; sunt blocati cu doi bigs inepti in ofensiva si ar putea sa joace si mega harden ca tot nu ar arata fain. fireste ca asta nu-l scuza pe durant care a activat choking mode o data cu q4.
    Last edited by arpagic; 14th May 2013 at 18:46.

  5. #299
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    caseta, esti atat de convins ca Grizz va castiga WCF?

  6. #300
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    @arpagic

    lol wut ?
    Prince nu prea e point-forward din ce am vazut eu. Ofensiva lui Memphis nu prea merge prin Prince, ci prin Conley, Gasol, ZBo si Bayless.
    Conley e main playmaker, insa Gasol e best passing big man in the league - probabil mai bun decit fra-su.
    Iar Gasol - ZBo e cel mai bun frontcourt din liga. De departe. Pau - Dwight ar fi mai buni daca nu ar fi fost atit de accidentati sezonul asta. In rest Griffin-Jordan are a joke, Ibaka-Perkins sunt buni defensiv, dar slabi rau ofensiv si restul echipelor joaca mai mult small. Probabil mai intra in top 5 Noah-Boozer/Noah-Taj (asta daca nu-mi scapa vreun front-court acum).

    @sun

    Who else ?
    Grizz i-au bullied pe Spurs si acum 2 ani, si acum joaca mai bine decit atunci.
    Sunt sigur ca Pops will get fined for criticizing the refs - asta pt ca va incerca sa obtina mai multe calls pt Duncan.
    Grizz in 6.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  7. #301
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post

    @sun

    Who else ?
    The San Antonio Spurs is my pick

  8. #302
    manager Silmar22's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    On your freakin' mind
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    (asta daca nu-mi scapa vreun front-court acum).
    Dude...

    Hibbert- bully! West- bully! Care ii bat la orice capitol pe Ibaka-Perkins si Blake-Jordan. Vedem in finalele de conferinta care e cel mai bun frountcourt, care poate sa influenteze o serie cu adevarat decisiva pentru istoria echipei lor. I'm leanin on the bullies.

    Speakin' about bully, look what I found: http://www.worldstarhiphop.com/video...TN7e1Bh123Mtf4
    We goin' to the ECF, nigga, y'all heard?!
    Apropo, do you mind daca sapi dupa postul acela din 2012 unde iti spuneam ca Pacers vor defila pana in ECF? Just a heads up. Bully!
    Last edited by Silmar22; 15th May 2013 at 15:29.
    [SIZE="4"]Allen Iverson[/SIZE]

  9. #303
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Yeap, stiam eu ca am uitat pe cineva.
    Ai dreptate, Hibbert-West e un frontcourt f bun.
    Insa nu mai bun decit Gasol-ZBo.

    Atit individual, cit si impreuna. Gasol e mai bun decit Hibbert si ofensiv (cu mult) si defensiv (unde defense inseamna mai mult decit shot blocking), ca pasator nu mai vorbim.
    Iar ZBo e mai bun decit West. West are mid range shot. ZBo are si shot, si mult mai bune post-up skills. West are un baby hook si cam atit. Defensiv probabil ca West e mai bun, dar nu cu mult.

    Ar fi fost interesanta o serie Grizzlies - Pacers, insa nu in finala
    Si nu pt ca ar genera cele mai mici ratings din istoria televiziunii (ce moaca ar face Stern ), ci pt ca probabil nu ar fi o serie prea frumoasa. Ar fi interesant de vazut cum se imping ZBo cu West si Hibbert cu Gasol. Din g3 deja s-ar fi urit sincer intre ei, si daca se ajungea la g6 deja ar fi fost pericol de melee pe teren.

    Pt Heat cu Wade in mod clar accidentat destul de rau, Pacers ar fi un preview pt finala cu Grizzlies. Presupunind ca ar trece de Pacers. Daca Wade era macar la 80% as fi zis ca cu Bosh si Anderson le-ar fi fost mult mai usor decit anul trecut, insa asa ramine de vazut.

    Cum am zis si cu Bulls, Heat au nevoie sa le intre de la 3p. MULT !!!
    Now this, my friend, is gonna be fun

  10. #304
    junior
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    56
    Reputatie
    1
    mda, or fi cel mai bun duo din liga, dar tot trebuie ca cineva sa le treaca mingea peste time line si apoi sa le paseze. daca nu, raman cei mai buni, doar ca nu or sa atinga mingea. ca si mcgrady, ar fi castigat o finala, doar ca nu a trecut de primul tur.

    ma mira ca nu recunosti unul dintre punctele forte ale defensivei lui mia, pressure on the ball combinata adesea cu half court press. apoi tot double teaming-ul practicat, urmat de rotatii rapide, nu poate fi batut decat de o combinatie de bigs si ball handleri buni, pe care mem nu-i are. or sa se inece, ca si indiana, in sute de mii de to-uri. dar, cum ai vazut o tona de meciuri cu mia, poate o fi altfel.
    Last edited by arpagic; 15th May 2013 at 17:09.

  11. #305
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    In ultimii 3 ani Miami au avut probleme in defensiva cu echipele care plimba mingea bine si arunca bine de 3p. Un alt punct slab era nr de off reb pe care le permiteau.

    Intre echipele alea s-au aflat: Pacers, Grizzlies, Knicks (la inceputul sezonului asta cind miscau mingea si le intrau 3p shots in disperare), Mavs (in finala din 2011) si inca citeva.

    Tu cred ca nu citesti ce zic eu. Am zis clar ca cu Wade sanatos nu cred ca le-ar fi pus probleme mari Pacers. Insa Wade e busit rau de tot, si unul din efecte e ca nu mai poate face rotatiile rapide on D.

    Eu nu discut Miami in general, ci ce poate face Miami cu Wade cu nu stiu cite bone bruises.
    Din cite am citit, isi prinde nu stiu cum rotula ca sa nu se frece de alt os. That shit sounds painful.
    Not as bad as muscle memory, but still. (I had to do it )
    Now this, my friend, is gonna be fun

  12. #306
    manager Silmar22's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    On your freakin' mind
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    Yeap, stiam eu ca am uitat pe cineva.
    Ai dreptate, Hibbert-West e un frontcourt f bun.
    Insa nu mai bun decit Gasol-ZBo.

    Atit individual, cit si impreuna. Gasol e mai bun decit Hibbert si ofensiv (cu mult) si defensiv (unde defense inseamna mai mult decit shot blocking), ca pasator nu mai vorbim.
    Iar ZBo e mai bun decit West. West are mid range shot. ZBo are si shot, si mult mai bune post-up skills. West are un baby hook si cam atit. Defensiv probabil ca West e mai bun, dar nu cu mult.

    Ar fi fost interesanta o serie Grizzlies - Pacers, insa nu in finala
    Si nu pt ca ar genera cele mai mici ratings din istoria televiziunii (ce moaca ar face Stern ), ci pt ca probabil nu ar fi o serie prea frumoasa. Ar fi interesant de vazut cum se imping ZBo cu West si Hibbert cu Gasol. Din g3 deja s-ar fi urit sincer intre ei, si daca se ajungea la g6 deja ar fi fost pericol de melee pe teren.

    Pt Heat cu Wade in mod clar accidentat destul de rau, Pacers ar fi un preview pt finala cu Grizzlies. Presupunind ca ar trece de Pacers. Daca Wade era macar la 80% as fi zis ca cu Bosh si Anderson le-ar fi fost mult mai usor decit anul trecut, insa asa ramine de vazut.

    Cum am zis si cu Bulls, Heat au nevoie sa le intre de la 3p. MULT !!!
    True. Gasol e cel mai bun big man passer de la Divac incoace, poate putin peste. Insa West se apara mult mai bine ca Zach. Zach e greoi on both ends, West e 17ft assassin si se misca repede on D. Si nu uita de nenea ala numit Paul George. Seria cu Miami s-ar putea sa fie welcoming party pentru George in stardom-ul ligii. Trebuie sa faca ce-a facut Butler cu Bron in primele doua meciuri, multiplicat de vreo trei ori, dpdv defensiv si sa ii intre 3-urile. In seria cu Knicks, doar daca i-ar intra niste aruncari, oricine ar vedea ca e cel mai bun jucator din serie, all-around. N-are Hill playmaking? Are George. Lance e lenes on perimeter defending? Are destul in el George. Si mai sunt si Lance, si Hill la apararea three-ului. Doar ca Pacers nu pot inscrie suficient sa le ia patru meciuri lui Heat.

    Spurs - Nets a avut cel mai mic rating, desi echipele erau chiar bune. Nets cu Kidd, Kenyon si RJ erau damn fun, fanii erau idioti si voiau non-stop (vor si acum,whatever) star matchups. Cred ca inainte sa inceapa sezonul, 90% voiau in draci finala Lakers - Heat, doar de dragul glitz-ului si glam-ului. Bleati!

    Ar fi chiar interesanta pt. mine o Finala Pacers - Grizzlies. Inapoi in 2004. Ar fi si cea mai disputata, cu 160 de puncte adunate de la ambele echipe. ECF-ul, cred, depinde de Wade. Bosh nu cred ca poate sa faca ofensiv, ce-a facut Wade anul trecut, cand Indy aveau 2-1. A avut un meci cu... cat, 37 de puncte or so? Hibbert, daca are mojo-ul la el, o sa-i violeze pe Bosh si Anderson, fix cum a facut (ma rog, azi-noapte nu i-a iesit ca Woodson a trecut la big-ball) pana acum cu orice jucator l-a aparat de la Knicks.

    It's that time of year again!
    [SIZE="4"]Allen Iverson[/SIZE]

  13. #307
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by obye View Post
    OKC is dead without Westbrook , acum o sa observe toata lumea ca defapt Westbrook e motorul echipei , atat defensiv cat si ofensiv , iar Durant o sa semene din ce in ce mai mult cu Melo. AND THAT IS YUK!
    +2

    Oricum ar fi Heat o sa aibe adversar cu frontcourt bun in finala. (OKC cade din discutie . anul trecut au avut noroc Heat)

    In est:
    Pacers daca ies pot sa spun ca au ball movement bun , good D (even on James cu Paul George) , 2 big men buni si un bench decent.
    Knicks sunt pe principiu live and die by the jumpshot si pass it to Melo plays.

    In vest.
    Spurs sunt spurs si chiar daca GSW trec de ei nu au experienta necesara sa mearga mai departe , o sa ii tavaleasca Grizz.
    Iar daca Griz ajung in finala o sa fie foarte interesant dar eu cred ca nu au that GO TO MAN. Sincer sa fiu nu mai sunt echipa de anu' trecut , sau acum doua sezoane...
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

  14. #308
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    ^

    wtf

    1. de ce au avut heat noroc anul trecut?
    2. memphis sunt mai buni ca anul trecut sau acum 2 ani
    3. gsw nu au cum sa treaca de spurs deci nu au cum sa ajunga sa dea de memphis
    4. de ce iti dai quote singur?




    spurs sunt ca de obicei underrated, ii vad trecand de memphis in 6.
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  15. #309
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Mai baieti, eu nu stiu ce e asa de greu de priceput pt voi ca Wade E ACCIDENTAT. RAU.
    Fara el, Heat nu-s echipa care a cistigat 27 la rind si nici nu-s mai buni decit anul trecut.

    Role players gotta step up BIG TIME pt ca Heat sa poata cistiga. Si/sau Lebron sa joace out of his mind.

    Norocul lui Heat e ca au role players cu experienta, care ar trebui sa poata sa step up when called upon. Mai exact, norocul lor e ca-l au pe Riley, care a adus veterani care ar trebui sa fie in stare sa joace bine. Dar de la "ar trebui" la "a face" e ceva distanta.

    Tu pe ce te bazezi cind zici ca Spurs ii vor bate pe Grizzlies ?
    Nu i-au batut acum 2 ani, si chiar si tu zici ca-s mai buni Grizzlies acum decit acum 2 ani. Spurs melted in the playoffs 2 years in a row. Duncan si Manu sunt cu 2 ani mai batrini.
    De ce i-ar bate Spurs pe Grizzlies ?
    Doar pt ca erau o echipa foarte buna acum 6-8 ani ?
    Now this, my friend, is gonna be fun

  16. #310
    senior Busta's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    caseta mi se pare mie sau incepi sa cauti scuze in cazul in care Miami pierde vs Pacers sau Grizzlies/Spurs?!
    Miami are de departe cea mai buna echipa, de departe. Daca pierd motivul principal e ca piesele lor de baza are weak bitches. Desi lui Lebron nu-i poate reprosa nimeni nimic, si nici lui Wade de altfel ca nu e 100%, Bosh, Allen, Battier, Lewis, Miller can all step up to get the W.
    Daca Miami nu ia titlul e numai vina lor, nu pot da vina pe o accidentare la Wade cand ai atatia jucatori care pot sa-i suplineasca lipsa.
    Sunt mai deep decat orice alta echipa din liga.

  17. #311
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post

    Tu pe ce te bazezi cind zici ca Spurs ii vor bate pe Grizzlies ?
    Nu i-au batut acum 2 ani, si chiar si tu zici ca-s mai buni Grizzlies acum decit acum 2 ani. Spurs melted in the playoffs 2 years in a row. Duncan si Manu sunt cu 2 ani mai batrini.
    De ce i-ar bate Spurs pe Grizzlies ?
    Doar pt ca erau o echipa foarte buna acum 6-8 ani ?

    i-au batut acum 2 ani, cand memphis erau mai slabi si spurs si ei mai slabi fata de acum. spun asta si pentru ca ginobili s-a rupt si nu a jucat si duncan si parker sunt mai buni decat atunci, chiar daca sunt cu 2 ani mai in varsta.

    memphis nu treceau de okc daca nu se rupea westbrook insa evident e vorba de matchups. okc match up well vs memphis si memphis bine cu spurs. cu toate astea cred ca spurs vor trece pana la urma de memphis in 6 meciuri foarte echilibrate, asta daca sunt sanatosi.


    chiar nu stiu ce sa cred in momentul asta, ce sa sper pentru heat, vs indiana sau vs knicks in ecf sau cu memphis sau spurs.

    poate prefer totusi memphis in finala, spurs imi aduc prea mult aminte de mavs 2011. nici cu memphis nu o sa fie usor o sa fie macel dar cred ca zbo si gasol o sa fie banged-up pana atunci. mai e ...
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  18. #312
    manager Silmar22's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    On your freakin' mind
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by obye View Post
    Pacers (yadda-yadda-yadda) bench decent.
    Never has the OLS forum seen such ignorance. Trebuia s-o spun.
    Bench-ul lui Pacers, intr-o serie unde fiecare posesie conteaza n-ar trebui combinat, sa prinda 40 de minute. Si e aproape mai praf ca bench-ul lui Portland. Daca asa ceva ar fi vreodata posibil.
    [SIZE="4"]Allen Iverson[/SIZE]

  19. #313
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    fara wade miami nu are nici o sansa cu indiana.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  20. #314
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Busta View Post
    caseta mi se pare mie sau incepi sa cauti scuze in cazul in care Miami pierde vs Pacers sau Grizzlies/Spurs?!
    Miami are de departe cea mai buna echipa, de departe. Daca pierd motivul principal e ca piesele lor de baza are weak bitches. Desi lui Lebron nu-i poate reprosa nimeni nimic, si nici lui Wade de altfel ca nu e 100%, Bosh, Allen, Battier, Lewis, Miller can all step up to get the W.
    Daca Miami nu ia titlul e numai vina lor, nu pot da vina pe o accidentare la Wade cand ai atatia jucatori care pot sa-i suplineasca lipsa.
    Sunt mai deep decat orice alta echipa din liga.
    Nici nu stiu daca meriti un raspuns ... dar hai sa incercam.
    Nu caut scuze. De cind postez pe forumul asta, nu stiu daca m-ai vazut prea des sa caut scuze echipei cu care tin. In cazul de fata I am stating facts + my opinion.

    Cind ti se rupe un jucator care altfel e top5 in liga, se simte. La fel cum la OKC se simte ca s-a rupt WB. E realitatea, indiferent de ce incerci tu sa te convingi.

    Intre Wade si Ray/Miller e o mare diferenta, in special in materie de mobilitate si DEFENSE. Ray Allen e slab on D, Miller nici el nu se misca prea bine ca urmare a tonei de accidentari suferite in ultimii 2-3 ani. Battier nu poate juca SG. Iar Lewis a jucat foarte putine minute si e departe de ce era la Orlando.

    Ma mir ca nu-mi zici si de Juwon Howard, ca acum 41 de ani si el avea 20ppg si 10 reb.

    Din nou, indiferent de ce crezi tu, Miami nu-s imbatabili nici cu Wade sanatos. Punctul lor slab este sub inel. Nu au (suficienti) bigs care sa joace sub inel si sa faca reb. Si daca pricepi conceptul de match-ups (si pari ca-l pricepi), ar trebui sa pricepi ca Pacers si Grizzlies au un match-up mai bun cu Heat decit OKC sau alte echipe. Nu inseamna ca Heat nu pot cistiga, dar e mai greu.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  21. #315
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Busta View Post
    caseta mi se pare mie sau incepi sa cauti scuze in cazul in care Miami pierde vs Pacers sau Grizzlies/Spurs?!
    Miami are de departe cea mai buna echipa, de departe. Daca pierd motivul principal e ca piesele lor de baza are weak bitches. Desi lui Lebron nu-i poate reprosa nimeni nimic, si nici lui Wade de altfel ca nu e 100%, Bosh, Allen, Battier, Lewis, Miller can all step up to get the W.
    Daca Miami nu ia titlul e numai vina lor, nu pot da vina pe o accidentare la Wade cand ai atatia jucatori care pot sa-i suplineasca lipsa.
    Sunt mai deep decat orice alta echipa din liga.
    In universul indepartat in care e Caseta, scuzele lui sunt de fapt facts si his opinion. Doar noi, restul, le percepem drept scuze.
    We wont be out-tanked!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •