Page 6 of 134 FirstFirst ... 456781656106 ... LastLast
Results 106 to 126 of 2808

Thread: Diverse 2013

  1. #106
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    da,da,a facut
    e f taaareee ))
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  2. 13th January 2013, 11:18
    Reason
    in asteptarea unei confirmari

  3. #107
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Linkul o sa mearga doar pentru cei care o au pe Catalina la friends.
    Nu stiu ce parere are ea despre distribuirea pe net a continutului pe care il posteaza pe facebook...poate o intreaba Sabina, daca are ocazia Cred ca oricum va aparea pe youtube, cum se intampla de obicei, dar as prefera sa nu fim noi cei care fac asta. Cat timp filmuletul nu e public si nu avem alte informatii, respectam ca de obicei intimitatea gimnastilor.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  4. #108
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    LA MULTI ANI! sanatate, fericire si vise implinite...!
    stiu ca este tirziu, dar decit deloc...! reacomodarea cu ritmul de acasa mi-a distras gindurile pt un timp...

  5. #109
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    La multi ani, Ramona, si multe impliniri! Bine-ai revenit acasa
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  6. #110
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    La multi ani, Ramona!!! Un an nou fericit! Bine ai revenit!

    In legatura cu filmuletul. Provine de pe un profil personal si mai bine il stergem pana avem confirmarea ca se poate face public. Eu o sa fac postarea invizibila si daca primiti acordul sa fie postat aici, atunci il voi reactiva. Ok?
    www.fangymnastics.com

  7. #111
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Tare Catalina cu dublul intins la iesirea de pe barna ( e aterizat pe moale). Nu stiu ce sa zic, nu pare chiar imposibil, ar fi fost frumos...

  8. #112
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Mai, multe vise mi se mai implinesc mie asa, din cate vad: DLO la barna, Cheng, palmiere.

  9. #113
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dracsor View Post
    Mai, multe vise mi se mai implinesc mie asa, din cate vad: DLO la barna, Cheng, palmiere.
    Cheng-ul s-a indeplinit sau inca e in asteptare?

  10. #114
    sport legend GymnasticsFan's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Pitesti
    Posts
    890
    Reputatie
    1
    Alinush, sa le vedem si in concurs visurile astea implinite
    Oricum, nu stiu daca este posibil DLO la barna neaterizat pe moale. Poate numai de la o gimnasta ff scunda. (?)

    edit: La multi ani si din partea mea pentru toti

  11. #115
    sport legend lory's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    502
    Reputatie
    1
    Mai viseaza, te rog...
    Where there's a will, there is a way !

  12. #116
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Din barna nu cred ca poti sa prinzi suficienta inaltime incat sa termini cele doua salturi si sa aterizezi in picioare, fara saltele suplimentare. Barna e tare, nu te arunca precum solul. Si nici nu ai suficient loc sa-ti iei elan. Comparati lungimea pe care o are barna cu lungimea unei diagonale de la sol. Dar e fain sa te joci asa cu elementele. Nu stii de unde sare iepurele si iti vine vreo idee. Oricum, e tare Catalina!
    Last edited by mikeyy; 13th January 2013 at 13:52.
    www.fangymnastics.com

  13. #117
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gaia88 View Post
    Cheng-ul s-a indeplinit sau inca e in asteptare?
    A fost facut pe la antrenamentul oficial de la olimpiada.

    Stati linistiti ca mai am un vis mare de tot. De fapt doua.

  14. #118
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    La multi ani, Ramona, si multe impliniri! Bine-ai revenit acasa
    Multumesc

  15. #119
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Linkul o sa mearga doar pentru cei care o au pe Catalina la friends.
    Dupa cum zici mai sus cine nu-i friend cu Cata nu poate vedea, deci: no damage done.

    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    In legatura cu filmuletul. Provine de pe un profil personal si mai bine il stergem pana avem confirmarea ca se poate face public. Eu o sa fac postarea invizibila si daca primiti acordul sa fie postat aici, atunci il voi reactiva. Ok?
    Eu cred ca ai reactionat prea tare avind in vedere mesajul de mai sus.

    In alta ordine de idei, sunt total de acord cu nepostarea mesajelor cit de cit intime, dar pentru Cata cu 5000 prieteni faptul ca a postat ceva ne-intim e destul de clar ca a vrut sa-i faca publicitate.

    Hai sa ne gindim un pic.

  16. #120
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Nu stiu cum ai dedus tu ca am reactionat "prea tare". Doar am explicat ce decizie am luat cu privire la acel video provenit de pe un profil privat de facebook, la care tu ai dat link.
    www.fangymnastics.com

  17. #121
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Nu stiu cum ai dedus tu ca am reactionat "prea tare". Doar am explicat ce decizie am luat cu privire la acel video provenit de pe un profil privat de facebook, la care tu ai dat link.
    ... si care nu putea fi vazut de cine nu-i prieten.

    ?

  18. #122
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    ... si care nu putea fi vazut de cine nu-i prieten.

    ?
    Dar nu ma intereseaza cine il poate vedea sau nu. E irelevant. Linkul catre profilul privat nu are ce cauta aici. E ca si cum ai posta adresa de mail sau numarul de telefon.
    www.fangymnastics.com

  19. #123
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Mihai D, nu o lua personal ca nu e cazul Deja stii cum merg lucrurile pe-aici si ca informatii de orice fel provenind de pe conturi personale ale gimnastilor sunt postate destul de rar.
    E plin gymternetul de oameni (si presa) care preiau poze si filmulete, unele chiar personale si fara nici o legatura cu gimnastica, si le incarca prin alte parti. Ba chiar am vazut si cazuri in care au pus watermark-uri pe ele, de parca le-ar apartine. Poate ca nu e nici o problema in cazul de fata, dar e mai frumos sa le respectam intimitatea.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  20. #124
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    In plus am zis clar ca postarea devine activa daca o sa primesti acceptul Catalinei. Mi se pare destul de clar si corect. Si cu asta am inchis subiectul!
    www.fangymnastics.com

  21. #125
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Revenind la element, eu raman la parerea ca DLO de pe barna e imposibil....pana la proba contrarie, bineinteles Nivelul de aterizare la Catalina e cu cativa centimetri buni sub sol, plus faptul ca saltelele moi iti permit sa te afunzi un pic in ele.

    Dar e o joaca foarte faina ce i-a iesit. Mai bine de atat nu cred ca poate arata. E tare Cata! In prima parte a carierei, nu facuse DLO nici pe sol....acum face si pe sol, si pe barna
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  22. #126
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Poate ca nu e nici o problema in cazul de fata, dar e mai frumos sa le respectam intimitatea.
    Deci recunosti ca situatia e oarecum diferita cu a-i da numarul de telefon, atit am avut nevoie plus ca tu nu l-ai deletat desi ai fi putut.

    Linkul nu era catre un profil ci catre un video, total diferit. Nici un reporter Realitatea nu ar putea vedea nimic din profilul ei daca nu e hacker. Daca e hacker nici un security nu te mai fereste deci irelevant in cazul de fata.
    Asta doar ca sa am eu ultimul cuvint

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •