View Poll Results: pronostic

Voters
15. You may not vote on this poll
  • 1

    3 20.00%
  • x

    4 26.67%
  • 2

    8 53.33%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: Etapa 11: Mioveni - Petrolul 0-0

  1. #22
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FcP View Post
    Daca nici pe neaga nu-l mai bati...atunci pe cine?
    Pe Sibiu, cu arbitrii Asa-i ca-i cam greu cand nu sunteti ajutati?
    Quote Originally Posted by FcP View Post
    Bate la 2 goluri Petrolul.

    PS: mi-a iesit pronosticul de la cefere 1-1...si la meciul cu sibiu am zis ca batem la 3 goluri , puteti sa puneti dupa mine la pariuri
    ihi... cat ai pierdut?
    beleafer

  2. #23
    sport legend SpyS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    430
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Pe Sibiu, cu arbitrii Asa-i ca-i cam greu cand nu sunteti ajutati?ihi... cat ai pierdut?
    Ce iti mai place tie sa te bagi in seama cu noi! Din pacate pentru tine, nu o sa ne egalati niciodata, pe ambele fronturi, ca performante si suporteri. PA!

    Mioveni - Petrolul 0-0,

    Joc modest, rezultat echitabil. RESPECT CELOR 500 DE LUPI VENITI PE CONT PROPRIU SI PE BANII LOR(ca de obicei) SI LA MIOVENI! FRUMOS SHOW! HAI PETROLUL!

  3. #24
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Chit ca imi pun lumea in cap, dar in fiecare topic unde este vorba de Petrolul o trantiti cu "nu aveti suporteri ca noi; nu o sa aveti perfomantele noastre".
    Nu mai aveti argumente la nimic, nu sunteti in stare sa dezbateti o problema? ce se intampla ? devine jenant...
    Fi-v-ar alea 4 titluri (acum) ca vi s-au urcat la cap rau de tot .

  4. #25
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Un pct muncit - un pas inainte, 12 pcte - si-o plimbare la munte...Hai Petrolul! Altii la rand!
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #26
    senior amrevenitptozi's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    v-au calarit tot meciul cei de la mioveni. ati scapat ca prin urechea acului. e drept ca ati avut pe final o imensa ocazie dar asta nu sterge impresia proasta lasata pe parcursul jocului.
    [COLOR="Red"]Castig[/COLOR][COLOR="Lime"] orice meci[/COLOR] [COLOR="Blue"]in fata ta[/COLOR] [COLOR="Lime"]iti dau[/COLOR][COLOR="MediumTurquoise"] scor[/COLOR], [COLOR="DarkOrange"]iar[/COLOR] [COLOR="Magenta"]dac-o dau [/COLOR][COLOR="Red"] in bara[/COLOR] [COLOR="MediumTurquoise"]am grija[/COLOR] [COLOR="Magenta"]sa fie [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]bara-gol ![/COLOR]

  6. #27
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    N-am vazut meciu, poti sa continui analiza.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  7. #28
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Chit ca imi pun lumea in cap, dar in fiecare topic unde este vorba de Petrolul o trantiti cu "nu aveti suporteri ca noi; nu o sa aveti perfomantele noastre".
    Nu mai aveti argumente la nimic, nu sunteti in stare sa dezbateti o problema? ce se intampla ? devine jenant...
    Fi-v-ar alea 4 titluri (acum) ca vi s-au urcat la cap rau de tot .
    Cam ai si tu dreptate dar parca si noi )
    Nu joaca nimic Petrolul , pacat, in primele etape ori eram luati de sus ori parca jucam altceva. De la meciul pierdut, pe fondul dominarii noastrea, cu Brasovul n-am mai jucat nimic...
    Frumoasa si deplasarea desi ne-am rupt masinile pe hartoapele din DB si AG...parca-s cu cu 20 de ani in urma...
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  8. #29
    junior 1924's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Unica_Republica_Ploiesti
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    meritam sa pierdem ! asta nu-i joc de Petrolul,Vivi ! speram ca la Astra,vom face treaba buna !
    p.s. frumoasa deplasare
    [B][SIZE="3"]"Într-o călătorie de studii făcută în Germania, am văzut, la Nürnberg, un club de fotbal. Jucătorii petreceau foarte mult timp împreună. Veneau și soțiile, se mai bea și câte o bere. Cam asta am vrut să fac la Petrolul, o familie adevărată."
    Ilie Oană[/SIZE][/B]

  9. #30
    junior
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    77
    Reputatie
    1
    ooo egal; se vede ca batranetea tine de un 0-0 cum trb
    fara reclame

  10. #31
    incepator
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    a mira ca nu a furat-o Mioveniul; ce naiba sa faci cu toti bosorogii aia pe teren!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •