View Poll Results: pronostic

Voters
15. You may not vote on this poll
  • 1

    3 20.00%
  • x

    4 26.67%
  • 2

    8 53.33%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 31

Thread: Etapa 11: Mioveni - Petrolul 0-0

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1

    Etapa 11: Mioveni - Petrolul 0-0

    Duminica 23 octombrie
    Mioveni - Petrolul, ora 19.00 Digi TV
    Last edited by delaparis; 23rd October 2011 at 00:46.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    X.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    egalitate
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Bate Petrolul, ca sa aiba moralul bun in meciul cu Steaua.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #5
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Daca nici pe neaga nu-l mai bati...atunci pe cine? Bate la 2 goluri Petrolul.

    PS: mi-a iesit pronosticul de la cefere 1-1...si la meciul cu sibiu am zis ca batem la 3 goluri , puteti sa puneti dupa mine la pariuri
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  6. #6
    junior 1924's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Unica_Republica_Ploiesti
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    doi
    [B][SIZE="3"]"Într-o călătorie de studii făcută în Germania, am văzut, la Nürnberg, un club de fotbal. Jucătorii petreceau foarte mult timp împreună. Veneau și soțiile, se mai bea și câte o bere. Cam asta am vrut să fac la Petrolul, o familie adevărată."
    Ilie Oană[/SIZE][/B]

  7. #7
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    am avut meci greu cu astia in liga a doua la ei acasa...dar cred ca de data asta vom fi peste ei. HAI PETROLUL!
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  8. #8
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    ho, sa nu ne lasam "purtati de val" de falsa victorie cu Vointa si sa asteptam numele centralului, altfel riscam sa dam bani aiurea la pariuri.
    Last edited by Farmecul Vietii; 17th October 2011 at 16:48.
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  9. #9
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Petrolul nu cred ca va lua bataie la Muioveni. Victoria cu Sibiul a marit moralul, increderea in propriile forte. Dupa meciul cu U Cluj, Rachita a anuntat ca preda echipa ligii, el a considerat ca in primele etape a fost defavorizata flagrant de arbitrii. Si cam asa a fost.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  10. #10
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Farmecul Vietii View Post
    ho, sa nu ne lasam "purtati de val" de falsa victorie cu Vointa si sa asteptam numele centralului, altfel riscam sa dam bani aiurea la pariuri.
    S-a intors maimutoiu de la vanatoarea de lebede? ) Pune prastia in cui pana la primavara.
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  11. #11
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FcP View Post
    S-a intors maimutoiu de la vanatoarea de lebede? ) Pune prastia in cui pana la primavara.
    ce glume expirate ai, tuciuriule.Si va mai si suparati cand va face lumea tarani...tz, tz, tz asa se intampla daca nu mai iesiti si voi din negreata aia de targ,sa mai vedeti si voi lumea, sa va mai cizelati si voi un pic...
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  12. #12
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Farmecul Vietii View Post
    ce glume expirate ai, tuciuriule.Si va mai si suparati cand va face lumea tarani...tz, tz, tz asa se intampla daca nu mai iesiti si voi din negreata aia de targ,sa mai vedeti si voi lumea, sa va mai cizelati si voi un pic...
    )) a vorbit rromanu' nostru de sub podul grant sau din gara de nord?
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  13. #13
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Farmecul Vietii View Post
    ce glume expirate ai, tuciuriule.Si va mai si suparati cand va face lumea tarani...tz, tz, tz asa se intampla daca nu mai iesiti si voi din negreata aia de targ,sa mai vedeti si voi lumea, sa va mai cizelati si voi un pic...
    parca ti s-a mai zis sa nu mai vb despre altii din propria-ti experienta trista de viatza..pff
    Quote Originally Posted by FcP View Post
    )) a vorbit rromanu' nostru de sub podul grant sau din gara de nord?
    cred ca a vorbit dintr-o... punga. am zis, cred.

    Quote Originally Posted by 1924 View Post
    doi
    as zice X2 la sigur ..in tribune vom fi clar peste ei, sa speram ca si pe gazon.. mai sper sa nu ne mai copieze aia de la Muioveni din cantecele galeriei noastre ..cica deja il au in reportoriu pe ala cu 'ce dulce e viatza, cand sunt cu echipa mea'

    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Petrolul nu cred ca va lua bataie la Muioveni. Victoria cu Sibiul a marit moralul, increderea in propriile forte. Dupa meciul cu U Cluj, Rachita a anuntat ca preda echipa ligii, el a considerat ca in primele etape a fost defavorizata flagrant de arbitrii. Si cam asa a fost.

    oricum noi am jucat mai bine in deplasare decat pe teren propriu ..sau neutru.
    ..
    Last edited by Gabri3l; 17th October 2011 at 21:32.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  14. #14
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Din respect pentru traditie, atita cita e, sa bata Petrolul!
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  15. #15
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,640
    Reputatie
    0
    egal.....1-1 sau 0-0
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #16
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Gazarii nu se pot impiedica de niste amarati de colibasi. Hai Petrolul!
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  17. #17
    petrolist
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Slovacia
    Posts
    601
    Reputatie
    1
    Salutare si scuze de off topic. pt. ploiesteni: unde se poate urmari (pub, carciuma, spelunca, bufetul garii, orice) finala CM de rugby de duminica NZ-Franta?

  18. #18
    junior
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    146
    Reputatie
    1
    sa mai obtina miveniul inca 3 uncte valoroase ptr a evita retrogradare ?!

  19. #19
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerome LeBanner View Post
    Salutare si scuze de off topic. pt. ploiesteni: unde se poate urmari (pub, carciuma, spelunca, bufetul garii, orice) finala CM de rugby de duminica NZ-Franta?
    Pai e televizat? Oricum daca e la aceeasi ora cu orice meci de fotbal, fie el din divizia C, n-ai nicio sansa sa-l vezi in vreun pub. Daca nu e la ora de disputare a vreunui meci, sigur la Doroftei il da
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  20. #20
    junior 1924's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Unica_Republica_Ploiesti
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Hai baietii !!!Cu totii la Hipodrom la 15:30 !!!
    [B][SIZE="3"]"Într-o călătorie de studii făcută în Germania, am văzut, la Nürnberg, un club de fotbal. Jucătorii petreceau foarte mult timp împreună. Veneau și soțiile, se mai bea și câte o bere. Cam asta am vrut să fac la Petrolul, o familie adevărată."
    Ilie Oană[/SIZE][/B]

  21. #21
    senior amrevenitptozi's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    bate mioveni cu 3-1, parerea mea.
    [COLOR="Red"]Castig[/COLOR][COLOR="Lime"] orice meci[/COLOR] [COLOR="Blue"]in fata ta[/COLOR] [COLOR="Lime"]iti dau[/COLOR][COLOR="MediumTurquoise"] scor[/COLOR], [COLOR="DarkOrange"]iar[/COLOR] [COLOR="Magenta"]dac-o dau [/COLOR][COLOR="Red"] in bara[/COLOR] [COLOR="MediumTurquoise"]am grija[/COLOR] [COLOR="Magenta"]sa fie [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]bara-gol ![/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •