View Poll Results: pronostic

Voters
21. You may not vote on this poll
  • 1

    7 33.33%
  • x

    7 33.33%
  • 2

    7 33.33%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 90

Thread: Etapa 11: Pandurii - U Cluj 1-0

  1. #64
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    meciul se joaca pe goluri nu pe cat de frumos o jucat cealalta echipa
    noi nu putem conta pe achim in meciul cu dinamo din cauza lui coltescu si ne-a fost scoasa mingea din poarta
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  2. #65
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    cateodata fotbalul rasplateste echipa care chiar joaca asa ca mai incercati si voi sa jucati ceva
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  3. #66
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    sper sa fie rasplatit si coltescu ... cu o funie
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  4. #67
    senior amrevenitptozi's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    ne-a furat ca-n codru. mi-ar fi jena sa ma bucur dupa o asemenea victorie "muncita"
    [COLOR="Red"]Castig[/COLOR][COLOR="Lime"] orice meci[/COLOR] [COLOR="Blue"]in fata ta[/COLOR] [COLOR="Lime"]iti dau[/COLOR][COLOR="MediumTurquoise"] scor[/COLOR], [COLOR="DarkOrange"]iar[/COLOR] [COLOR="Magenta"]dac-o dau [/COLOR][COLOR="Red"] in bara[/COLOR] [COLOR="MediumTurquoise"]am grija[/COLOR] [COLOR="Magenta"]sa fie [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]bara-gol ![/COLOR]

  5. #68
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dobrin83 View Post
    Da, cam deplasata scandarea tinand cont CA Craiova nu mai exista...despre morti numai de bine
    Ce bou
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  6. #69
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by amrevenitptozi View Post
    ne-a furat ca-n codru. mi-ar fi jena sa ma bucur dupa o asemenea victorie "muncita"
    Unde ati fost furati ca-n codru ? Ambele lovituri de la 11 metri dictate corect fara nici un dubiu, ambele cartonase dictate corect 100% atat timp cat cei 2 jucatori aveau cartonas galben, iar Bazzi a cautat demult.
    Cat despre golul anulat voua nu pot sa ma pronunt atat timp cat nu am vazut faza bine si nici reluare, dar tinand cont ca portarul era in suprafata de 6 metri tin sa dau dreptate arbitrului

  7. #70
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1

  8. #71
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    da ce liniste e in presa sportiva dupa prestatia lui coltescu. sa fie oare ca craciunecu e in fruntea CCA-ului ? care ca de obicei, iese din nou in evidenta. in priul rand, in prima repriza nu a dat penalty pentru pandurii la faultul comis de pele. primul penalty a fost acordat corect. nu am inteles de ce a anulat golul lui u cluj, fiindca nu s-a vazut ca mingote ar fi fost jenat. eliminarea lui bazzi corecta, si nu cred ca a fost al doilea galben ci rosu direct. plus al doilea penalty acordat total gratuit si eliminare gratuita. cand era normal galben pentru simulare si lovitura libera pentru clujeni. deci, din sase faze importante luate de coltescu, patru au fost gresite. sunt curios cate luni va sta pe tusa, daca chivulete jr e suspendat 6 luni. sau craciunescu isi va proteja favoritii ?

  10. #73
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    asta cu fault in careul mic la orice atingere a portarului e scoasa de mult timp, portarul nu mai e protejat! N-a fost nimic acolo, cel putin la TV nu s-a vazut nici un contact, trebuia acordat gol!
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  11. #74
    senior amrevenitptozi's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Unde ati fost furati ca-n codru ? Ambele lovituri de la 11 metri dictate corect fara nici un dubiu, ambele cartonase dictate corect 100% atat timp cat cei 2 jucatori aveau cartonas galben, iar Bazzi a cautat demult.
    Cat despre golul anulat voua nu pot sa ma pronunt atat timp cat nu am vazut faza bine si nici reluare, dar tinand cont ca portarul era in suprafata de 6 metri tin sa dau dreptate arbitrului
    tinere, uita-te la reluari, nici unul nu a fost penalty, ultimul care la dat e de cascadorii rasului, nici nu la atins si ala plonjeaza ca-n bazin....acolo trebuia rosu pentru prazar, pentru superba simulare... rosu la bazi pe degeaba...doar s-a facut ca-l loveste si ***** aia de la pandurii era pe jos, gol valabil anulat aiurea...ce sa-ti mai povestesc...asa se intampla cand jucam cu prazarii si avem arbitru prazar
    Last edited by amrevenitptozi; 22nd October 2011 at 16:17.
    [COLOR="Red"]Castig[/COLOR][COLOR="Lime"] orice meci[/COLOR] [COLOR="Blue"]in fata ta[/COLOR] [COLOR="Lime"]iti dau[/COLOR][COLOR="MediumTurquoise"] scor[/COLOR], [COLOR="DarkOrange"]iar[/COLOR] [COLOR="Magenta"]dac-o dau [/COLOR][COLOR="Red"] in bara[/COLOR] [COLOR="MediumTurquoise"]am grija[/COLOR] [COLOR="Magenta"]sa fie [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]bara-gol ![/COLOR]

  12. #75
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    exagerezi .... golul lui u a fost valabil!
    in prima repriza trebuia penlaty la vranjes
    la lemenaru a fost corect acordat penalty-ul!
    stromajer simulare
    bazzi eliminat corect daca nu stiai si gestu se pedepseste si a dat rosu direct
    greseli grave de ambele parti!

    dar Pandurii a jucat fotbal nu ca voi!
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    da stiti ce mi se pare ciudat e faptul ca cei de la gsp tac ca porcul in cucuruz, cand e vorba de arbitrajul lui coltescu. mai ales ca acuma e nelu presedintele arbitrilor si se fac ca ploua. apropo, daca era avram presedinte la CCA iar veneau cu scenarii cum ca u cluj a fost ciopartita, fiindca va juca cu dinamo etapa viitoare.

  14. #77
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Daca nu va intelegeti mergeti la Comisia de Etica, va impaca Dan Bitman.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  15. #78
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Pandurii cred ca a fost echipa mai buna...

    am vazut faza cu golul anulat al clujenilor......si cred ca se da credit portarului...atat portarul cat si fotbalistul clujean au sarit dupa minge....
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #79
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by amrevenitptozi View Post
    tinere, uita-te la reluari, nici unul nu a fost penalty, ultimul care la dat e de cascadorii rasului, nici nu la atins si ala plonjeaza ca-n bazin....acolo trebuia rosu pentru prazar, pentru superba simulare... rosu la bazi pe degeaba...doar s-a facut ca-l loveste si ***** aia de la pandurii era pe jos, gol valabil anulat aiurea...ce sa-ti mai povestesc...asa se intampla cand jucam cu prazarii si avem arbitru prazar
    Am spus si repet , nu am vazut nici o reluare.
    Nici la penalty, nici la eliminari, nici la golul vostru.

    Dar ce plm mai conteaza atat timp cat voi 30 min pana la acea gafa a lui Vlad nu ati iesit din propria jumatate

  17. #80
    sport legend Bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vancouver, Canada
    Posts
    733
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Si de fapt despre ce vorbim? Era evident ca pierdem. Noroc cu canadianu ca a lăsat spalatul de wcuri si a venit pe forum. Plictisitor subiect oricum
    ) exact ma... dar ti-ai dori sa speli si tu niste wc-uri pe aici... nu zi nu ca nu te cred... dar sigur n-ai tu atata scoala ca sa te primeasca asita pe aici ... tu esti bun ca inginer prin Spania, Italia la capsuni si portocale...

    Deci suntem in varf! HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
    CFR, stai in varf CFR, noi te iubim...

  18. #81
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ichigo View Post
    da ce liniste e in presa sportiva dupa prestatia lui coltescu. sa fie oare ca craciunecu e in fruntea CCA-ului ? care ca de obicei, iese din nou in evidenta. in priul rand, in prima repriza nu a dat penalty pentru pandurii la faultul comis de pele. primul penalty a fost acordat corect. nu am inteles de ce a anulat golul lui u cluj, fiindca nu s-a vazut ca mingote ar fi fost jenat. eliminarea lui bazzi corecta, si nu cred ca a fost al doilea galben ci rosu direct. plus al doilea penalty acordat total gratuit si eliminare gratuita. cand era normal galben pentru simulare si lovitura libera pentru clujeni. deci, din sase faze importante luate de coltescu, patru au fost gresite. sunt curios cate luni va sta pe tusa, daca chivulete jr e suspendat 6 luni. sau craciunescu isi va proteja favoritii ?
    cel mai probabil isi va proteja favoritul.... daca ala a fost susp 6 luni pt sa zicem 2 greseli mai mari de arbitraj, una pt o echipa(un penalty acordat usor desi a fost contact intre jucatori) si una pt cealalta(un penalty hilar pt Sibiu)..dar greseli care oricum nu aveau cum sa influenteze vreun fel rezultatul pt ca oricum Sibiul ar fi pierdut acel meci, daca nu cu 4-1 atunci cu 3-0 sau in cel mai rau caz cu 2-0..... acum, la acest meci greselile de arbitraj ale lui coltescu se poate spune clar ca au influentat rezultatul meciul..adik gol corect anulat Clujului la 0-0..asa ca asta ar trebui suspendat vreo 12 luni. lol=))
    acum na... probabil trebuia si portarul celor de la Cluj sa se intoarca cu spatele la penalty asa cum a facut tzaranusul de Sibiu ca sa atrageti si voi atentia..macar a celor de la pro...nu mai zic de oltenii cocliti de la gsp, in frunte cu Ioanitoaia samd. dar bineinteles, ca riscati si voi sa va faceti de ras ca taranusii aia... aia oricum n-au nicio treaba in liga 1.
    ps: bafta U Cluj mai departe!.. cu siguranta, la cat de prosti sunt unii fluierasi, veti avea si voi parte de decizii favorabile in campionat.
    Last edited by Gabri3l; 22nd October 2011 at 20:17.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  19. #82
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Grigoraș la Radio GSP: "E bine în fruntea clasamentului, dar mie îmi place fotbalul spectacol, nu 1-0" asta spune totul respect Grig gandeste ca un suporter... daca mai multi antrenori ar avea perceptia lui despre fotbal poate nu am mai vedea stadioane asa goale
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  20. #83
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Spune-i asta lui badea, care a mers la târgul Jiu sa se apere ca un kkt

  21. #84
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    badea e slab frate ca antrenor e limitat! si plin de aere.... a trecut si pe la tg-jiu putin
    grig la ce nebun e.. cred ca daca era un 3-3 aseara era mai multumit
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •