View Poll Results: Pronostic

Voters
34. You may not vote on this poll
  • 1

    6 17.65%
  • x

    10 29.41%
  • 2

    18 52.94%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 88 of 88

Thread: Etapa 10: Otelul Galati - Astra Ploiesti 1-1

  1. #85
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    354
    Reputatie
    0
    Si cand te gandesti ca saptamana viitoare vine Manchester United!

  2. #86
    honor cryrad1975's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Galati
    Posts
    202
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silver_dream View Post
    Si cand te gandesti ca saptamana viitoare vine Manchester United!
    aseara daca Astra incerca mai mult cred ca putea castiga, dar le-a fost frica de noi.Celor de la Manchester cu siguranta ca nu o sa le fie. Vom fi multi galateni in tribune, indiferent cate goluri vom primi. o sa le multumim jucatorilor nostri, asta e, e bine ca avem ocazia sa fim aici, desi la cate catuse sunt in fotbalul romanesc ar trebui sa jucam numai cu echipe de prin Macedonia. tot fotbalul romanesc de la Nationala si pana la echipele de club sunt la pamant.

  3. #87
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    andrei_x, Celso, eventHorizon, Lexus., Liv52, Mythos, Odyseas, P1ka, Shinnok, silver_dream

    felicitari cunoscatorilor
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. 15th October 2011, 20:44
    Reason
    =))=))=))=))=))

  5. #88
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    As putea spune ca te cred.Am vazut aseara. Or fi fost la Papadie.
    Marti are loc punctul culminant al acestei grupari de anonimi facuti boieri peste noapte.De miercuri incepe disolutia. E posibil ca scuipilici sa nu prinda meciul cu Pandurii,asta in cazul in care anul asta sunteti deacord sa-l jucati.
    Ti-am explicat de ce am spus ca ne creste numarul de suporteri. Pentru ca in conditii de vreme neprietenoasa, de rezultate proaste ale echipei,etc inainte nu veneau mai mult de 1000 de spectatori. Acum am fost destui cat sa ma convinga ca anul trecut nu a fost degeaba.
    Marti e meciul pentru care ai nostri s-au apucat de fotbal. Tot repet de ceva timp pe aici, Otelul nu are cum sa dispara.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •