View Poll Results: Pronostic

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    12 32.43%
  • x

    10 27.03%
  • 2

    15 40.54%
Page 21 of 23 FirstFirst ... 111920212223 LastLast
Results 421 to 441 of 477

Thread: Etapa 9: Steaua - Otelul Galati 2-1

  1. #421
    sport legend Fedayn's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,303
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    E deja facuta, nu se simte???!!!
    aaaaa....nu prea
    "Life is like a box of chocolate, you'll never know what you gonna get"

  2. 4th October 2011, 14:06
    Reason
    pierdere de vreme

  3. #422
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    De ce esti rau, ma? Nu stiai ca duba nu le are cu romana cum le are cu instoria?
    Last edited by Grecu_; 4th October 2011 at 14:10. Reason: Am pus si virgula :D

  4. #423
    sport legend Fedayn's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,303
    Reputatie
    1
    breh tyler...scoala ie greu ....mai ales pentru oligofreni ca asta
    "Life is like a box of chocolate, you'll never know what you gonna get"

  5. #424
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grecu_ View Post
    De ce esti rau, ma? Nu stiai ca duba nu le are cu romana cum le are cu instoria?
    Prestatia userului Duba ne arata ca nici scoala vietii nu mai e ce a fost, pe vremuri cretinii parca erau ceva mai inteligenti!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #425
    sport legend
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ciprica tata si tu ai nevoie de oftalmolog. Nu jucati absolut nimic, da-ti un gol din nimereala, arbitrul va iarta de un rosu clarisim si de un alt penalty in repriza I, la Geraldo, si tot voi plangeti ca niste curve.

    VICTORIE FARA DUBII!
    Doar pentru ca voi sunteti obisnuiti sa obtineti totul for free nu inseamna ca deciziile sunt si corecte. dodel ar putea sa-si suplimenteze veniturile in fiecare dimineata, la biserica, ar face o avere...

  7. #426
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Valeu, scheleturi
    A-nviat decerebelatu` ghencist? Cum plm sa zici ca a fost fault acolo?

  8. #427
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Praz, du-te ma la oftalmolog sau, poate, ai nenoie de un transplant de creier. A fost penaly clarisim. Mai avea putin si-l dezbraca. Doare cretinii de genul lui Ferko sau Fedayn pot spune ca n-a fost.

    VICTORIE FARA DUBII!

    Tataie, sa mor io daca a fost. Ai vazut ce privire de bovina se lipise pe fata lui Tanase, nici el nu stia ce se intampla...
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  9. #428
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,284
    Reputatie
    1
    bre,nu-i mai dati RP,ca-l baneaza!
    am ras cu lacrimi
    granita la Orsova!

  10. #429
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,142
    Reputatie
    1
    Ai dreptate, ar fi pacat Sa ramanem fara soitar.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #430
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    **** la meci te-ai uitat ma '50 de sampanii'???!!!
    Tudor a dezavantajat Steaua in prima repriza intr-un mod ordinar. A fost penaty clarisim la Geraldo, iar soldovenul care l-a calcat pe M. Costea pe glezna, accidentandu-l, era eliminat in orice alt campionat.


    mah, nu cumva tu esti ala care si-a vopsit buletinul in albastru ca sa dea bine cu dunga aia rosie?!
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  12. #431
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Cu Tudor in teren steaua a jucat IAR "tiki taka barcelona"!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  13. #432
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Praz, du-te ma la oftalmolog sau, poate, ai nenoie de un transplant de creier. A fost penaly clarisim. Mai avea putin si-l dezbraca. Doare cretinii de genul lui Ferko sau Fedayn pot spune ca n-a fost.

    VICTORIE FARA DUBA !

    VICTORIE FARA DUBA ! Care-i treaba DUBA ? Nu te mai primesc astia nici la stadion ?
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  14. #433
    junior
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    146
    Reputatie
    1
    nu ma asteptam mai ales dupa prima repriza. acuma stai sa vedem daca nu e decat un mic fum la steaua sau si-au revenit oierii

  15. #434
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ciprica View Post
    Doar pentru ca voi sunteti obisnuiti sa obtineti totul for free nu inseamna ca deciziile sunt si corecte. dodel ar putea sa-si suplimenteze veniturile in fiecare dimineata, la biserica, ar face o avere...
    Ma, noi suntem obisnuiti sa aducem cele mai multe puncte pt. coeficientul UEFA.
    Auzi Ciprica tata, cum iti explici ca autorul faultului n-a protestat absolut deloc? Dar de faptul ca Ion Craciunescu a decretat la Digi ca a fost penalty indiscutabil?

    Si inca ceva. Ia spune tu cum a-ti castigat supercupa? Cum labagiul de arbitru a trecut cu vederea in ptimele minute ale meciului un penalty clarisim la Galamaz, implicit rosu la cel care l-a faultat? Ia zi flacau, este ca am dreptate?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #435
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Nene Dubo, ce parere ai despre faptul ca fostul antrenor al lui Schalke 04, Ralf Rangnick, si-a dat demisia la doar o saptamana dupa meciul cu Steaua?

    Lumea zice ca el si-a dat seama care e cea mai slaba echipa din grupa (ghici care este, dar fara sa raspunzi Schalke, Maccabi sau AEK!) iar contraperformanta din fata mascaricilor lui Levy nu a putut fi tolerata!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  17. #436
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Nene Dubo, ce parere ai despre faptul ca fostul antrenor al lui Schalke 04, Ralf Rangnick, si-a dat demisia la doar o saptamana dupa meciul cu Steaua?

    Lumea zice ca el si-a dat seama care e cea mai slaba echipa din grupa (ghici care este, dar fara sa raspunzi Schalke, Maccabi sau AEK!) iar contraperformanta din fata mascaricilor lui Levy nu a putut fi tolerata!
    Militiene, s-ar putea sa ai dreptate si sa fim ce mai slaba (dupa buget, mai ales) din grupa. Ceea ce capusorul tau ala mic cat o nuca nu intelege, este faptul ca acel 0-0 este cu atat mai valoros. Schalke, dupa umila mea parere, dar nu numai, este de departe cea mai importanta si valoroasa echipa dintre toate formatiile cu care joaca echipele romanesti in acest sezon european. Asa ca lasa-ne pe noi si vezi-ti de gloabele care n-au reusit sa treaca de o echipa de care nu s-a auzit pana la meciul cu voi.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #437
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Tataie, sa mor io daca a fost. Ai vazut ce privire de bovina se lipise pe fata lui Tanase, nici el nu stia ce se intampla...
    Nu muri ma, ca lasi tara fara un prazar vesel si ignorant ca tine.
    Poate-mi spui ce privire avea jucatorul Galatiului si de ce n-a protestat nicio clipa????!!!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #438
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Si inca ceva. Ia spune tu cum a-ti castigat supercupa?
    Fara nici o emotie, desi am marcat un singur gol.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  20. #439
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Militiene, s-ar putea sa ai dreptate si sa fim ce mai slaba (dupa buget, mai ales) din grupa. Ceea ce capusorul tau ala mic cat o nuca nu intelege, este faptul ca acel 0-0 este cu atat mai valoros. Schalke, dupa umila mea parere, dar nu numai, este de departe cea mai importanta si valoroasa echipa dintre toate formatiile cu care joaca echipele romanesti in acest sezon european. Asa ca lasa-ne pe noi si vezi-ti de gloabele care n-au reusit sa treaca de o echipa de care nu s-a auzit pana la meciul cu voi.
    Nu dupa buget, bunicule, ci dupa valoare!
    Voi transferati jucatori in fiecare etapa si pozati in sarantoci? N-ai auzit ce-a zis Becali, si anume ca "Ilie Stan a venit cu Sfantul Duh"?
    Bah, dar nu va mai saturati, la voi nu s-a incheiat perioada de transferuri? Si pe ala l-ati luat?! Nu v-ajung pilele din arbitraj, acum lucrati si cu Divinitatea?
    "Dixi et salvavi animam meam"

  21. #440
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Colosal meci facut de gazde, spectacol total, echipa mare. Echipa gazda devine cu certitudine principala favorita la titlu.











    Acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare.
    Asa si?

  22. #441
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    Fara nici o emotie, desi am marcat un singur gol.
    Toata lumea o trimite la scoala pe baragladina asta inacrita!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •