View Poll Results: Pronostic

Voters
17. You may not vote on this poll
  • 1

    11 64.71%
  • x

    3 17.65%
  • 2

    3 17.65%
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 117

Thread: Etapa 9: CFR Cluj - Petrolul Ploiesti 1-1

  1. #85
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    bag p%^# ... daca faceam un 2-0 scurt la ocaziile mari avute pana sa ne egaleze, plecam cu toate punctele din gruia.... sa-i dau la mW!## si la ciorexul ala bagator de seama de pe aici

    ps: felicitari celor care au facut deplasarea la meci duminica la acea ora si suporterilor petrolisti veniti din zona Ardealului... un plus pt 2 fani veniti de la Arad. se stie .... ne-am auzit destul de bine si am dominat tot meciul in peluza.ne-au remarcat din noua aia..oricum bun si 1p .HAI PETROLUL!
    Last edited by Gabri3l; 3rd October 2011 at 01:13.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  2. #86
    sport legend Farmecul Vietii's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,051
    Reputatie
    1
    hai ma republicane ca esti cam nervos, ati muncit azi, bravo voua, transpiratia aduce puncte! bun venit in A, sper sa ve mentineti, sa avem razboaie lungi ca-n vremurile frumoase..."cu cei buni te vei duela ca sa fii mai bun"...v-ati auzit bine, pacat de CFR, probabil, sandwich-urile de la Arpi s-au lasat asteptate in seara asta...greu fara stomacu' plin, stii si tu...
    "Pentru ca noi suntem aia de sub Podul Grant... pentru ca la noi este miros de istorie si boemie. Pentru ca pe noi ne-au iubit artistii, mai multi si decat un stadion plin.. Si pentru ca anii trec dar miturile sunt eterne."

  3. #87
    junior 1924's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Unica_Republica_Ploiesti
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Cand PETROLU' joaca bine
    Bem cu totii fara stire
    Cand PETROLU' joaca prost
    Bem cu totii fara rost !!!
    [B][SIZE="3"]"Într-o călătorie de studii făcută în Germania, am văzut, la Nürnberg, un club de fotbal. Jucătorii petreceau foarte mult timp împreună. Veneau și soțiile, se mai bea și câte o bere. Cam asta am vrut să fac la Petrolul, o familie adevărată."
    Ilie Oană[/SIZE][/B]

  4. #88
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Un pct urias pt Petrolul, trebuie continuitate, o victorie acasa etapa urmatoare - lucrurile se redreseaza cat de cat...
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #89
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    ...si uite asa fotbalul romanesc s-a insanatosit!...sa traieasca X-Mass-escu!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  6. #90
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Niste amanunte nemediatizate, plasamentul lui hotigan la hentul din careul ploiestenilor e perfecta, a vazut totul...si golul anulat a lui Bastos cand hotigan urmareste mingea pina intra in poarta dupa care se "decide", evident gresit hent ce a aratat nici pe departe nu a fost!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  7. #91
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  8. #92
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Niste amanunte nemediatizate, plasamentul lui hotigan la hentul din careul ploiestenilor e perfecta, a vazut totul...si golul anulat a lui Bastos cand hotigan urmareste mingea pina intra in poarta dupa care se "decide", evident gresit hent ce a aratat nici pe departe nu a fost!
    Ba, da serios, trebuie sa ai f.f.f.f. mare mare mare tupeu nesimtit sa acuzati voi arbitrajul. E ca si cum Sorin Ovidiu Vantu ar merge pe strada (in cazul in care ar putea) ar vedea un copil ca fura o bomboana si l-ar duce pe mana politiei

    Te rog sa faci un filmulet asemanator la meciul cfr- Vaslui, de ce nu faci? Sau la cfr - Poli (cand ati luat cupa) sau la cfr - U din 2008 cand a arbitrat tot hategan sau te invit sa revezi meciul U Craiova - Cfr din primavara lui 2010 :-? 2-0 la pauza 2-1 min 85 si final 2-3 dupa ce craiovenii va invitau sa dati gol, voi tot n-ati putut si a fault un oltean in min 94 in careu intentionat, ca sa bateti si sa luati campionatul. Mai du-te-n doamne iarta-ma cu mascareala asta de 2 lei. Si multe alte meciuri pe fata. Muresan dupa ce era avantajat colosal meci de meci declara "Noi nu o sa acuzam niciodata arbitrajul (era si culmea s-o faca ) noi vorbim pe teren" ) ce s-a intamplat acuma cu el? ) Spagarilor!!!! Si tu esti f. nesimtit, fara suparare,esti un om de nimic daca ai avut curaj sa faci filmuletul asta nesimtit, dupa 2 campionate si o cupa furate...
    Last edited by FcP; 4th October 2011 at 20:34.
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  9. #93
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    cea mai mare rusine in ziua de azi, sa fii CFR-ist si sa acuzi arbitrajul.

  10. #94
    sport legend mach's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    cea mai mare rusine in ziua de azi, sa fii CFR-ist si sa acuzi arbitrajul.
    Eu zic ca asta e culmea culmilor

  11. #95
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca presa mancatoare de rahat prinde destul de bine la... mancatorii de rahat sa zicem. Ca au fost greseli pro CFR in campionatele trecute, nu neaga nimeni. In schimb, nu aminteste nimeni de toate greselile impotriva CFR-ului.

    Caz concret... dupa CFR-Vaslui o saptamana intreaga de emisiuni la tv si articole prin presa cu titluri care mai de care... CFR fura, are arbitrii de partea ei, Augustus arbitrul CFR-ului, samd. CFR-Petrolul.. liniste si pace, toata lumea multumita. Pai?!!?!?!? Iar acest scenariu s-a intamplat si in acele campionate furate. Dar cui sa ii pese... asa nu ar mai avea lumea pe cine sa injure.

  12. #96
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    hopa, nu le mai plac arbitrajele cfr-istilor. si normal...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  13. #97
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Sa analizam un pic cine ne acuza si ne-a acuzat in timp:
    Jabba de la bragadiru: A retrogradat timisoara, a dat o gramada de jucatori de-a moaca in bucuresti (100% afaceri curate), injosind si a umilit un oras civilizat!
    popkorn de la Vaslui: telefoane la avram, interdictii la transferuri cu magariile cu M.Constantin, si sa nu uitam de "corectitudinea" lui ca fost arbitru comunist...
    Oierul: prins cu oaia in sac (a se citi valiza), litigii cu armata, datorii neplatite....sunt de prisos alte comentarii
    Mititelu: tot sistemul l-a curatat
    Borcea:
    ... si mass media din bucuresti, in frunte cu pupincuristii oierului de la gsp, onlinesport si altii

    Evident ca raspunsul consumatorilor din Kaufland e ca ne sustin "portocalii", dar asta se vede si dupa cum suntem tratati in Cluj si cine sunt favoritii lor! Dovezi nu au fost pina acum impotriva noastra numai vorbe goale cu care limitatii la creier pot fii intoxicati usor!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  14. #98
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Ba clujenilor, faceti petitie onlaine sa se rejoace meciu de la 1-0 pt voi.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Dovezi nu au fost pina acum impotriva noastra numai vorbe goale cu care limitatii la creier pot fii intoxicati usor!
    Dovada va aparea cat de curand: in primul an dupa disparitia cancerului portocaliu veti disparea si voi si lumea va uita ca ati existat.

  16. #100
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    acest thread promite
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  17. #101
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    hopa, nu le mai plac arbitrajele cfr-istilor. si normal...
    aceasi placa de prost gust, cand castigam o facem cu arbitrii si cand suntem furati pe fata atunci "hopa nu le mai plac arbitrajele cfr-istilor"! ...veniti cu ceva noutati ca sunteti deja penibili, puneti ceva si de la voi ca pe asta din presa centrala o stim de mult!
    Si *****ul asta de site a scris dupa meci "CFR egala Petrolului", dar cand nu a primit adversarul un aut intr-un meci repede sar cu titluri gen "CFR a castigat dubios," sau "CFR ajutata de arbitrii" etc.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  18. #102
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Dovada va aparea cat de curand: in primul an dupa disparitia cancerului portocaliu veti disparea si voi si lumea va uita ca ati existat.
    Mi-e sa nu dispareti voi mai repede. Iar cand va pica prima echipa de top din cauza blaturilor, o vor urma indeaproape alte 4-5.

    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Si *****ul asta de site a scris dupa meci "CFR egala Petrolului", dar cand nu a primit adversarul un aut intr-un meci repede sar cu titluri gen "CFR a castigat dubios," sau "CFR ajutata de arbitrii" etc.
    Eu ma intreb de ce te mai stresezi. Treaba asta se intampla sistematic de 4 ani incoace.

  19. #103
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Dovada va aparea cat de curand: in primul an dupa disparitia cancerului portocaliu veti disparea si voi si lumea va uita ca ati existat.
    cum am spus si celuilalt, ...aceasi placa de prost gust!
    Si ca sa iti raspund (copii nu se lasa fara raspuns niciodata), evident daca ajunge vadim tudor la putere o sa fim acuzati si spanzurati ca Arpi e maghiar!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  20. #104
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Craciunescu o sa va puna pielea pe bat, abia astept...
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  21. #105
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razvan T. View Post
    acest thread promite
    Ne povestesti de golul vostru cu care ati egalat in returul campionatului trecut in meciul direct??? Eu zic ca mingea a cazut cu un metru inaintea liniei portii!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •