View Poll Results: pronostic

Voters
95. You may not vote on this poll
  • 1

    44 46.32%
  • x

    27 28.42%
  • 2

    24 25.26%
Page 4 of 114 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 64 to 84 of 2378

Thread: Etapa 33: Otelul Galati-FC Timisoara 2-1

  1. #64
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Si asta dupa ce au scris ziarele si fara se te uiti la reluari.
    M-am lamurit. Imi spui si mie , ca doar te-a interesat meciul, cum s-au primele 2 goluri in meciul vostru din retur cu aek?
    Nu ca ar mai conta, titlu e al nostru si jucam sin grupele CL.
    DFe golul nostru anulat in meciul cu Branesti ce zici? A stai ca tu citezi cu sfintenie ziarele si cum au tacut si nu au pomenit nimic de faza aia....
    Last edited by Steel Jar; 10th May 2011 at 09:02.

  2. #65
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Eu nu inteleg de ce ne mai stresam sa le explicam tuturor ca nu au fost offside-uri . Oricum nu vor intelege. Aseara la digi si la gsp era doliu ( sport.ro nu m-am mai uitat ca mi s-a facut somn) . Tot spuneau de offside-uri si penalty-uri neacordate ( se vorbea de ala cu CFR-ul pe care nici clujenii nu l-au reclamat ) insa aveau o fata de ziceai ca le-a murit bunica. Atat de multa ura n-am mai intalnit de mult pentru o echipa, si cred ca asta ne face importanti. Am devenit o echipa mare, de care se vorbeste peste tot, si asta e adevarata victorie a Otelului. Tot spuneti ca dintre cele 3 echipe din fata , Vasluiul merita cel mai mult titlul, insa eu vad ca Timisoara si Otelul continua sa se departeze de oamenii lui Porumboiu. Vasluiul joaca tot mai prost, etapa de etapa, si toti spun ca ei merita titlul. E clar ca s-au bagat cei mai multi bani la Vaslui, dar ei nu sunt o echipa. Sunt doar mercenari, care n-au nicio tragere pentru orasul ce il reprezinta.Daca noi si Timisoara nu pierdeam puncte prosteste eram cu mult mai departe de vasluieni.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Toate astea se vor intoarce impotriva voastra.Veti sta si nu veti intelege de ce vi se intampla asta.

    Nu veti pricepe de unde atata ghinion.

    Ghinion maxim pe voi.

  4. #67
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Lasa ca jucati cu noi. Va macelarim pentru toate *****urile care le-ati facut.
    Acum o sa stati in fata noastra , in casa noastra si nu mai aveti dupa cine sa va ascundeti si sa umblati cu zaharelul pe la altii.
    O sa vedeti ce inseamna un public foarte ostil.

  5. #68
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Va fi o remiza plictistoare intre voi...si titlul il va decide astra...

  6. #69
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    pe cine plm intereseaza urletele alea mah in afara de suporterii hibridului...

    nici ca se putea sa fie mai frumos decat sa joci cu titlul pe masa cu principala contracandidata in etapa 33... veniti tot orasul la stadion stati-le in cap un meci intreg bateti cu 2-0 si game over...

    valabil si pentru timisoreni care se plang de arbitraje ca niste ****ri... bre voi poate nu va mai aduceti aminte de adevaratele arbitraje "dubioase" de pe vremuri...va legati acum de niste auturi si alte kkturi de genul asta...poate vreti niste fante de lumina ?

    veniti 500 macar de la timisoara, incurajati-va echipa aia, urlati mai tare ca un stadion de moldoveni, bateti cu 1-0 si aia e, aveti sansa sa luati primul campionat din istorie acasa cu cel mai mare rival in ultima etapa...nici ca se putea mai frumos si la voi...ce plm va *****i pe voi cu niste mizerii si aberatii de zici ca sunteti la fel de retardati ca tiganu ` de nea iancu si nea porumb lordul motocositoarelor....

    prea mult televizor distruge toti neuronii...traiti in plm clipa ...bucurati-va in plm de fotbal...cat a mai ramas din el...cine stie cand o sa mai aveti ocazia asta ...distrugeti tot farmecul la meciul asta cu niste *****uri demne de bulangii pe care ii vedem 24/7 la televizor...

    putina decenta
    Last edited by jonsnow; 10th May 2011 at 09:36.

  7. #70
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    polisti....incetati sa postati aici.ca imdeiat sar galatenii in sus ca iarasi postam doar pe thread-ul meciului lor .....
    "INTERZIS"!

  8. #71
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Astia se plang de zici ca suntem la de3x femeie, din dragoste, iarta-ma etc.
    Daca la meciul cu U Craiova am umplut stadionul cu 1 o inainte, la meciul cu voi o sa avem in tribune mii de galateni turbati, rabizi si foarte ostili voua.
    Nu mai am rabdare ma....sa mute astia meciul azi ...vreau sa sarbatoresc titlul acum ...am adrenalina ridicata inca de pe acum.........NU MAI AM RABDAREEEEEEEEEEEEEEEEE
    Poi ba , voi postati mai putin in meciul direct decat in cele in care nu aveati nicio treaba.

  9. #72
    オフ...オフファック
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Timișoara
    Posts
    336
    Reputatie
    1
    Mai bucurati-va de astea cateva zile cat mai sunteti pe locul 1
    Doar prin hazardul inconstient social nu se putea ajunge in sfere atit de aureolate si in plan financiar

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ghinion maxim,drama in familie,nenorocire.....asta va paste.


    Dihonia si scandalul patrunde in randurile voastre.Totul se intoarce impotriva voastra.

  11. #74
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Asta am vrut , sa jucam cu titlul pe masa la Galati si sa sarbatorim ca in povesti...sa ne aplaudati ma, sa va puneti in genunchi in fata noastra si sa va deziceti de jabba.
    Apropo vina grasomega la meci? Ma rog la zeii balenelor sa il convinga sa vina la Galati....OPOERATIUNEA KILL WILLY INCEPE

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Am vazut ieri vreo 10 giboni atarnati pe o bara la Chiajna.Cu aia ne amenintati? La aia daca le arati o banana decojita uita ce cauta pe stadion.
    Restul sunt niste spargatori de seminte,asa ca las-o mai moale cu presiunea publicului.Care public?

  13. #76
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Daca mergi la meci , probabil baietii aia te vor prinde si daca prestezi corect iti vor ierta pacatele.

  14. #77
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Si daca 2 in 1 va veni la galati ce veti face? Daca veti fi campioni tot ala va va preocupa?

  15. #78
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Si daca 2 in 1 va veni la galati ce veti face? a?
    Vor striga tare :


    "nenea Iancu,ne dai un leuuuuuu?"

  16. #79
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Am vazut ieri vreo 10 giboni atarnati pe o bara la Chiajna.Cu aia ne amenintati? La aia daca le arati o banana decojita uita ce cauta pe stadion.
    Restul sunt niste spargatori de seminte,asa ca las-o mai moale cu presiunea publicului.Care public?
    Eu cred totusi ca astia is ironici cand ameninta, o galerie de 50 de oameni acasa cum au ei nu poate fi o amenintare reala pentru nimeni

  17. #80
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    exista o boala, o afectiune a retinei. observ ca toti galatenii o au. mai, oameni buni, voi frizati ridicolul. golurile voastre cu Craiova si cu Branestiu (al 2-lea) AU FOST DIN POZITIE IN AFARA JOCULUI. daca nu recunoasteti sunteti tampiti! ce e asa greu sa recunoasteti? daca luati titlu, ramane performanta, nu-si mai aduce aminte peste 40 de ani de aceste mici inconveniente...
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  18. #81
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jonsnow View Post
    prea mult televizor distruge toti neuronii...traiti in plm clipa ...bucurati-va in plm de fotbal...cat a mai ramas din el...cine stie cand o sa mai aveti ocazia asta ...distrugeti tot farmecul la meciul asta cu niste *****uri demne de bulangii pe care ii vedem 24/7 la televizor...

    putina decenta
    Jos palaria, asta e atitudinea pe care trebuie sa o avem si noi si timisorenii.
    Otelul a castigat din lupta asta pentru titlu mult mai mult. Acele stadioane pline pana la refuz, acei oameni care sarbatoareau victoria cu Universitatea la ora 1 noaptea, toate masinile cu insemnele Otelului, toti tinerii cu fulare sau tricouri ale Otelului, si intreaga miscare ce tine de Otelul care a inebunit Galatiul, astea sunt adevaratele victorii. Ne dorim cu toti titlul, si cred ca a-l pierde va insemna pentru multi o tragedie, insa nu si pentru mine, eu mi-am vazut visul cu ochii, asa trebuie sa arate Otelul meu, si asa trebuie sa arate publicul de pe stadionul Otelul.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  19. #82
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Nu ma intereseazax ce aberati...Duminica sunteti pe mana noastra si nu va mai puteti ascunde ca niste pizde pisate dupa burta lu jabba. Nu mai aveti ce sa faceti cum sa n e evitati si dti din gura pe la televizor , sa mintiti cu nerusinare, sa inventati povesti.
    Va dam afgara din Galati umiliti si sarbtorim titlul de campioana.
    CE STARE DE EUFORIE....IMI SCRASNESC DINTII , TREPIDEZ , SA INCEAPA MEIUL ACUM NU MAI AVEM RABDARE ... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaa
    Megastar noi suntem singurii care meritam titlul, nu au nicio san sa in fata noastra ...SA LUPTAM SI PE TEREN SI IN TRIBUNE CUM NUMAI NOI O PUTEM FACE .SI DUPA ASTA SA SARBATORIM PANA A 2 A ZI

  20. #83
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by haribo View Post
    Orice s-ar intampla insa, Otelul este si va ramane o echipa de pluton fara nici o perspectiva in liga campionilor sau in alta parte pentru ca ei nu vor investi in jucatori. Stan isi va atinge scopul personal si atat.
    inlocuieste otelul cu bragadiru (sau aek daca vrei) si stan cu iancu si o sa ai o imagine la fel de corecta.

    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    polisti....incetati sa postati aici.
    dar fanii echipei din bragadiru au voie sa posteze aici? nu le rapiti bucuria asta, daca echipa oricum le-ati luat-o cu japca

    Quote Originally Posted by Charon View Post
    fara cele 3 puncte marca Condescu nu discutam acum de Otelul viitoare campioana!
    Prima castigatoare stabilita la masa verde!
    sa fim seriosi, cand bragadiru v-a intors 1-0 ala din giulesti in 3-0 la masa verde n-a mai fost atata tam-tam. sunt curios ce-o sa mai ziceti daca pandurii nu primesc licenta.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  21. #84
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Steel Jar View Post
    Astia se plang de zici ca suntem la de3x femeie, din dragoste, iarta-ma etc.
    Daca la meciul cu U Craiova am umplut stadionul cu 1 o inainte, la meciul cu voi o sa avem in tribune mii de galateni turbati, rabizi si foarte ostili voua.
    Nu mai am rabdare ma....sa mute astia meciul azi ...vreau sa sarbatoresc titlul acum ...am adrenalina ridicata inca de pe acum.........NU MAI AM RABDAREEEEEEEEEEEEEEEEE
    Poi ba , voi postati mai putin in meciul direct decat in cele in care nu aveati nicio treaba.
    samantzarii tot ostili sunt?......

    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Eu cred totusi ca astia is ironici cand ameninta, o galerie de 50 de oameni acasa cum au ei nu poate fi o amenintare reala pentru nimeni
    nu's ironici.aici e distractia....

    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    exista o boala, o afectiune a retinei. observ ca toti galatenii o au. mai, oameni buni, voi frizati ridicolul. golurile voastre cu Craiova si cu Branestiu (al 2-lea) AU FOST DIN POZITIE IN AFARA JOCULUI. daca nu recunoasteti sunteti tampiti! ce e asa greu sa recunoasteti? daca luati titlu, ramane performanta, nu-si mai aduce aminte peste 40 de ani de aceste mici inconveniente...
    pana acum n-au recunoscut......
    "INTERZIS"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •