View Poll Results: Pronostic

Voters
27. You may not vote on this poll
  • 1

    11 40.74%
  • X

    9 33.33%
  • 2

    7 25.93%
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 114

Thread: Etapa 32: Universitatea Craiova - Dinamo 0-2

  1. #22
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    De ce cu prazul gol, nu au indeplinit baremul?

  2. #23
    manager xisco's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    314
    Reputatie
    1
    maxim egal daca poate craiova.
    [COLOR="Navy"][SIZE="6"]POLI TIMISOARA[/SIZE][/COLOR]

  3. #24
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    mititelu la ivanovici

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/flor...mo-239513.html

    Adrian Mititelu este disperat! Giovani Becali, apropiat al clubului din Ștefan cel Mare, i-a sunat pe Mihai și Florin Costea, spunîndu-le să părăsească baza de pregătire a echipei, pentru a nu fi prezenți pe teren la meciul cu Dinamo. Florin Costea l-a ascultat pe impresar, iar finanțatorul Universității a luat foc, la Digisport, la Fanatik.

    "Giovani mi-a sunat jucătorii înainte de meciul cu Dinamo. Mi-a instigat doi jucători să plece de la echipă, Florin Costea și Mihai Costea și m-a amenințat că o să iau 6 de la Dinamo. Mi-a mai zis că are totul la Ligă aranjat și că jucătorii mei vor deveni liberi de contract, prin Comisii.

    Florin Costea a plecat din cantonament, după ce i-am luat apărarea în fața tuturor antrenorilor. După ce m-am făcut preș pentru el...uite ce se întîmplă", a spus Mititelu la DigiSport.

    Gigi Becali l-a avertizat pe Mihai Costea că dacă va părăsi cantonamentul Craiovei, nu îl va mai lua la Steaua, deoarece latifundiarul nu tolerează asemenea gesturi de trădare. Tînărul atacant s-a speriat, astfel că nu l-a urmat pe fratele său, care părăsește cantonamentul echipei pentru a doua oară în doar două săptămîni.

  4. #25
    FC Bihor keluba's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Varadinum
    Posts
    2,075
    Reputatie
    1
    showdown-ul "campionatului" pe digi totusi, o televiziune care reuseste amanarea inceperii unui meci pt difuzarea integrala al altui meci... liga p#|ii
    [B]„Du bist nichts, dein Volk ist alles“[/B]

  5. #26
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Cine sa dea 100 mil. pe campionatu asta?
    Care dracu e mai debil ca mitica sa creada in varianta cu pay-per-view?!

    Saracu Mititelu a iesit plangand din emisiune. In locul lui l-as suna pe Piturca, i-as da echipa si asta cu o singura conditie, ca tot e e fan infocat Universitatea, sa aiba un loc garantat la loja. Si gata cu toate scandalurile si necazurile pt el
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  6. #27
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    ...acum ca e prost prazarul, ca se abereaza mai mereu doar si asta e la fel de psihopat ca si jijij, e indubitabil....dar pe mizeria aia albaneza eu il vad in stare de asa ceva...de fapt sunt sigur ca nu e prima data cand face asa ceva....orice patron serios din liga 1 ar trebui sa le interzica la proprii jucatori sa semneze contracte cu cei doi veri...fie si numai pentru a fi siguri ca au controlul echipei in care baga sau se fac ca baga bani...din pacate pentru majoritatea sunt mai importanti ieuroii din eventualele transferuri facute pe axa becali...isi merita soarta toti, de la borcea, mititelu pana la becali...
    Last edited by jonsnow; 9th May 2011 at 00:58.

  7. #28
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Si saracii interlopi vroiau sa-l dea afara si pe Junior de la nationala, doar-doar or baga jucatorii lor in primul 11.
    Chestia e ca avem autoritati de 2 lei, conducatori de federatie si liga manjiti si patroni idoti, asa ca n-o sa scapam de scandalurile astea niciodata!
    Nimeni nu mai salveaza fotbalul asta...
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  8. #29
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    e mort demult, a mai ramas doar ura

  9. #30
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Sa ii ia pe toti, sa isi depuna toti memoriu, sa il lase pe tigan in curul gol, sa nu profite de nici un ban de pe urma lor.

    ASa merita da-l in mm ca el a adus echipa in situatia asta.

  10. #31
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Giovani le-a ordonat fratilor Costea sa paraseasca cantonamentul Stiintei...
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  11. #32
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Ce pretenții să ai de la niște jeguri umane de talia celor din familia Becali ....

  12. #33
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Dar si fratii Costea, mari mizerii de oameni...Cred ca actuala situatie a U Craiova li se datoreaza in mare masura...din cauza lor s-a creat zanzanie intre Mititelu si toti antrenorii de anul asta.
    Intr-un fel, Mititelu isi merita soarta...daca deschidea mai bine ochii nu ajungea in situatia asta.

    Cat despre fratii kosovari, astia merita tot ce este mai rau de la soarta!!

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    1,594
    Reputatie
    1
    ma bucur pt muicel,tot asa,ne-a distrus nenorocitul,am ajuns rasii Romaniei...

  14. #35
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    In mod normal,1 solist.
    2 sau x,daca se arunca fularul sau daca borcea sau ministerul ce-i protejeaza nu trag sforile.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #36
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Florin Costea a fugit din cantonament. Giovani incearca un blat cu Dinamo, Mititelu a inceput sa planga!
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...ceput-sa-plang
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #37
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Vezi ca este denaturata informatia...nu inteleg tendinta asta a presei online spre OTV-ism!

  17. #38
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #39
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Asa, acum vezi care este diferenta intre cele doua articole...

    PS: Toti sunt!

  19. #40
    Vechi golan Cave_Canem's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    In mod normal,1 solist.
    Asa este, ne bat pe unde ne prind.
    [B]Roma tifa[/B] [COLOR="DarkRed"][B]Ro[/B][/COLOR][COLOR="DarkOrange"][B]ma[/B][/COLOR]

  20. #41
    sport legend
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    737
    Reputatie
    1
    Oricat de slab joaca DInamo in ultima vreme Craiova joaca si mai slab. Cred ca asta e un meci de X2 ptr pariuri

  21. #42
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    hai baetiiiiiiiii.........cu asta ramaneti


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •