View Poll Results: Pronostic

Voters
21. You may not vote on this poll
  • 1

    11 52.38%
  • X

    3 14.29%
  • 2

    7 33.33%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 88

Thread: Etapa 32: Gaz Metan Mediaș - Steaua 0-0

  1. #1
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0

    Etapa 32: Gaz Metan Mediaș - Steaua 0-0

    Duminica, 8 mai 2011, ora 21:45, Digisport
    Discutii inainte si dupa meci.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  2. #2
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    1, pustai > zer0li, jucatorii gazului >>>>>>mioarele care o ard lejer prin ghencea

  3. #3
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    jons,ce faci cainii aia in avataru tau,si-o ard in fund.doggy style?ne transmiti un mesaj subtil?
    gaz metan castiga 1-0.

  4. #4
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    jons,ce faci cainii aia in avataru tau,si-o ard in fund.doggy style?ne transmiti un mesaj subtil?
    gaz metan castiga 1-0.
    chiar daca am cateva beri la bord nu reusesc sa vad cainii aia si nici nu sunt agramat ca tine...in concluzie, ori esti mai beat ca mine ori ai mult mai putini ani de scoala...prima varianta cred ca e exclusa ...acum sa vorbesc pe intelesul tau a mai skos shalham vreu-n h-yt cev-a ma-ncatziash ???

  5. #5
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    jons,hai mai,nu-ti fie rusine.spune-ne si noua.suntem in 2011, cei putini sunt protejati de diferite ONG-uri care lupta pentru drepturi.
    cam des amintesti de salam,ti-e foame sau esti fan al tiganului?am ascultat pe ala,la fel des precum meciurile lui dinamo in grupele CL.sa stii ca astept raspunsul tau.
    nu esti destul de beat sa iti cenzurezi frustrarile tale pe internet.sa nu imi zici ca esti ala cu ultras tei)

  6. #6
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    jons,hai mai,nu-ti fie rusine.spune-ne si noua.suntem in 2011, cei putini sunt protejati de diferite ONG-uri care lupta pentru drepturi.
    cam des amintesti de salam,ti-e foame sau esti fan al tiganului?am ascultat pe ala,la fel des precum meciurile lui dinamo in grupele CL.sa stii ca astept raspunsul tau.
    nu esti destul de beat sa iti cenzurezi frustrarile tale pe internet.sa nu imi zici ca esti ala cu ultras tei)
    nu te potolesti deloc...daca esti obsedat de ghei cauta-ti raspunsul in copilarie...ai avut vreun profesor sever caruia ii placea sa te pedepseasca fara vina ??? te-au abuzat colegii de scoala ??? ceva s-a intamplat de esti interesat in dosuri...saracul de tine....

    pai la ce bun e internetul daca nu sa-ti refulezi frustrarile legate de fotbal ....mai abera nu stiu ce bragadirean ca as fi ultratei si nu stiu de unde pana unde a ajuns la concluzia asta....
    Last edited by jonsnow; 7th May 2011 at 01:42.

  7. #7
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    1.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #8
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jonsnow View Post
    nu te potolesti deloc...daca esti obsedat de ghei cauta-ti raspunsul in copilarie...ai avut vreun profesor sever caruia ii placea sa te pedepseasca fara vina ??? te-au abuzat colegii de scoala ??? ceva s-a intamplat de esti interesat in dosuri...saracul de tine....
    ce faci,bre?O dai la invartit?Tu ai un avatar cu 2 cainii care fac chestii dubioase...
    Quote Originally Posted by jonsnow View Post
    .mai abera nu stiu ce bragadirean ca as fi ultratei si nu stiu de unde pana unde a ajuns la concluzia asta....
    probabil pentru ca in ambele cazuri, bubuiti de inteligenta.
    pana la urma, cine-i antrenor?caramarin sau oli?olaroiu zicea ca e un fel consilier.sa inteleg ca va sta in tribuna si nu pe banca?
    gaz metan daca invinge,trece pe locul 5, pozitie care duce echipa in EL.
    Hai Gaz Metan!

  9. #9
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    ce faci,bre?O dai la invartit?Tu ai un avatar cu 2 cainii care fac chestii dubioase...

    probabil pentru ca in ambele cazuri, bubuiti de inteligenta.
    pana la urma, cine-i antrenor?caramarin sau oli?olaroiu zicea ca e un fel consilier.sa inteleg ca va sta in tribuna si nu pe banca?
    gaz metan daca invinge,trece pe locul 5, pozitie care duce echipa in EL.
    Hai Gaz Metan!
    bre daca tu continui sa vezi 2 caini care fac chestii dubioase in avatarul meu e ceva in neregula ...ai servit ceva ciuperci olandeze cu 1 stea la energy si 5 la halu ??? eu stiam ca in club trebe de celelalte...ceva pastile colorate ??? tre sa iesi in oras si ai fumat ceva preventiv ....da si mie

    nu stiu ce dracu face oli sau unde sta, cert e ca si daca vine tatsu lui mourinho nu se schimba mare lucru la steaua...deci 1 clar...
    Last edited by jonsnow; 7th May 2011 at 02:03.

  10. #10
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    unu
    https://t.me/pump_upp

  11. #11
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    1 solist.

  12. #12
    senior
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    206
    Reputatie
    1
    ...imi aduc aminte dupa meciul din tur ,cand intrebat V.Tudor daca crede ca Steaua are sanse sa fie campioana si zice a lu Vadim ;" cum sa fie campioana cand vine ARAGAZU lu Medias si te bate la Bucuresti ?" Tare imi este ca acuma ii scoate si din Europa.Sa vedem de vreo cupa balcanica sau ceva pe acolo sa nu ramana unele ziare fara subiecte

  13. #13
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Bate Gazu' cu 2-1.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  14. #14
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    meci fara probleme. invinge gazu

  15. #15
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    nu vreau sa fiu gica contra, vreau sa castige gazu, totusi nu sunt sigur ca o sa fie asa. efectul Olaroiu poate influenta prestatia Stelei.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  16. #16
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Orice rezultat in care Gazul bate la o diferenta mai mica de 3 goluri poate fi considerat surpriza etapei.
    In alta ordine de idei, nu inteleg unde vede MafiaSuedeza doi caini in avatarul lui Jon, cand acolo apare un lup. Cred ca nu ar strica un control la oftalmolog sau niste lectii de zoologie
    http://tvcasualties.com/wp-content/u...k1-272x300.jpg
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  17. #17
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    cel mai usor meci al gazului...becali cheama soferul in min 27
    https://t.me/pump_upp

  18. #18
    junior
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    81
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    cel mai usor meci al gazului...becali cheama soferul in min 27
    Nu cred ca-i mai usor decat cu gloabele de la Bragadiru.

    Of-topic
    Spune-ne si noua cu ce echipa vei tine daca nu obrineti licenta? Mircea Sandu a dat asigurari ca cine a facut divizare, nu va primi licenta. Hai curaj, cu cine vei tine la anul?

  19. #19
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liv52 View Post
    Nu cred ca-i mai usor decat cu gloabele de la Bragadiru.

    Of-topic
    Spune-ne si noua cu ce echipa vei tine daca nu obrineti licenta? Mircea Sandu a dat asigurari ca cine a facut divizare, nu va primi licenta. Hai curaj, cu cine vei tine la anul?
    Poli Timisoara
    https://t.me/pump_upp

  20. #20
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    Poli Timisoara

    jur ca asta am vrut sa raspund si eu in locul tau. asa va vreau, cu "poli" pana la moarte!!! important e sa joace la Timisoara ca numele conteaza mai putin
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #21
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    cel mai usor meci al gazului...becali cheama soferul in min 27
    Depinde de ce chef are Eric. Ca daca s-o enerva odata il va chema si mai devreme.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •