View Poll Results: Pronostic

Voters
16. You may not vote on this poll
  • 1

    7 43.75%
  • X

    6 37.50%
  • 2

    3 18.75%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: Etapa 32: Pandurii Tārgu Jiu - Universitatea Cluj 2-0

  1. #22
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    BB-ule,nu-l cunosti pe Condescu.Invarte sume mari de bani,pentru el scopul scuza mijloacele.Am scris mai sus ca "se spune",am prieteni in anturajul clubului cu care am discutat pe tema asta.Sincer,nici nu ma intereseaza daca este ceva real sau un simplu zvon.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #23
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    daca era blat .. se pariau sume considerabile pe meci(de apropiati cel putin fotbalisti prietenii fotbalistilor si tot asa).. si cel putin agentiile din romania de pariuri scadeau cota brusc .. dar la nicio agentie cota nu a scazut a ramas intre 2 si 2.15. a fost doar lipsa de motivare pt u cluj
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  3. #24
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Next!
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •