View Poll Results: Pronostic

Voters
28. You may not vote on this poll
  • 1

    2 7.14%
  • X

    6 21.43%
  • 2

    20 71.43%
Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 367

Thread: Etapa 32: Victoria Brănești - Oțelul Galați 1-2

  1. #85
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    Noi nu suntem urziceni.
    Voi sunteti mai rau .
    [CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="5"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Forza Universitatea Craiova![/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Randall [/COLOR][COLOR="Black"]Keith[/COLOR] [COLOR="#000000"][COLOR="DarkOrange"]Orton[/COLOR][/COLOR] [SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]fan![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"][CENTER]NEVER WALK ALONE LIVERPOOL[/CENTER][/SIZE][/B][/COLOR]

  2. #86
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    care 50 de k ca astia treisferturi ie stelisti din nastere
    Pentru un mic si o bere se jura toti ca s-au nascut cu nicovala si ciocanul in brate

  3. #87
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Pentru un mic si o bere se jura toti ca s-au nascut cu nicovala si ciocanul in brate
    pai nu vezi ce caracter de ***** au de cateva sezoane hai sa-i iertam cu nocturna,cu niste datorii etc si ei acuma sar ca sacalii pe altii cu licenta....io mi-s curios ce-o sa zica imbecilul de satan mariusica daca luam licenta
    https://t.me/pump_upp

  4. #88
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    pai nu vezi ce caracter de ***** au de cateva sezoane hai sa-i iertam cu nocturna,cu niste datorii etc si ei acuma sar ca sacalii pe altii cu licenta....io mi-s curios ce-o sa zica imbecilul de satan mariusica daca luam licenta
    Cum adica "daca" ? O luati sigur , la fel ca si campionatu' . Blatistii aia nici nu merita in Europa. Cu echipe dastea' , mai vede Mitica puncte la anu' . O sa ajungem ca primele doua echipe sa fie in preliminariile europa league .

    Bafta Timisoara.
    [CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="5"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Forza Universitatea Craiova![/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Randall [/COLOR][COLOR="Black"]Keith[/COLOR] [COLOR="#000000"][COLOR="DarkOrange"]Orton[/COLOR][/COLOR] [SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]fan![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"][CENTER]NEVER WALK ALONE LIVERPOOL[/CENTER][/SIZE][/B][/COLOR]

  5. #89
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    pai nu vezi ce caracter de ***** au
    mi-e scarba de voi.
    m-am saturat sa citesc jigniri la adresa noastra pe fiecare pagina. sper sa se ia masuri odata... altfel imi dau si eu drumul la gura.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Ce fel de masuri preferi?

  7. #91
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    mi-e scarba de voi.
    m-am saturat sa citesc jigniri la adresa noastra pe fiecare pagina. sper sa se ia masuri odata... altfel imi dau si eu drumul la gura.
    ce sensibil esti moldo...ai probleme cu nervii
    https://t.me/pump_upp

  8. #92
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0o
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    pariaza ics moldovene 20.000 de euro
    orfanule... n-am 20 de mii de euro la indemana... dar stai linistit ca am pariat inainte sa ma sfatuiesti tu.

    Pana la meci... imi bag ****-n mata si-i dau la **** la toata timisoara !
    deci ca sa vedeti cata civilizatie este in gealati tocmai sunt gratulat de prietenul meu floo pe privat
    https://t.me/pump_upp

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Acum sa nu exageram. Totusi, la po****tia pe care o are Galatiul, cu un efort consistent electoral bagi 50.000 fomisti in autocare si ii trimiti pe National Arena sa sufle din goarne. Si pe langa aia mai vin aia 500 care vin pe cont propriu, suporterii fideli
    Imi si imaginez la un meci cu Barcelona,stadionul full cum scandeaza din toti bujocii: "mwie Timisoara"

  10. #94
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Imi si imaginez la un meci cu Barcelona,stadionul full cum scandeaza din toti bujocii: "mwie Timisoara"
    Abia astept
    Meciul cu Barcelona, ca de voi... cui o sa ii mai pese de la anul ?
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    Abia astept
    Din cata vad,tu nu mai astepti....ai si inceput.
    Bravo GALATENE.

  12. #96
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Floo, vad ca cedezi nervos Dar hai sa nu ne gandim ca acolo ziceai de mama lui 06. Sa consideram un scenariu mai plauzibil, ca iti era lene sa folosesti diacritice si ca ai vrut sa zici, de fapt, ca iti "bagi p.la in mâță". Na, fiecare cu fanteziile lui
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  13. 8th May 2011, 17:26
    Reason
    fara mame :)

  14. #97
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    ai stil veiting....
    https://t.me/pump_upp

  15. 8th May 2011, 17:30
    Reason
    fara mame :)

  16. #98
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Crezi ca ma deranjeaza daca vine Denis sa ma sanctioneze ? Macar sa o faca, sa-si faca treaba... ca daca eu merit, sigur merita si altii.
    Si stati linistiti ca eu pot sa vin inapoi
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  17. #99
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Nu doreste nimeni sa pleci.De cine am mai rade noi?

  18. 8th May 2011, 17:40
    Reason
    fara mame :)

  19. #100
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    trebuie sa sun mai sus...
    https://t.me/pump_upp

  20. #101
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by P1ka View Post
    Voi sunteti mai rau .
    Daca noi suntem si mai rau, voi ce sunteti, care va zbateti la retrogradare?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  21. #102
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Pentru ca sunt un baiat fain, il ajut pe Denis in luare unei decizii Uite aici regulamentul:

    "...6.8 Situatii specifice in care se acorda puncte de suspendare:
    a. folosirea următoarelor apelative : bou, *******, lichea, jeg, idiot, *******, cercopitec, maimuță, jivină, jigodie, lepră, fraier precum și a oricărui alt sinonim sau sintagmă echivalentă se pedepsește cu 2 puncte de penalizare, indiferent dacă userul a fost provocat în prealabil sau nu.
    b. injuriile ce conțin referiri la mame sau alte rude decedate vor fi penalizate cu 10 puncte indiferent de context, indiferent dacă userul a fost provocat în prealabil sau nu.
    c. injuriile repetate aduse unei etnii sau unui grup de suporteri vor duce la 20 de puncte de penalizare si apoi banarea manuala a userului pe termen de 3 zile la inceput, apoi de 7, 14 si respectiv 30 de zile..."
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  22. #103
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,001
    Reputatie
    1
    reveniti la meci va rog frumos
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  23. #104
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Gata? Se poate discuta si despre fotbal acum?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  24. #105
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Intrebare pt otelari: Aveti de gand sa aruncati cu pietre si bolovani, in stilul cunoscut? Are rost sa fac deplasarea cu civilizatii din Timisoara, sau nu?

    Sper ca Branestiu sa nu mimeze fotbalul ca altii, sa aiba coloana vertebrala si sa vedem un meci frumos.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •