Results 1 to 6 of 6

Thread: Dezbina si stapaneste!!!

  1. #1
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1

    Dezbina si stapaneste!!!

    mentinerea po****tiei divizate, a clasei politice constituie strategia fundamentala a presedintelui Basescu. aceasta combinatie este favorizata de comunicarea proasta sau lipsa comunicarii, intre oameni. evenimentele de astazi (prigonirea lui Banias si Mironescu), montate de Traian, fac parte din acest tip de politica parsiva, promovata de presedinte. intr-o societate normala un individ de aceasta speta era aruncat in ocean de mult.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  2. #2
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Continua...
    [B]Music.Law.Rap.Books.Movies.Jarhead.[/B]

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    737
    Reputatie
    1
    omul e un fel de general politic sa inteleg

  4. #4
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    nu inteleg cum a putut sa-l sacrifice pe pruncul prietenului lui de la Navrom, pe Mironescu...il cresti, ii dai hrana-n cioc, il maturizezi, planeaza eficient - si...vineeeeeee ULIUUUUUUUUUUUU!! il haleste cu fulgi cu tot! Pasare as vrea sa fiu la geamul tau sa iti soptesc...
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    bucuresti
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    nu inteleg cum a putut sa-l sacrifice pe pruncul prietenului lui de la Navrom, pe Mironescu...il cresti, ii dai hrana-n cioc, il maturizezi, planeaza eficient - si...vineeeeeee ULIUUUUUUUUUUUU!! il haleste cu fulgi cu tot! Pasare as vrea sa fiu la geamul tau sa iti soptesc...
    A fost sacrificat un pion. Vor urma cateva arestari de nume grele din Opozitie. Iar Departamentul comunicare al PDL are deja noua tema: "nu sunt arestari politice. Ce la Mironescu este vorba de arestare politica?" Aveti putintica rabdare si o sa vedeti ca (din pacate) am dreptate

  6. #6
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    economia stagneaza, locuri de munca ioc, po****tia face foamea la modul real, o romanca a nascut in gara de nord, bolnavii transportati la dializa mor in accidente rutiere, un roman nefericit si-a tinut mama in casa, 3 luni dupa ce a murit, ca sa-i incaseze pensia. in acest timp, boc se bate cu pumnii in piept si in cap spunand belicos ca are solutii si chioru a anarhizat toata tara cu jmecheriile lui provocatoare.

    hai liberare!!
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •