View Poll Results: Pronostic

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    22 59.46%
  • x

    5 13.51%
  • 2

    10 27.03%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 118 of 118

Thread: Etapa 31: Dinamo - CFR Cluj 1-2

  1. #106
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Bai ce slaba e Steaua ... auzi sa piarda cu "astia" care au pierdut cu CFR
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #107
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bai ce slaba e Steaua ... auzi sa piarda cu "astia" care au pierdut cu CFR
    noroc cu steaua si rapid ca am facut si noi 10/12 ca daca ne lasam in grija satelitilor gen astra si U ne bateam cu oltenii acu

  3. #108
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    daca nici rivalii nu va ajuta sa ramaneti in liga 1, atunci cine? savulescu?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  4. #109
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    daca nici rivalii nu va ajuta sa ramaneti in liga 1, atunci cine? savulescu?

    ...va multumim ca ne sunteti alaturi la nevoie ...sper sa fiti la fel de generosi si in urmatorii 6 ani macar...

    gheiul ala de savulescu...sau ma rog metrosexualul, pentru mine e tot aia, nu stiu de unde plm l-au scos astia ca eu stiam ca plecase de la Dinamo si ii vanduse actiunile lui badea...oricum sa fii actionar din 2002 si sa nu ai habar cate campionate are Dinamo e LOL ...probabil daca il intreba cand s-a deschis fratelli stia si ora si data si cate p**de aveau par pubian sau nu
    Last edited by jonsnow; 7th May 2011 at 00:37.

  5. #110
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    savulescu e model... nu as fi foarte mirat daca as afla ca l-a f...t borcea
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  6. #111
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    savulescu e model... nu as fi foarte mirat daca as afla ca l-a f...t borcea
    pe borcica il pazeste studenta aia ca pe ochii din cap nu vezi ca nu il mai lasa sa plece de la maiami, a trebuit sa se dea bolnav ...mai degraba nu m-ar surprinde sa aud ca savulescu traieste o frumoasa poveste de dragoste cu meme cel caruia ii place sa traiasca in genunchi...si uite asa se explica niste chestii...nu inteleg exact legatura cu cutia de carton dar plm, dracu mai stie in vremurile de azi ce le trece la toti pacatosii prin cap...poate cutia de carton o foloseste mache ca sa se uite la cei 2 porumbei cand isi face exercitiile pentru antebrat....
    Last edited by jonsnow; 7th May 2011 at 00:50.

  7. #112
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jonsnow View Post
    atmosfera buna..eu zic ca au fost mai multi spectatori ca la steaua-rapid...Dinamo a jucat iarasi prost acasa, iar greseli in aparare cum au fost tot sezonul si am inteles ca iar ne-au ciupit arbitrii...nu conteaza, mergem mai departe...avem de retrogradat niste olteni , de trimis un titlu in moldova si de luat o cupa ....
    bah,moldovene ai fost cumva abuzat in copilarie ca altfel nu-mi explic cat poti fi de prost...
    https://t.me/pump_upp

  8. #113
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Ceva jucatori are Dinamo. Daca mai gasesc si un antrenor, o fi bine. Andone s-a becalizat rau de tot. Cred ca la antranamente le spune povesti de Ispirescu, Creanga, etc. Cine naiba sa-i aseze pe jucatori in teren daca nu antrenorul ? Numai ca Andone ii aseaza dupa dictarea lui ion bacali.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  9. #114
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Cu Gazul am avut un gol anulat in mod eronat ...
    Cu CFR, la 1-1, Torje ramasese cu poarta goala, dar s-a inventat un offside ...

    Daca arbitrii nu greseau ... asa slab cum jucam puteam lua 6 puncte in loc de 0 puncte in 2 etape ..
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  10. #115
    junior
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    81
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    Cu Gazul am avut un gol anulat in mod eronat ...
    Cu CFR, la 1-1, Torje ramasese cu poarta goala, dar s-a inventat un offside ...

    Daca arbitrii nu greseau ... asa slab cum jucam puteam lua 6 puncte in loc de 0 puncte in 2 etape ..
    Daca arbitrii nu va avantajau cu Steaua tur-retur, cu Gazul la voi in cocina si cu Astra in tur, iar Bistrita nu se dadea la o parte atat in cupa, cat si in campionat, acum va situati in zona minata a clasamentului si nu erati atat de siguri de finala cupei. Fara Borcea la butoane sunteti de rahat.

  11. #116
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Liv52 View Post
    Fara Borcea la butoane sunteti de rahat.
    si cu porcea si fara au acelasi miros
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #117
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Ce mi-a placut umorul unora,acum cand am terminat de rasfoit cele cateva pagini.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #118
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Unde esti @leo?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •