Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 156 of 156

Thread: Galeria POLI IASI

  1. #148

  2. #149
    incepator ascanio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    am citit unele articole conform carora se spunea ca sunteti infratiti intr-un oarecare fel cu galeria Chefereului din Cluj.Daca stie cineva ceva sigur rog frumos sa raspunda.

  3. #150
    junior
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ascanio View Post
    am citit unele articole conform carora se spunea ca sunteti infratiti intr-un oarecare fel cu galeria Chefereului din Cluj.Daca stie cineva ceva sigur rog frumos sa raspunda.
    e o infratire a fetelor :Blue White Ladyes si Ablaze si de aici a rezultat si o amicitie intre retul peluzelor ...
    "Daca v`ati saturat sa vedeti proteste, de ce **** mea nu lasati peluzele romane sa se manifeste ?!" (KST - ACAB)

  4. #151
    incepator ascanio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    dar infratiri intre brigazile de baieti nu sunt cu cei de la cluj???aveti infratire cu vreo brigada din Romania?

  5. #152
    junior
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    intre baieti nu este nici o infratire .... poate doar amicitii... iar daca la faza cu infratiri cu vreo brigada din Romania faceai doar un apropo ... te lamuresc ca nu avem treaba cu ungurii de la CFR ...
    "Daca v`ati saturat sa vedeti proteste, de ce **** mea nu lasati peluzele romane sa se manifeste ?!" (KST - ACAB)

  6. #153
    incepator ascanio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    nu faceam nici o aluzie...am intrebat doar si poate a fost o formulare nefericita...eram curios la ce stadiu se afla fenomenul ultras la iasi si am cerut nist detalii

  7. #154
    junior
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ascanio View Post
    nu faceam nici o aluzie...am intrebat doar si poate a fost o formulare nefericita...eram curios la ce stadiu se afla fenomenul ultras la iasi si am cerut nist detalii
    scuzele mele atunci. dar cand vine vorba de CFR, multi spun .. cu ungurii ba? si eu nah am raspuns ... nu cu ungurii ci cu Romanii
    "Daca v`ati saturat sa vedeti proteste, de ce **** mea nu lasati peluzele romane sa se manifeste ?!" (KST - ACAB)

  8. #155
    incepator ascanio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    fiind timisorean sunt obisnuit cu ei si nu am nici o treaba,dealtfel sunt oameni civilizati.relatia tensionata cu ei promovata in fotbal de jiji este o mare prostie dar ce ii poti cere ciobanului...Cunosti cumva vreun admin al forumului vostru??(cel oficial al suporterilor)Multumesc

  9. #156
    junior
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ascanio View Post
    fiind timisorean sunt obisnuit cu ei si nu am nici o treaba,dealtfel sunt oameni civilizati.relatia tensionata cu ei promovata in fotbal de jiji este o mare prostie dar ce ii poti cere ciobanului...Cunosti cumva vreun admin al forumului vostru??(cel oficial al suporterilor)Multumesc
    or fi ei oameni civilizati (ungurii ) dar ....


    da, cunosc adminul ...
    "Daca v`ati saturat sa vedeti proteste, de ce **** mea nu lasati peluzele romane sa se manifeste ?!" (KST - ACAB)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •