Results 1 to 21 of 1677

Thread: Playoffs 2011

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Adrian View Post
    Ma refeream la asta de mai jos. Nu stiu ce istorie ai tu cu YodaRo, dar omu' zice de Dallas si tu zici de el.
    ai dreptate, eu l-am adus pe ignore pe individ (caseta) din cauza exprimarii lui necivilizate. parca ar fi avocatul lui lebron, imediat ii taxeaza pe cei care nu aduc osanale zeului. Acest forum e in mare controlat de el si un grup de useri tolerat de el.

    raptor sau cine e moderator pe aici n-are nici o autoritate ori nu vrea sa intervina ori nu ii pasa.

    m-am resemnat, forumul asta e reprezentat de acelasi segment eterogen prezent si in societatea romaneasca, cu acelasi nivel de educatie\civilizatie. din moment ce am ales sa emigrez de acolo acum nspe ani, e mai intelept sa vizitez cat mai rar forumul asta...ideal ar fi deloc, ceeace incerc sa si fac. O zi buna.

    OT ma bucur pentru titlul castigat pentru fostul grup de la Wiz (Haywood, DS, Butler) chiar daca nu au jucat sau jucat mai putin.
    Barea cred ca are si el un mare merit, l-am remarcat la un meci cu multi ani in urma jucat la George Mason. Felicitari Dallas.
    Last edited by YodaRo; 14th June 2011 at 13:08.
    Oamenii inteligenti discuta idei. Oamenii mediocri discuta evenimente. Restul oamenilor discuta alti oameni.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •