Quote Originally Posted by Kobe24 View Post
cu victoria de dallas au sanse foarte mari sa termine pe 2. cine mai credea?lakers intr-o saptamana si-au cam futut sezonul. well done.
.
Kobe24, dupa parerea mea, nu are importanta pe ce pozitie termina Lakers. Cred ca e una din putinele echipe din NBA care poate juca la fel si in LA si aiurea. Si stii ca nu sint fan Lakers.
Daca accidentarea lui Bynum e serioasa, pot avea probleme. Cu echipele care au 2 good big men. Dar cite echipe au 2 jucatori tari la pozitiile 4/5 din echipele din Playoffs? Cineva va trebui sa faca serious research ca sa raspunda la intrebarea asta. Boston a avut, chiar in exces, dar s-au impuscat in picior, dupa care Shaq (devenit speranta lor!) s-a re-accidentat. Asa ca doar cu Gasol, Lakers will be fine. In Playoffs, Lakers vor juca altfel.

Kobe a comis-o aseara in meciul cu Spurs, injurind arbitrul dupa ce a luat T.
Multa lume s-a pacalit (inclusiv eu) in ultimii ani, considerind ca Bryant s-a maturizat. De fapt motivul erau cele 17 camere de luat vederi ale lui Spike Lee. Cind s-au terminat filmarile, Kobe a devenit himself.
As much I like Kobe the player, Kobe the man is more and more a piece of garbage.