Page 99 of 137 FirstFirst ... 4989979899100101109 ... LastLast
Results 2,059 to 2,079 of 2857

Thread: Sezon 2010/2011

  1. #2059
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploiești City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    Arenas 2/2 de la 3 acum , după ce înaintea acestui meci avea 1-29 în ultima vreme

    Măcar de ar începe să le mai și bage. Sunt aproape sigur că dacă l-ar juca SVG la SG ar fi mai eficace.
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  2. #2060
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploiești City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    La GSW Curry e PF/C astă seară , 11 rbds. E cam penibil pentru front court-ul lor.

    Love 37-23 în 37 de minute
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  3. #2061
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    apropo de love...poate care nu are ce face acasa sau e fan wolves sa ne explice si noua care e faza cu love....omu e clar un foarte bun rebounder insa cele 13-14 rpg sunt oarecum umflate, cat despre points nu mai zic .cineva care vede meciurile lor poate ne lamureste ( nu are rost sa vorbeasca lumea care nu a vazut meciuri )

  4. #2062
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    pointdexter davis, fratele tocilar al lui baron

    http://i.imgur.com/eXauw.png

    http://i.imgur.com/Y2q13.png
    zici ca e retardat

  5. #2063
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by T-Mac89 View Post
    Arenas 2/2 de la 3 acum , după ce înaintea acestui meci avea 1-29 în ultima vreme

    Măcar de ar începe să le mai și bage. Sunt aproape sigur că dacă l-ar juca SVG la SG ar fi mai eficace.
    sunt curios daca l-ai urmarit cu atentie pe arenas on D.

    lupta prin screens, isi urmareste omul, joaca help D, face rotatii defensive, face boxout.

    in ofensiva insa a tras NUMAI de la 3p (4-6 so far). in fine, a patruns o data si a scos 2 FT pe care le-a bagat. insa nu poate fi eficient in conditiile in care o freaca numai la 3p. trebuie sa reinceapa sa patrunda.

    si spre deosebire de ce am vazut la wizards, acum parca e mai previzibil cu pasele. atunci le dadea mai bine pt ca le dadea de obicei dupa ce patrundea (drive & kick). acum le da de la linia de 3p si le cam telefoneaza.


    @ irimus: nu-ti mai bate gura de pomana. stiu deja: "bla bla bla caseta bla bla bla arenas bla bla bla". m-ar impresiona daca ar veni de la cineva care ar intelege mai multe din sportul asta.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  6. #2064
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    r u fuckin kiddin me ??????
    ce pasa a putut sa aiba lebron in el.

    miami are best 2 assists of the season.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  7. #2065
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    miami are best 2 assists of the season.
    deci acu e clar ca griffin e 3rd best passer

  8. #2066
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Great match so far, especially because i hate NYK

    Caseta, care-i al doilea assist al sezonului pt Miami??
    Retards...Retards everywhere...

  9. #2067
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mike^ View Post
    Great match so far, especially because i hate NYK

    Caseta, care-i al doilea assist al sezonului pt Miami??
    1) full court wade 2 lebron

    2) no look-ul cu spatele al lui lebron pt dampier
    Now this, my friend, is gonna be fun

  10. #2068
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Ah, am uitat de full court pass...Yeah, aia e prima, clar...So far though, who knows what's next?


    Memphis close to a surprise


    16-0 run by NYK, shitting on our defense
    Last edited by Mike^; 28th February 2011 at 04:16.
    Retards...Retards everywhere...

  11. #2069
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    extrem de cretine regulile astea care incurajeaza incercarea de a scoate charges si flopping-ul.

    cred ca numele regulii ar trebui sa fie "old white man's rule" - ca e periculoasa pt high fliers, da foarte safe pt krik hinrich and brian scalabrine

    http://i.imgur.com/AnPZM.png

    http://i.imgur.com/A355p.png

    la asa ceva riscul de accidentare e ENORM. nu inteleg cum de stern nu realizeaza ca isi pune in pericol fix jucatorii care aduc audienta .... ridicol ...
    Now this, my friend, is gonna be fun

  12. #2070
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mike^ View Post
    Memphis close to a surprise
    vreun nou trade ceva ? ca la bball nu vad cum ar produce vreo surpriza

  13. #2071
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Damn, when i wrote that they were up by 4 Hey, mai trebuie sa piarda Spurs ca daca ajung in finala cu Miami, momentan au home court advantage
    Retards...Retards everywhere...

  14. #2072
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mike^ View Post
    NYK close to a surprise
    there, fixed it for ya

  15. #2073
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    spo gotta go
    Now this, my friend, is gonna be fun

  16. #2074
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Yeah thanks Jaymz...Not such a surprise...M-am obisnuit deja, incepe Miami super, joaca perfect, dupa o lasa moale si devine meci strans. De ce naiba i-au dat lui LeBron mingea in ultimele secunde, only Spo knows...Ahhh well, vedem in PO ce va fi...
    Retards...Retards everywhere...

  17. #2075
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    indiferent cine ar fi castigat, slab meci spo can stay... the bigs HAVE to take over, finish and win ! as always

  18. #2076
    sport legend Nan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov-Bucuresti
    Posts
    373
    Reputatie
    1
    Tough day for caseta

  19. #2077
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    Tough day for Obye !
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

  20. #2078
    sport legend MileHigh's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Denver, CO
    Posts
    697
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    spo gotta go
    lol, already?
    asta a fost un meci pe care, daca ar fi fost posibil, as fi vrut sa-l piarda amandoua echipele Pina la urma, ma bucur pentru Chauncey, indiscutabil cel mai bun Knick
    "I take my hat off to myself for dealing with all this stuff that's going on out there, and still be able to go out there and play at the highest level. I don't really think the average person can walk in my shoes."

  21. #2079
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Melo View Post
    lol, already?
    asta a fost un meci pe care, daca ar fi fost posibil, as fi vrut sa-l piarda amandoua echipele Pina la urma, ma bucur pentru Chauncey, indiscutabil cel mai bun Knick
    "already" ???

    are you kiddin me ?
    am zis asta de la inceputul sezonului. si am zis de nenumarate ori ca echipa cistiga pe talent, nu pe coaching - mai curind in ciuda "coaching-ului".

    in plus daca ai vazut meciul si ai acordat cit de cit atentie, ar fi trebuit sa observi ca coaching-ul lui heat e atroce.

    am vazut aproape toate meciurile lui heat sezonul asta (am ratat 1 sau 2) si stiu ce vorbesc. spo face niste greseli ENORME.

    anul trecut nu ma uitam pe realgm, m-am uitat putin dupa trade si am vazut ca erau citiva care-l faceau praf pe spo. cum pina atunci nu acordasem importanta coaching-ului (stiam ca nu au sanse, asa ca ma uitam mai mult la wade), nu eram sigur daca au dreptate sau nu. anul asta am ajuns sa le dau 100% dreptate.

    ofensiva e praf. iso all the fuckin time. pe finalul meciului miami au avut numai long 2's sau 3's. asa coaching pot si eu.

    in defensiva ii pune pe astia sa alerge de nebuni, compenseaza lipsa lui de scheme cu calitatile lor atletice.

    e robot, nu reactioneaza la nimic, parca e jucarie din aia chinezeasca pe care o intorci si isi face miscarile chiar daca o pui cu fata la perete si merge pe loc.

    daca nu e in stare sa scoata mai mult din echipa asta, e un antrenor f slab.
    Now this, my friend, is gonna be fun

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •