Page 52 of 137 FirstFirst ... 242505152535462102 ... LastLast
Results 1,072 to 1,092 of 2857

Thread: Sezon 2010/2011

  1. #1072
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploiești City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    Matthews mi se pare deja mai bun (sau foarte aproape) decât a fost Roy VREODATĂ , și e sophomore , dacă nu mă înșel. Are timp să mai crească la passing , involving teammates , rebounding etc.

    Întotdeauna Roy mi s-a părut overrated. Cred că , once he gets healthy , Portland ar trebui să se despartă de el , cât mai valorează ceva. Încet , încet Matthews îi ia locul și o face excelent.
    Last edited by T-Mac89; 8th January 2011 at 05:17.
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  2. #1073
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploiești City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    Boykins FTW tied game.

    LE : Miami back to isolation plays .. și , ghici ce , nu intră nimic. Wade azi mai bine stătea pe bancă.
    Last edited by T-Mac89; 8th January 2011 at 06:14.
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  3. #1074
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    damn, ce homeri oribili au devenit comentatorii lui bucks imediat cum s-a strins scorul.
    brusc nu mai vad nimic ce e impotriva lui bucks.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  4. #1075
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploiești City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    True. Dar înțelegei și pe ei , nu mereu pot spera la o victorie cu Miami
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  5. #1076
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    damn, ce homeri oribili au devenit comentatorii lui bucks imediat cum s-a strins scorul.
    brusc nu mai vad nimic ce e impotriva lui bucks.
    Eu am tinut cu Miami() pt ca ii aveam pusi la pariuri dar de Wade care in sfertul 4 era sa faca o criza de epilepsie pt ca nu a primit niste faulturi pe care doar el le vazuse nu zici nimic?Banuiesc ca scriai un post de o pagina intreaga daca il vedeai pe Carter gesticuland in halul ala la o faza la care nici nu a fost atins.In alta ordine de idei, comentatorii chiar au fost enervanti si super homeri.
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  6. 8th January 2011, 12:49

  7. #1077
    manager telespectatorul's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bavaria, DE
    Posts
    311
    Reputatie
    1
    douglas-roberts 30 de puncte
    "Respect is earned, respect is never given. It's better to be respected than to be alive." > Ray Lewis

  8. #1078
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Irimus View Post
    Eu am tinut cu Miami() pt ca ii aveam pusi la pariuri dar de Wade care in sfertul 4 era sa faca o criza de epilepsie pt ca nu a primit niste faulturi pe care doar el le vazuse nu zici nimic?Banuiesc ca scriai un post de o pagina intreaga daca il vedeai pe Carter gesticuland in halul ala la o faza la care nici nu a fost atins.In alta ordine de idei, comentatorii chiar au fost enervanti si super homeri.
    la fel cum n-am scris nimic de faptul ca au fost o circa de patrunderi ale lui wade si lebron la care a fost contact clar si nu s-a dat nimic.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  9. #1079
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    looool, cumva la prezentarea lui celtics bulls au bagat muzica din star wars, aia care era pe fundal cind apareau navele imperiului ?

    yeap, they did
    http://www.youtube.com/watch?v=L6W6A...eature=related


    in related news, alan parsons project - sirius ramine cel mai bun intro
    http://www.youtube.com/watch?v=Zn6kiimEsYc
    Now this, my friend, is gonna be fun

  10. #1080
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    wtf dude ?! ai avatarul ala bulls de o duzina de ani si inca nu stii ca visiting team is presented on the Imperial March shame on ya !

    anyway, pariori din toate tarile uniti'va ! bulls au L2 dupa 2 meciuri relativ easy si acum joaca cu celtix ... sper ca ai pus bet'ul aferent

  11. #1081
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaymz View Post
    wtf dude ?! ai avatarul ala bulls de o duzina de ani si inca nu ai stiut ca visiting team is presented on the Imperial March shame on ya !

    anyway, pariori din toate tarile uniti'va ! bulls au L2 si joaca cu celtix ... sper ca ai pus bet'ul aferent
    actually ... that makes it lamer.
    era tare daca foloseau asta numai cind jucau cu vreo contendera.
    lakers, celtics, spurs, mai nou miami ... la astea merge bine.

    insa sa pui soundtrack-ul imperiului pt celtics, nets, kings sau raptors e lame rau de tot.
    pt alea bagi brittney spears - i'm a slave for you (and yes, i did have to use google to find a brittney spears song)
    Now this, my friend, is gonna be fun

  12. #1082
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Javale McGee a dezvaluit deja ce va face la Dunk Contest such a lamer. nu ar fi trebuit sa keep it secret ?

  13. #1083
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploiești City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    Îmi poate explica și mie cineva ce se întâmplă cu Dorell Wright ?
    Știu , it's Golden freakin' State , sistemul de joc umflă stats-urile etc dar ... Wright has improved a lot. A LOT.

    Clippers joacă bine , dar deja comentatorii încep să exagereze cu lauda. Devine deranjant.
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  14. #1084
    senior free2tedy's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by T-Mac89 View Post
    Îmi poate explica și mie cineva ce se întâmplă cu Dorell Wright ?
    Știu , it's Golden freakin' State , sistemul de joc umflă stats-urile etc dar ... Wright has improved a lot. A LOT.
    Eu de fiecare data cand ma uit la Golden State il vad numai pe Wright bagand 3-uri una dupa alta, culmea e ca rateaza numai cand nu ma uit eu. Acuma 3/3, cu Miami i-au intrat primele 5 din 6 parca, wtf?

    Quote Originally Posted by T-Mac89 View Post
    Clippers joacă bine , dar deja comentatorii încep să exagereze cu lauda. Devine deranjant.
    Cica Golden State nu puteau sa joace mai bine decat au jucat in primele 10 minute

  15. #1085
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by T-Mac89 View Post
    Îmi poate explica și mie cineva ce se întâmplă cu Dorell Wright ?
    Știu , it's Golden freakin' State , sistemul de joc umflă stats-urile etc dar ... Wright has improved a lot. A LOT.

    Clippers joacă bine , dar deja comentatorii încep să exagereze cu lauda. Devine deranjant.
    stats-uri umflate dar e clar ca a progresat f mult.

    maybe MIP ?

    in 3 luni a bagat mai multe 3's decat in 6 ani adunati

  16. #1086
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    imi place pofta de joc a lui blake.la fiecare faza in atac ceva mingea,se arunca pentru orice rebound...tare mi-ar parea rau sa nu pateasca ceva,mai devreme sau mai tarziu,sa nu uitam ca e injury prone inca din HighSchool.


    jordan se impaca bine cu blake si are si potential destul de bun din ce am vazut pana acum...daca as fi gm la clippers l-as da pe kamen si cred ca as obtine ceva bun pt el (maybe un sf)

  17. #1087
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by koko88 View Post
    tare mi-ar parea rau sa nu pateasca ceva
    deci ii doresti raul ?

  18. #1088
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaymz View Post
    deci ii doresti raul ?
    fara 'nu'

    am incercat sa modific dar trecusera 10 minute,inainte parca aveai voie sa modifici dupa ceva mai mult timp

  19. #1089
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    pffff, si comentatorii lui blazers sunt niste plingacioase mici.
    si mai sunt si praf. si ei si juwon howard, care face pump fake cu un picior si pleaca cu halalant, dupa care isi ia tehnic pt ca nu accepta ca aia-s pasi. si comentatorii zic ca nu au fost pasi.

    Quote Originally Posted by T-Mac89 View Post
    Îmi poate explica și mie cineva ce se întâmplă cu Dorell Wright ?
    Știu , it's Golden freakin' State , sistemul de joc umflă stats-urile etc dar ... Wright has improved a lot. A LOT.

    Clippers joacă bine , dar deja comentatorii încep să exagereze cu lauda. Devine deranjant.
    nu stiu daca mai tine minte careva ca acum citiva ani eu tot ziceam ca imi place de dorel. chiar l-am luat la fantasy, pt ca speram sa inceapa de atunci sa joace cum joaca acum.

    problema a fost ca a avut o vreme cind nu prea avea loc in echipa si dupa aia a avut mai multe accidentari si n-a reusit sa joace multe meciuri la rind, sa produca in mod consistent.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  20. #1090
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    http://www.youtube.com/watch?v=6Ctn2rt_0lg

    hmm,nice...dar totusi e acting
    Last edited by koko88; 10th January 2011 at 05:30.

  21. #1091
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    hahaha ce mui de comentatori la blazers ....
    lebron patrundere, e faultat, rateaza si nu se fluiera nimic, si cind cere fault arbitrului astia incep cu "just good D by batum" si pe reluare se vede cum lebron a fost lovit peste coate si apoi i-a dat unu un brinci, si pe astia ii loveste brusc orbu gainii si "nope, nothing there, just good defense"

    *****i din astia mizerabili fac miami wins sa fie cu atit mai placute.

    and now lebron is pissed.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  22. #1092
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    corectie - unul dintre aia de la blazers e mai suportabil, celalalt insa e penal rau.

    The Mavericks are still trying to decide whether they need to replace Caron Butler, who was lost to a season-ending knee injury this week.

    If Mark Cuban and Donnie Nelson decide they need to add a piece prior to the trade deadline Philadelphia's Andre Iguodala and Charlotte's Stephen Jackson are expected to be options.

    Read more: http://realgm.com/src_wiretap_archiv...#ixzz1AbMArKMo
    cred ca iguodala ar fi muuuuult mai potrivit decit jax.
    poate chiar mai potrivit si decit butler.

    ****

    se pare ca nu o sa ii vad ofticati pe comentatorii astia
    blazers ii cam halesc pe heat.
    Now this, my friend, is gonna be fun

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •