Page 37 of 137 FirstFirst ... 2735363738394787 ... LastLast
Results 757 to 777 of 2857

Thread: Sezon 2010/2011

  1. #757
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    cum ziceam mai sus ....

    ce n-am mai adaugat era ca probabil lui irimus ii ies bube pe fata daca se uita la meciuri cu lebron SI wade (probabil doar lebron sau doar wade ar fi rezistat cit de cit), atit de tare ii uraste.
    aberezi.ma doara in fund de lebron si de oricine altcineva cand joaca phila.de aia am o echipa preferata pe care nu o schimb saptamanal chiar daca e super modesta.cand nu joaca phila, si am timp de nba ma uit la meciul care mi se pare cel mai interesant.tu iti dai cu parerea despre toti jucatorii si toate echipele dar am impresia ca urmaresti doar 1-2 echipe unde sunt vip-urile..eu macar vad cam toate echipe intr-un sezon pt ca oricum joaca cu phila de minim 2 ori.
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  2. #758
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Ha-ha, excelente tradeurile pt Orlando, in sensul ca nici vorba(inainte sa sara cu gura caseta sa-l apere pe iubitul lui arenas, doresc sa precizez ca nu la el ma refer ci la toti cei 3 jucatori ca pachet si ca fit, nu luati individual).Lewis era slab iar Carter nu impresiona dar au adus 3 jucatori care TOTI au nevoie de aruncari + vor juca multi out of position

    Banuiesc ca unul din cei 3 veniti va juca of the bench(probabil Hedo) dar daca nu, atunci echipa ar arata excelent (LOL)

    jameer-shooting pg
    arenas-intr-un final va juca pe postul pe care trebuia sa joace mereu dar nush cat de bine o va face el nejucand SG mai niciodata.plus la 6'4 e usor undersized ca sg
    j-rich-sg intreaga cariera, va fi fortat sa joace sf pt ca arenas nu poate evident sa joace aici
    hedo-sf clasic, fortat sa joace pf
    howard-no comment

    Repet, e foarte posibil, si asa ar fi logic ca macar unul din cei 2 sa joace of the bench dar raman la parerea ca exista muuuuuult prea multi scoreri pt o singura echipa.

    Deci asta pare genul treade care te asteptai sa-l faca Isiah.Echipa super talentata pe hartie dar fara D si in care va fi nevoie de cel putin 2-3 mingi ca sa existe aruncari pt toti.Inainte de trade-ul asta eram de parerea ca Orlando sunt favoriti #2 in est insa in formula asta nu cred ca au mari sanse cu Miami(daca nu apare vreo accidentare in big 3)

    Va dati seama ca sper sa ma insel pt ca e evident ca voi tine cu Orlando intr-o eventuala finala cu Boston/Miami insa nu cred ca au vreo sansa.parerea mea
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  3. #759
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    edit:Mi s-ar parea excelent daca ar resui sa gaseasca un pf role player gen haslem, joe smith etc pt Nelson(evident ca ar mai lua si 1-2 pickrui poate niste expiringuri etc).arenas ,j-rich si hedo ar putea sa joace pt posturile obisnuite, echipa ar fi mai buna defensiv cu un pf aparut in primul 5 in locul lui Nelson si ar si exista mai multe aruncari pt nou veniti.Totusi, sa schimbi 4 titulari in plin sezon ar fi mult prea mult.
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  4. #760
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Irimus View Post
    ma doara in fund de lebron
    +

    Quote Originally Posted by Irimus View Post
    edit:Mi s-ar parea excelent daca ar resui sa gaseasca un pf role player gen haslem
    =


    Quote Originally Posted by Irimus View Post
    full retard, cum ar zice cineva
    slava Domnului ca nu era profesor de romana,desi in tara asta orice e posibil.

  5. #761
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Irimus View Post
    aberezi.ma doara in fund de lebron si de oricine altcineva cand joaca phila.de aia am o echipa preferata pe care nu o schimb saptamanal chiar daca e super modesta.
    martyr complex much ?
    sa-ti facem o mica statuie ?

    Quote Originally Posted by Irimus View Post
    cand nu joaca phila, si am timp de nba ma uit la meciul care mi se pare cel mai interesant.tu iti dai cu parerea despre toti jucatorii si toate echipele dar am impresia ca urmaresti doar 1-2 echipe unde sunt vip-urile..eu macar vad cam toate echipe intr-un sezon pt ca oricum joaca cu phila de minim 2 ori.
    LOGIC FAIL.

    Ma asteptam la mai mult de la un profesor de matematica. Daca phila joaca de min 2 ori cu fiecare echipa si eu urmaresc 1-2 echipe cu vip-uri, cu regula de 3 simpla ar trebui sa iti dea ca eu vad fiecare echipa de minim 4 ori.


    Quote Originally Posted by Jaymz View Post
    kevin love 43/17

    ce meciuri weird azi: magic pierd acasa cu phila, bulls acasa cu clippers si nyk oarecum neasteptat in cle
    nu-s deloc weird. magic au jucat short handed. bulls probabil inca nu s-au adaptat sa joace fara noah, iar knicks are not that good to begin with.

    Quote Originally Posted by Irimus View Post
    Ha-ha, excelente tradeurile pt Orlando, in sensul ca nici vorba(inainte sa sara cu gura caseta sa-l apere pe iubitul lui arenas, doresc sa precizez ca nu la el ma refer ci la toti cei 3 jucatori ca pachet si ca fit, nu luati individual).Lewis era slab iar Carter nu impresiona dar au adus 3 jucatori care TOTI au nevoie de aruncari + vor juca multi out of position

    Banuiesc ca unul din cei 3 veniti va juca of the bench(probabil Hedo) dar daca nu, atunci echipa ar arata excelent (LOL)

    jameer-shooting pg
    arenas-intr-un final va juca pe postul pe care trebuia sa joace mereu dar nush cat de bine o va face el nejucand SG mai niciodata.plus la 6'4 e usor undersized ca sg
    j-rich-sg intreaga cariera, va fi fortat sa joace sf pt ca arenas nu poate evident sa joace aici
    hedo-sf clasic, fortat sa joace pf
    howard-no comment

    Repet, e foarte posibil, si asa ar fi logic ca macar unul din cei 2 sa joace of the bench dar raman la parerea ca exista muuuuuult prea multi scoreri pt o singura echipa.

    Deci asta pare genul treade care te asteptai sa-l faca Isiah.Echipa super talentata pe hartie dar fara D si in care va fi nevoie de cel putin 2-3 mingi ca sa existe aruncari pt toti.Inainte de trade-ul asta eram de parerea ca Orlando sunt favoriti #2 in est insa in formula asta nu cred ca au mari sanse cu Miami(daca nu apare vreo accidentare in big 3)

    Va dati seama ca sper sa ma insel pt ca e evident ca voi tine cu Orlando intr-o eventuala finala cu Boston/Miami insa nu cred ca au vreo sansa.parerea mea
    evident ca vorbesti fara sa ii fi vazut jucind prea mult pe magic sau wizards sau suns. hedo e praf si am zis si eu ca ar trebui sa fie 6th man, dar totusi e 6'10, nu e neaparat undersized la PF dar nu prea e suficient de atletic.

    arenas in schimb a jucat SG cam tot sezonul. cind n-a jucat wall, krik a fost PG. arenas nu e mai e shooterul de acum citiva ani. am mai zis ca e reluctant to shoot si cauta mai curind pasa. si am mai zis ca asta l-ar face foarte potrivit pt magic.

    iar daca ar juca cu jameer, in ofensiva arenas ar fi de-facto PG iar jameer SG.

    richardson e 6'6 si suficient de atletic sa joace SF daca e nevoie. oricum contra lui lebron si pierce ii dau lui mai multe sanse sa se apere decit lui hedo.

    iar de ce au nevoie magic mai mult decit de un defensive PF ar fi un defender la perimetru.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  6. #762
    sport legend Nan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov-Bucuresti
    Posts
    373
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by koko88 View Post
    +



    =




    slava Domnului ca nu era profesor de romana,desi in tara asta orice e posibil.
    Da . Eu acum o sa sufar foarte mult pentru ca a tastat litera S inaintea literei U . Doar un full retard ar fi in stare sa greseasca asa .

    E posibil sa nu-ti fi revenit din socul de ziua trecuta cand ai aflat ca lumea se uita si la alte meciuri . Meciuri non-Lebron cum cred ca le numesti tu .

  7. #763
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    http://sports.yahoo.com/nba/news;_yl...gictrade121910



    tare mi-e sa nu pateasca orlando ce au patit cu shaq acum multi ani.dintre rich,arenas si hedo eu i-as lasa pe banca pe arenas si hedo

  8. #764
    incepator
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by koko88 View Post
    as incerca sa iti explic de ce consider ca era mai usor cu arenas in echipa insa nu ar avea rost cu tine ca dupa iar ma faci full retard,probabil ora tarzie ti-a jucat feste si nu ai avut alta treaba decat sa cauti clipul ala pe youtube


    ce-i ma koko , erai fericit la noul tau loc de joaca si cand ti-au zis baietii ce esti te-ai suparat


    uite ia d-aici sa-ti mai treaca supararea

    http://www.youtube.com/watch?v=k7o5gZoMPt8

  9. #765
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Irimus View Post
    e evident ca voi tine cu Orlando intr-o eventuala finala cu Boston/Miami insa nu cred ca au vreo sansa.parerea mea
    ca sa ajunga magic in finala trebuie sa termine intai pe 2 sau 3 ca de pe 4 nu prea vad cum ajung in finala

  10. #766
    manager neaorin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    deep in the Q
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    Cred ca Orlando o sa joace tot cu Bass la PF, Hedo la SF si JRich la SG. Cel putin la inceput Arenas va fi rezerva.
    Oricum, daca Hedo nu redevine jucatorul care era acum cativa ani, nu cred ca Orlando a devenit o echipa mai buna. O sa simta lipsa si a lui Gortat si a lui Pietrus in playoff.

  11. #767
    Echidistant Jason Kidd's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    ok, acum despre trades in sine:

    2. in trade-ul cu suns otis smith a fost jucat pe degete. suns au scapat de contractul lui hedo, au luat expiring-ul lui carter si un C bun - gortat, iar la schimb l-au dat doar pe richardson. nu magic, ci suns trebuiau sa ofere picks si cash.
    Absolut corect.

    Quote Originally Posted by caseta View Post
    3. am vrut de mai mult sa zic ca magic mai bine l-ar da pe gortat. el e bun, insa nu primeste minute care sa-i justifice salariul, si pt el ar putea primi un jucator de care au mai multa nevoie. cred ca ar fi trebuit sa insiste sa-l primeasca pe lopez la schimb, sau sa nu includa picks si cash. e evident ca suns voiau sa scape de hedo si salariul lui asa ca sigur ar fi fost de acord, ca nu li-l lua nimeni altfel de pe cap.
    Nimeni nu da un young 7 ft center ca Lopez.
    Gortat a fost tinut ca piesa de schimb tot timpul. Era clar ca nu va primi minute suficiente, iar cind juca, arata dezorientat, ma indoiesc ca este stupid, cred ca nu si-au mai pierdut timpul cu el, se stia ca va fi dat sooner or later. Mai ales dupa ce l-au luat pe Bass. Insa plecarea polonezului lasa o gaura la Orlando frontcourt, foarte subtire. Turkoglu joaca si 4, insa e un SF natural dupa parerea mea (cind vrea sa joace). Practic, Orlando are doar 2 big men veritabili: Howard si Bass. Ce se intimpla cu echipa asta daca Howard gets injured 2 luni cu lotul asta? Orlando, ca si contender ar fi trebuit sa-i imbunatateasca frontcourtul, parca asa se cistiga titluri. Ei parca incearca sa match up cu Miami. I understand that, however, pina sa ajungi sa joci cu echipe ca Miami, va trebui sa bati echipe ca Boston.
    Cred ca lotul lor e dezechilibrat (off vs def and frontcourt vs backcourt) la ora asta. Au 4 PGs (Nelson, Arenas, Duhon and J Williams), niciunul much of a defender. Cred ca l-au dat prea usor pe Pietrus, singurul perimeter defender serios. Pietrus is the most underrated player in this trade. Ar putea sa fie starter la Phoenix, este exact genul lor de 2.


    Quote Originally Posted by caseta View Post

    4. cine e 6th man ??
    jameer, arenas, richardson, hedo, bass, dwight

    dwight clar starter. arenas probabil la fel. nu l-as lasa pe jameer 6th man, cred ca jameer cu arenas merg bine in backcourt.
    in starting 5 as vrea rebounding, asa ca l-as lasa pe bass PF.
    ramin richardson si hedo. richardson are 3p shot si patrunde, deci ar merge cu starting line-up.
    hedo a jucat prost in ultima vreme, pare ca s-a lenevit (deh, obiceiuri orientale/balcanice), iar cu arenas in echipa nu mai e nevoie de playmaking-ul lui, asa ca l-as lasa 6th man. daca arata ca merita, poate l-as baga in starting line-up mai tirziu si depinzind de adversar.
    Asa cred si eu. E posibil ca Turkoglu sa fie starter pina se mai rodeaza noua echipa (a jucat ani buni in sistemul lui Van Gundy), dar dupa aia cred ca va veni dupa banca. Not sure how much he will fit back again though in Orlando's system. Sint 2 variabile, nici el nu mai e Hedo 2005-09 si nici Orlando nu mai e exact aceeasi echipa. Cinstit, nu stiu daca Smith a vrut sa-l ia inapoi, sau Phoenix l-au impus pentru ca Orlando sa accepte contractul lui Carter.

    Quote Originally Posted by caseta View Post
    5. nu imi dau seama daca suns vor fi simtitor mai slabi decit inainte, insa faptul ca l-au dat si pe richardson doar ca sa scape de hedo e inca un semn clar ca vor sa taie costuri. gortat ii va ajuta un pic, insa nu cred ca va compensa pt plecarea lui richardson. zau daca nash merita asa un patron mizerabil. probabil ca nu o va face pt ca e classy guy, insa ar trebui sa ceara public trade sau buyout.
    Iar de acord.
    Intotdeauna au taiat si s-au hamesit la cash, chiar inainte de recesie. Si au facut trades peste trades, dezmembrind si redezmembrind echipe cu care, cred eu, ar fi trebuit sa aiba rabdare sau sa adauge o piesa-doua.

    Nash nu va cere trade. E un tip educat. Am crezut la un moment dat, ca Knicks si l-ar dori si ar forta sa il ia, insa cred ca Felton este peste asteptarile lui Walsh/D'Antoni. Se pare ca Nash se va retrage de la Phoenix.
    Pe de alta parte, jucatorii si antrenorii s-au obisnuit cu schimbarile dese, e posibil ca trade-ul (regardless the actual players) sa aiba efectul unui shot in the arm.
    Last edited by Jason Kidd; 19th December 2010 at 20:37.

  12. #768
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    evident ca vorbesti fara sa ii fi vazut jucind prea mult pe magic sau wizards sau suns. hedo e praf si am zis si eu ca ar trebui sa fie 6th man, dar totusi e 6'10, nu e neaparat undersized la PF dar nu prea e suficient de atletic.

    arenas in schimb a jucat SG cam tot sezonul. cind n-a jucat wall, krik a fost PG. arenas nu e mai e shooterul de acum citiva ani. am mai zis ca e reluctant to shoot si cauta mai curind pasa. si am mai zis ca asta l-ar face foarte potrivit pt magic.
    1.stai asa, am zis eu altceva despre Hedo?Stiu ca e praf insa el in sinea lui(nush daca ai urmarit anul trecutu celebrele sale interviuri cand juca inca la raptors) se crede inca un mic star.Asta ziceam, pe hartie echipa arata bine..ramane de vazut ce vor realiza

    2.arenas ,da, a jucat tot acest sezon sg, dar cat a jucat pg inainte?8 ani?10 ani?
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  13. #769
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaymz View Post
    ca sa ajunga magic in finala trebuie sa termine intai pe 2 sau 3 ca de pe 4 nu prea vad cum ajung in finala
    sper sa ai dreptate.cum phila nu va fi in playoff(sau cine stie poate locul 8 dar care oricum inseamna first round exit) Bulls vor fi clar preferatii mei
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  14. #770
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by koko88 View Post
    +



    =




    slava Domnului ca nu era profesor de romana,desi in tara asta orice e posibil.
    Nush daca ai remarcat pana acum insa eu de regula ma cert cu caseta si eventual (mai rar) cu kobe24(desi ca a trecut ceva timp),adica indivizi care lasand la o parte parerile diferite despre baschet au putina scoala.Iti dai seama ca nu ma iau in gura cu indivizi cu 8 clase care au avut FB-uri in clasa a I-a la scriere si pot depista o eroare de tastare cauzata evident de graba .In plus, nu eu ti-am zis primul ca esti putin retard
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  15. #771
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    Ric Bucher of ESPN:
    I heard the Blazers offered (Nicolas) Batum and (Joel) Przybilla for (Andre) Iguodala.
    Damnn , da astia cum aud asa? Le sopteste cineva ceva ?
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

  16. #772
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by obye View Post
    Damnn , da astia cum aud asa? Le sopteste cineva ceva ?
    Dap, si Phila a refuzat.Ma bucur ca s-a auzit pt ca e clar ca Iggy nu va fi dat usor.Pachetul in sine nu era rau deloc.Un expiring si un jucator tanar, salar de rookie si destul de bun.Caseta a sarit cu gura cand am zis de Mayo insa nu cred ca Batum are trade value mai mic decat Mayo in momentul acesta.
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  17. #773
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    LOGIC FAIL.

    Ma asteptam la mai mult de la un profesor de matematica. Daca phila joaca de min 2 ori cu fiecare echipa si eu urmaresc 1-2 echipe cu vip-uri, cu regula de 3 simpla ar trebui sa iti dea ca eu vad fiecare echipa de minim 4 ori.
    Hehe aici ai dreptate.E logic ca daca si tu urmaresti 1-2 echipe le vezi pe toate la un moment dat
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  18. #774
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by koko88 View Post
    http://sports.yahoo.com/nba/news;_yl...gictrade121910



    tare mi-e sa nu pateasca orlando ce au patit cu shaq acum multi ani.dintre rich,arenas si hedo eu i-as lasa pe banca pe arenas si hedo
    si ai incepe cu 4 oameni ?
    ai gindit un pic inainte sa scrii asta ? daca ii lasi pe banca pe arenas si hedo, care e starting 5-ul tau ?

    Iar dupa ce am citit partea asta:

    Quote Originally Posted by Adrian Wojnarowski
    Privately, Magic general manager Otis Smith confessed to his closest associates this week that his franchise’s circumstances have become Cleveland and LeBron James(notes) all over again.
    m-am dus si am cautat in dulap si sub pat, sa vad daca nu cumva are Adrian Wojnarowski vreo sursa si acolo, ca prea stie el exact ce zice fiecare in privat. cred ca stie exact cind trage lebron vreo basina si probabil ca tine o evidenta clara cu cind si cite basini a tras si ce aroma aveau.

    Quote Originally Posted by neaorin View Post
    Cred ca Orlando o sa joace tot cu Bass la PF, Hedo la SF si JRich la SG. Cel putin la inceput Arenas va fi rezerva.
    Oricum, daca Hedo nu redevine jucatorul care era acum cativa ani, nu cred ca Orlando a devenit o echipa mai buna. O sa simta lipsa si a lui Gortat si a lui Pietrus in playoff.
    care-i logica ?
    in momentul asta arenas joaca MULT mai bine decit hedo.
    daca e sa iei dupa cum jucau acum citiva ani, arenas iarasi iese MULT MULT mai bine.
    daca e sa o iei dupa ce au magic nevoie, arenas le ofera mai mult play making si 3p shooting decit hedo.
    daca e sa o iei dupa care ia mai multi bani, in ideea de a scoate cit mai mult din banii pe care ii dai, iarasi arenas ar trebui sa joace.

    soooo .... 'splain. zi-mi de ce ar sta arenas pe banca.


    @jason kidd

    tocmai pt ca dadeau mai multe assets (gortat, expiring-ul lui carter, care are mare valoare in perioada asta, pietrus si picks si cash in plus) si haleau si un contact nasol (hedo), magic ar fi putut sa-l ceara pe fratele lopez. tinind cont ca suns cauta mereu sa scape de salarii, pina la urma ar fi acceptat doar ca sa scape de hedo.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  19. #775
    sport legend obye's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    B-Town
    Posts
    1,508
    Reputatie
    1
    @Orlando

    Jameer - JRich- Hedo - Ryan Andreson - Dwight
    Hedo este ok cu Jameer , extra playmaking skills , Ryan spreads the floor IMO
    second unit:
    Gil - JJ - QRich - Bass -Orton ?/Allen (the vet) / Clark?

    Dar mai au 2 PG , Duhon si Williams , ce fac cu ei ? Hedo este produsul lui SVG , care imo e singurul care stie sa scoata cevaa din turc.
    Eu cred ca Jameer va fi dat. Daca au luat lepra aia de contract a lu Gil.
    Jameer la NYK sau Kings ... who knows !?
    Kings need a PG si au a lot of big men:
    Thompson,Cousins,Sammy D ,Landry .... Whiteside si Jackson ...

    Extra stuff: Hedo joaca cu 15 , JRich 23 si Gil numaru 1. (Clark 55)
    "The idea is not to block every shot. The idea is to make your opponent believe that you might block every shot."

  20. #776
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    asta o sa ii placa lui kobe24:

    heinsohn zice "if i was doc (rivers) i'd complain about the way they're setting picks".

    in plus, asta in conditiile in care sub panoul lui celtics au indiana nu stiu cite off rebounds si sunt bumped pe aruncari dar nu se fluiera nimic, in schimb daca cineva il atinge pe pierce pe patrundere = fault automat, iar nate a facut CEL PUTIN 4 (PATRU) PASI pe un layup pe fast break.

    pina si ala cu care comenteaza ride de heinsohn, asa de homer e.
    Last edited by caseta; 19th December 2010 at 21:49.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  21. #777
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    si ai incepe cu 4 oameni ?
    ai gindit un pic inainte sa scrii asta ? daca ii lasi pe banca pe arenas si hedo, care e starting 5-ul tau ?



    jameer-jj-j rich-bass-howard

    am zis care mi se pare mie starting 5-ul potrivit,repet parerea mea...






    tocmai am vazut un interviu cu van gundy si zicea ca doar unul din ei 3 o sa vina de pe banca insa nu stie momentan care,sau nu a vrut sa zica.o sa mai vina un trade mai devreme sau mai tarziu pentru un big man.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •