Page 103 of 137 FirstFirst ... 35393101102103104105113 ... LastLast
Results 2,143 to 2,163 of 2857

Thread: Sezon 2010/2011

  1. #2143
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    azi si miine vedem clar din ce-s facuti miami.
    daca iau 2 L (ceea ce e destul de probabil), sa fiu riles l-as zbura pe spo pe loc. nu poti sa termini sezonul cu 1-20 in meciuri directe cu alte contenders.

    posibil sa-i bata pe magic insa nu le dau multe sanse cu spurs.

    sper sa nu fie vreun dubiu in mintea lui riley ca spo gotta go in vara, as soon as miami is eliminated.
    si mai sper sa fie disponibil adelman. as vrea sa-l vad ce poate sa faca cu asa o echipa.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  2. #2144
    incepator
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    nu mai bine sloan la miami? ar putea sa-l ia si lakers,daca nu se rezgandeste phil.sau poate lakers il lasa pe shaw in locul lui.

    apropo de adelman si rockets,cum au putu sa renunte la brooks? si atat de usor? mi se pare extrem de subevaluat aaron brooks.mie imi place extraordinar de mult.pacat ca nici la suns nu poate juca acum.poate din sezonul viitor daca pleaca nash

  3. #2145
    incepator
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by obye View Post
    They are all old and injury prone !
    OKC sunt pe 4 in west cu o echipa fara centru de calitate ! (acum are 2)
    Este logic sa ma astept la un improvement !
    + ca nici una din cele 4 nu sunt atat de periculoase si au slabiciunile lor !
    de unde mitul asta ca-s batrani? in afara de duncan si ginobili,care mi se pare ca-i motorul echipei, sunt toti in floarea varstei! mcdyess are minute putine

  4. #2146
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    azi si miine si Duminica vedem clar din ce-s facuti miami.
    there, fixed it for ya daca castiga Heat duminica nu inseamna mare scofala, insa daca pierd ...

  5. #2147
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaymz View Post
    there, fixed it for ya. acu serios, tu chiar crezi ca ii pot bate pe Spurs/Mavs/Lakers fara HCA ?
    pe spurs nu.
    pe mavs greu.
    pe lakers, de ce nu?nu joaca grozav desi au 5w streak.
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  6. #2148
    incepator
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    de duminica ii vedem si pe lakers din ce-s facuti : @san antonio,atlanta,miami,dallas si vs orlando

    din ce-s facuti dupa ASG

  7. #2149
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaymz View Post
    there, fixed it for ya daca castiga Heat duminica nu inseamna mare scofala, insa daca pierd ...
    nu ma uitasem asa departe in schedule. stiam insa ca au acum o serie super grea, si n-ar fi de mirare sa-si fure vreo 5 L la rind, poate chiar si mai multe.

    urmeaza:
    vs Magic
    @ Spurs
    vs Bulls
    vs Blazers
    vs Lakers
    vs Grizzlies
    vs Spurs
    vs Thunder

    seria asta s-ar putea termina lejer cu un 2-6 si nici un 0-8 nu e out of discussion. cum deja au un L, ar putea ajunge la 9L consecutive. pe undeva nu m-ar deranja daca asta ar insemna ca zboara spoelstra si vine riley interimar.

    Quote Originally Posted by mfrwazx View Post
    nu mai bine sloan la miami? ar putea sa-l ia si lakers,daca nu se rezgandeste phil.sau poate lakers il lasa pe shaw in locul lui.
    cred ca sloan s-a retras for good.
    oricum la lakers cred ca va veni un secund al lui phil ca sa continue cu /\. desi nu stiu cum va merge, pt ca daca phil se plinge ca kobe il ignora ... pe shaw o sa-l trimita kobe sa-i aduca gatorade la timeouts.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  8. #2150
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    urmeaza:
    vs Magic
    @ Spurs
    vs Bulls
    vs Blazers
    vs Lakers
    vs Grizzlies
    vs Spurs
    vs Thunder
    oh wow, 7 din 8 in Miami ? no way 2-6, daramite 0-8 eu zic ca un 6-2 ar fi mai aproape de realitate... sa vedem

  9. #2151
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    la cum joaca miami acasa sezonul asta e aproape imposibil sa nu piarda vreun meci din acea lista.

    6-2 my opinion

  10. #2152
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Caseta, no chance in hell...Infrangere sigura pentru mine e doar @ Spurs...

    Doamne ce meci cu Orlando...Wade & James 47 points AT THE HALF, 18-21 shooting pentru amandoi, 11-11 FT...E la fel ca rivalitatea lor pe cand era James la Cleveland, doar ca acuma se ambitioneaza sa bage cat mai multe puncte pentru aceasi echipa...Sick, 63-45 for Miami at the half...
    Retards...Retards everywhere...

  11. #2153
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    mdea, lebron kinda ownz da magic.
    daca da heat de ei in playoffs in runda 2, ar fi bine. ca de bulls si celtics mi-e cam frica.
    nu mi-ar fi DELOC frica daca heat ar avea un antrenor ca lumea. ca "ISO lebron, ISO wade, ISO lebron, ISO wade, ISO bosh" as sti si eu sa "antrenez"

    frumos blk lui lebron, insa a cam fost goaltending.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  12. #2154
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    ARENAAAAAAAAAAAAS nu face mai nimic tot meciul si pe final, BAM, 2 x 3p si intoarce (normal, nu singur) un lead heat de 24 intr'un lead magic de 7

  13. #2155
    Zen Master Kobe24's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    2,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    nu ma uitasem asa departe in schedule. stiam insa ca au acum o serie super grea, si n-ar fi de mirare sa-si fure vreo 5 L la rind, poate chiar si mai multe.

    urmeaza:
    vs Magic
    @ Spurs
    vs Bulls
    vs Blazers
    vs Lakers
    vs Grizzlies
    vs Spurs
    vs Thunder

    seria asta s-ar putea termina lejer cu un 2-6 si nici un 0-8 nu e out of discussion. cum deja au un L, ar putea ajunge la 9L consecutive. pe undeva nu m-ar deranja daca asta ar insemna ca zboara spoelstra si vine riley interimar.
    nu au cum sa piarda 9 la rand avand in vedere ca cele mai multe sunt acasa

    Quote Originally Posted by caseta View Post

    cred ca sloan s-a retras for good.
    oricum la lakers cred ca va veni un secund al lui phil ca sa continue cu /\. desi nu stiu cum va merge, pt ca daca phil se plinge ca kobe il ignora ... pe shaw o sa-l trimita kobe sa-i aduca gatorade la timeouts.
    esti hater asa e phil...zice multe(mind games). si jordan mai ignora ofensiva; nu e asta o problema(cat timp nu depaseste o limita)
    Phil Jackson (June 17th, 2009):"What was our model of this team? The Ring, the ring, that was the model. Its not just this band of gold, its the circle that's made a bond between all of these players, a great love for one another, its a great feeling."

  14. #2156
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    20 sec left, heat down 3 cu posesie. timeout.
    face spo o schema, asa ca puteti sta linistiti. magic cistiga.

    *** edit ***

    well, miami baga 2 libere, magic baga si ei 2 libere.
    acelasi scenariu, doar ca de data asta sunt doar 8 sec ramase.
    parca vad aruncare de 3p wade dintr-un colt, cu om pe el, pt ca spo nu e in stare sa faca o schema ca sa lase un om liber


    *** edit 2 ***

    am gresit, a fost si mai rau.
    BOSH de la 3p. LOL.
    good job, spo.
    Last edited by caseta; 4th March 2011 at 05:54.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  15. #2157
    Zen Master Kobe24's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    2,759
    Reputatie
    1
    chiar sunt curios ce schema face

    edit: iso lebron...n-a mers... dupa aia iso wade
    Phil Jackson (June 17th, 2009):"What was our model of this team? The Ring, the ring, that was the model. Its not just this band of gold, its the circle that's made a bond between all of these players, a great love for one another, its a great feeling."

  16. #2158
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Fuck Spoelstra...Echipa cu Wade, Bosh, LeBron si pierzi dupa ce ai condus cu 24 de puncte...Si nu ai o schema de 3 puncte la final, ce naiba?!
    Retards...Retards everywhere...

  17. #2159
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mike^ View Post
    Caseta, no chance in hell...Infrangere sigura pentru mine e doar @ Spurs...

    Doamne ce meci cu Orlando...Wade & James 47 points AT THE HALF, 18-21 shooting pentru amandoi, 11-11 FT...E la fel ca rivalitatea lor pe cand era James la Cleveland, doar ca acuma se ambitioneaza sa bage cat mai multe puncte pentru aceasi echipa...Sick, 63-45 for Miami at the half...
    you were sayin ...

    fara suparare, but you guys really need to stop doubting me.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  18. #2160
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    caseta, i was talking about the first half...Si nu am ce sa reprosez cand vine vorba de prima jumatate. A fost un baschet de calitate, aparare buna, atac excelent...Dar dupa pauza zici ca au innebunit. De fiecare data e la fel, conduc la nu stiu cate puncte si dupa revin echipele...Nu pot intelege, jur. Da, e NBA, sunt cei mai buni jucatori...Dar il ai pe Wade, il ai pe LeBron, il ai pe Bosh...Nu poti sa te mentii la 10-20 de puncte in fata? Fuck, Bulls nu pateau asa pe vremea lui Jordan decat foarte rar.

    Sincer nu stiu daca este vreun clasament de genul asta, dar cred ca Miami este echipa care are cea mai mare diferenta dintre prima jumatate si a doua jumatate a meciului...Just of the top of my mind imi vin vreo 5 meciuri in care au fost ajunsi dupa ce au condus cu 20 de puncte...


    Si pe langa asta, for fuck's sake, aici sunt total de acord cu tine caseta, i need to see some friggin plays and when it MATTERS! Knicks - bad play by Spoelstra...Magic - sincer nu stiu daca a fost un play pe final, cred ca a ajuns mingea la Bosh fiindca el era singur...



    Conclusion: I WANT RILEY!!!
    Retards...Retards everywhere...

  19. #2161
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    0-1 and counting.
    ma bazez pe 0-2 miine.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  20. #2162
    Zen Master Kobe24's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    2,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mike^ View Post
    caseta, i was talking about the first half...Si nu am ce sa reprosez cand vine vorba de prima jumatate. A fost un baschet de calitate, aparare buna, atac excelent...Dar dupa pauza zici ca au innebunit. De fiecare data e la fel, conduc la nu stiu cate puncte si dupa revin echipele...Nu pot intelege, jur. Da, e NBA, sunt cei mai buni jucatori...Dar il ai pe Wade, il ai pe LeBron, il ai pe Bosh...Nu poti sa te mentii la 10-20 de puncte in fata? Fuck, Bulls nu pateau asa pe vremea lui Jordan decat foarte rar.

    Sincer nu stiu daca este vreun clasament de genul asta, dar cred ca Miami este echipa care are cea mai mare diferenta dintre prima jumatate si a doua jumatate a meciului...Just of the top of my mind imi vin vreo 5 meciuri in care au fost ajunsi dupa ce au condus cu 20 de puncte...


    Si pe langa asta, for fuck's sake, aici sunt total de acord cu tine caseta, i need to see some friggin plays and when it MATTERS! Knicks - bad play by Spoelstra...Magic - sincer nu stiu daca a fost un play pe final, cred ca a ajuns mingea la Bosh fiindca el era singur...



    Conclusion: I WANT RILEY!!!

    cam tarziu pentru riley. e deja martie...

    spo a facut o schema excelenta...lebron a avut wide open 3. sunt sigur ca asta vroia spo de fapt.
    acuma vorbind serios...lebron trebuia sa o bage pe aia(nu a fost nici macar aproape; a aruncat o caramida)
    Phil Jackson (June 17th, 2009):"What was our model of this team? The Ring, the ring, that was the model. Its not just this band of gold, its the circle that's made a bond between all of these players, a great love for one another, its a great feeling."

  21. #2163
    sport legend MileHigh's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Denver, CO
    Posts
    697
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kobe24 View Post
    cam tarziu pentru riley. e deja martie...

    spo a facut o schema excelenta...lebron a avut wide open 3. sunt sigur ca asta vroia spo de fapt.
    acuma vorbind serios...lebron trebuia sa o bage pe aia(nu a fost nici macar aproape; a aruncat o caramida)
    Lebron is so clutch...
    "I take my hat off to myself for dealing with all this stuff that's going on out there, and still be able to go out there and play at the highest level. I don't really think the average person can walk in my shoes."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •