View Poll Results: pronostic

Voters
41. You may not vote on this poll
  • 1

    14 34.15%
  • x

    9 21.95%
  • 2

    18 43.90%
Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 269

Thread: Etapa 34: Universitatea Craiova-Otelul Galati 3-0

  1. #43
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Marius Stan e capra lui Iuliu Muresan, e destul. Nu trebuie 500.000 de euro
    si ce treaba are Iuliu Muresan cu meciul Otelul Galati-U.Craiova pardon U.Craiova-Otelul Galati ?
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    1,594
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by romanul1945 View Post
    Bine ca nu am reusit sa facem blat cu bistrita si brasov care nu aveau nimic de pierdut si facem cu Urzicenii )))))))
    Plus ca la noi sunt probleme financiare grave! mi-ai facut ziua mai frumoasa ))
    Am zis si eu asa,a fost o replica la ce a zis Duarte.

  3. #45
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duarte View Post
    si ce treaba are Iuliu Muresan cu meciul Otelul Galati-U.Craiova pardon U.Craiova-Otelul Galati ?
    Gandeste-te putin si o sa-ti dai seama.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  4. #46
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Sa inteleg ca senzatiile astea de deja-vu va cam afecteaza logica. Va doare tare, asa-i? Lasa ca noi am fost furati destul. Acum a venit vremea sa ne razbunam, dar nu cu aceeasi moneda ci intr-un mod care doare mult mai tare. Noi nu facem blaturi ci batem pe fata. Presimt ca vom fi furati tare in meciul cu Craiova, dar vom dovedi ca si cu arbitri nu ne puteti bate. x2 solist sambata. Suntem o echipa nu puternica ci foarte puternica si nu ne e frica de nimeni. Suntem revelatia returului si revelatia sezonului urmator.

    FOOOOOOOOOOORTA OTELULLLLLLLLLLL HAI IN EUROPAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  5. #47
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Da da voi nu faceti blat, doar aveti 4-5 jucatori in echipa care fac blat.

  6. #48
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    La cat de ofticat esti nici nu stii cu ce sa mai ataci. Sincer mi-e greata de astia care tot ataca fara argumente. Dupa meciul asta ne mai vedem abea peste vre-o 2 ani; daca sunteti in stare sa reintrati in Liga I, bineinteles.

    Bafta sambata si mult succes lui Mititelul sa gaseasca suma corecta pentru arbitru caci altfel nu ne bateti.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  7. #49
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    1 solist. Obligatoriu.

  8. #50
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Stache negociaza cu Boovenul vanzarea Universitatii. Ma mir ca mai are curaj sa discute cu cineva in tara asta de hoti si parveniti dupa experienta trsiat cu alt bandit Copos. Ma indoiesc ca tzarabul cu okelari o sa renunte la "jucaria" lui. Acum intelegti de ce a lanasat pe piata ideea ca are jucatori de 70 de milioan...e . 10 milioane e mult e imens pentru un club de B!! Dar se pare ca Boovenaul vrea 25.... nici nu stie sa scrie suma asta..da el vrea. Sa incetam odata cu ideea ca nu cumnpara nimeni clubul...ca fara Boovean sintem morti. In momentul in care o scoata la vanzare se vinde imediat !! U craiova e un brand inca. Inca mai are in spate citeva sute de mii de suporter... Dar se vinde la pretul Corect !! Nu la ce viseaza orice agramat imbecil bun de pascut vacile !!!

    ON topik : Daca Otelul joaca la nivel maxim trebuie sa prindem o zi perfecta sa castigam. Eu unul prefer sa retrogradam jucaind pe bune decit sa raminem in liga 1 prin cine stie ce aranjamente.

    Nu cred ca POli Iasi poate sa bata jucind corect Unirea Urziceni nici in 100 de meciuri. Asa eu spun ca un egal ne ajunge sa scapam. Si iar revin cu ideea ca o sa o facem doar pentru Pandurii si Iasiul sint sub orice critica de slabe nu pentru ca noi am juca ceva mult mai deosebit .
    Last edited by Sezione; 19th May 2010 at 09:51.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  9. #51
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Da da voi nu faceti blat, doar aveti 4-5 jucatori in echipa care fac blat.

    Oare scapam de tine o perioada daca retrogradeaza si pandurii si u.craiova?
    Probleme de lot la Otelul http://www.dunareabatrana.com/home/3...anu-racit.html

  10. #52
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Daca se joaca corect, Severinul n-are nicio sansa. Altfel ...
    Sper, totusi, ca Stan si Dorinel sa nu le spuna jucatorilor sa mimeze fotbalul si sa joace la fel cum au facut-o in acest retur.

    Am votat 2. E posibil, insa, ca Dragomir sa fi facut deja jocurile in favoarea oltenilor.
    Si uite-l pe varu lui Cip din nou intr-un mare acces de inteligenta....Ma tu esti vreun plutonier din aia cu care acu 20 de ani umpleau militarii ghena din ghencea ...e clar. Gata acum sintem si favorizatii ligii si federatiei...ca noi am castigat meciuri pe baza de bricehete, sau noi am aleragt cu valizele in brate sa cumparam meciuri si jucatori... Stiuc a asa ati invata de sedintele de partid sa acuzati pe toata lumea ca tot se prinde ceva, sa ascundeti mizeria din clubul cu suporteri imbracati in verde...da cum... marsh ma Plutonier limitat si cinta la alta masa.
    Last edited by Sezione; 19th May 2010 at 10:20.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  11. #53
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    La cat de ofticat esti nici nu stii cu ce sa mai ataci. Sincer mi-e greata de astia care tot ataca fara argumente. Dupa meciul asta ne mai vedem abea peste vre-o 2 ani; daca sunteti in stare sa reintrati in Liga I, bineinteles.

    Bafta sambata si mult succes lui Mititelul sa gaseasca suma corecta pentru arbitru caci altfel nu ne bateti.
    Lasa-l si tu..ca e si el mai mik si mai repezit. Nu cred ca o sa fie vorba de vreun blat... chiar daca nu cred ca voi o sa va rupeti picioarele sa castigati. Cit despre suma corecta.....stai linistit...numai daca il imprumuta cineva pe kelul cu okelari se rezolv altfel
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  12. #54
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Bate Otelul, pt simplul fapt ca e mai buna decat Univ. Craiova, dar chiar si asa nu vor retrograda(oltenii), pt ca daca se joaca pe bune nu cred ca Iasul poate bate urziceanca

  13. #55
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    Bate Otelul, pt simplul fapt ca e mai buna decat Univ. Craiova, dar chiar si asa nu vor retrograda(oltenii), pt ca daca se joaca pe bune nu cred ca Iasul poate bate urziceanca
    Hmm...da..dar daca Pandurii bat la Alba Iulia degeaba. La un egal Craiova scapa sigur, zic eu. Unirea nu are cum sa ia bataie de la Poli Iasi...om fi noi varza , da aia sint catastrofe.
    Last edited by Sezione; 19th May 2010 at 11:38.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  14. #56
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    Hmm...da..dar daca Pandurii bat la Alba Iulia degeaba. La un egal Craiova scapa sigur, zic eu. Unirea nu are cum sa ia bataie de la Poli Iasi...om fi noi varza , da aia sint catastrofe.
    La fel si acolo Sezione, daca se joaca pe bune nu bat Pandurii, nu uita ca ei au dat 3 goluri in tot returul(cred ca e de cartea recordurilor)

  15. #57
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    Si uite-l pe varu lui Cip din nou intr-un mare acces de inteligenta....Ma tu esti vreun plutonier din aia cu care acu 20 de ani umpleau militarii ghena din ghencea ...e clar. Gata acum sintem si favorizatii ligii si federatiei...ca noi am castigat meciuri pe baza de bricehete, sau noi am aleragt cu valizele in brate sa cumparam meciuri si jucatori... Stiuc a asa ati invata de sedintele de partid sa acuzati pe toata lumea ca tot se prinde ceva, sa ascundeti mizeria din clubul cu suporteri imbracati in verde...da cum... marsh ma Plutonier limitat si cinta la alta masa.
    Ce e cu adevarat interesant este ca Duba ca sportiv...la Dinamo.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #58
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    Oare scapam de tine o perioada daca retrogradeaza si pandurii si u.craiova?
    Probleme de lot la Otelul http://www.dunareabatrana.com/home/3...anu-racit.html

    Unii dintre voi sunteti nistre simpli suporteri care stiu ce se petrece la club doar din presa.

    Bag mana in foc si iti si spun cei 4 jucatori care au fost blat cu Pandurii.

    La celalalte meciuri nu ma bag ca nu stiu, dar la meciul cu Pandurii ati avut 4 jucatori care au fost blat.

  17. #59
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Unii dintre voi sunteti nistre simpli suporteri care stiu ce se petrece la club doar din presa.

    Bag mana in foc si iti si spun cei 4 jucatori care au fost blat cu Pandurii.

    La celalalte meciuri nu ma bag ca nu stiu, dar la meciul cu Pandurii ati avut 4 jucatori care au fost blat.
    Ma multumesc sa fiu simplu suporter, decat copil frustrat ca tine...
    Ia zi-ne tu atotstiutorule care au fost cei patru jucatori blat?
    Pe final de campionat s-a zis ca dam meciurile cu Astra, Poli Iasi, Pandurii, Vaslui, Alba Iulia, Gloria Bistrita... Si in toate aceste partide am facut macar egal.

  18. #60
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Hai poate imi spui cum au jucat Axente, Segriu Costin, Paraschiv si fundasul dreapta in meciul acela.
    Hai ca iti spun eu Axente a luat rosu, a iesit mai devreme, Sergiu Costin a dat pe langa minge la golul egalizator al Pandurilor inainte de pauza, iar Paraschiv nici nu a existat pe teren, fiind chiar inlocuit la cateva minute dupa pauza.

    Poate uiti ca la acel meci voi ati strigat in gura mare aia de pe stadion ca s-au vandut ai vostri si ca sunt blatisti...

    PS.In rest ma doare fix in ... de restul partidelor ca nu am de unde sa stiu .

    Asa ca mai lasa-ma in plm cu voi ca nu sunteti curati ca lacrima
    Last edited by *Coco*; 19th May 2010 at 13:41.

  19. #61
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Si ai vre-o problema cu forma jucatorilor? Daca 4 jucatori fac blat intr-un meci fii sigur ca va pierde la scor acea echipa dar noi am facut egal. V-am dominat clar in acea partida.

    Axente daca nu i se pune mingea la picior cu oleaca de spatiu de manevra se impotmoleste de primul aparator.

    Sergiu Costin - nu ai urmarit destule partide cu el... el face 1-2 meciuri bune urmate de vre-o 5 pline de gafe.

    Paraschiv a imbatranit si nu mai poate face fata ca in 2007-2008-2009... De-aia si joaca cel mult o repriza.

    Misteriosul #4 care-i?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  20. #62
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Rapa.

    eu nu am zis nimic, am spus ca aveti 4-5 jucatori care nu joaca pe bune uneori.
    Oricum in acea partida, in special in repriza II pandurii nu au adus mingea la 20 de metri de poarta.
    Cum sa si castigi.
    Axente isi facuse datoria, Sergiu Costin la fel, Paraschiv nu a jucat nimic a mai fost si inlocuit, iar de Rapa a fost si el implicat in acea faza la golul Pandurilor.

    La meciul cu Iasi am spus ca s-ar putea sa fie blat, iar in acel meci s-a vazut cine a facut penalty SERGIU COSTIN.
    Last edited by *Coco*; 19th May 2010 at 13:53.

  21. #63
    senior PIETREANU's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    233
    Reputatie
    1
    2 e un rezultat ceva mai sigur

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •