View Poll Results: pronostic

Voters
42. You may not vote on this poll
  • 1

    14 33.33%
  • x

    6 14.29%
  • 2

    22 52.38%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 155 of 155

Thread: Etapa 33: Steaua-Universitatea Craiova 2-0

  1. #148
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cel mai usor meci al Stelei in acest retur. Un 2-0 extrem de clar, care putea fi 5 sau chiar 6-1 dupa numarul situatiilor mari de gol.
    Universitatea a parut o echipa lipsita de valoare, dezorientata, care a pus o singura data in pericol poarta Stelei, la pasa inapoi a lui Petre Marin. In rest zero barat din partea echipei din Severin.
    Oltenii nu merita sa raman in prima liga. Sunt mult sub Pandurii, Alba Iulia, Iasi si chiar Ceahlaul. Daca Otelul nu se da la o parte n-au nici cea mai mica sansa cu echipa lui Dorinel.
    Zise tablagiul mare suporter al echipei din Buzau
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  2. #149
    incepator Comenzi-Tm.com's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Fortza Steaua !

    Fortza Steaua !

  3. #150
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    Zise tablagiul mare suporter al echipei din Buzau
    Rogojinare, te supara adevarul!!!!! Sunteti de *****! Nu jucati nimic! Sunteti cea mai slaba echipa din divizie! 'B'-ul scrie pe voi daca nu intervine Dragomir.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #151
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Rogojinare, te supara adevarul!!!!! Sunteti de *****! Nu jucati nimic! Sunteti cea mai slaba echipa din divizie! 'B'-ul scrie pe voi daca nu intervine Dragomir.
    Tablagiule oricit as incerca , nu o sa pot sa ma cobor la nivelul tau de APV-ist de rahat.. Sintem slabi, datorita mizeriei de patron care seamana asa mult cu al tau idol Fekali. Da de aici pina la obsesia asta a ta cu oltenii e cale lunga. deh frustrari din armata Chiar si printre suporterii Stelei Buzau esti o rusine ... ceea ce e greu de ralizat. Continua sa crezi ca Steaua actuala e vreo mare echipa si ca sinteti puri si corecti...si asa incet incet o sa ajungeti ca noi.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  5. 21st May 2010, 11:38

  6. #152
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Ba, dar incult e Duba asta, confunda retardu' cu retardatu'.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #153
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Ba, dar incult e Duba asta, confunda retardu' cu retardatu'.
    Crezi ca e nevoie de cultura sa fi plutonier ??? EL CONFUNDA MULTE...pe mine cu masa sau nevasta-sa ( ca asa da bine sa vorbesti in familie..mai raspicat ) , steaua cu barcelona, armata cu academia romana, rogojina cu tambalu' de la unitate .... La asta cu tzarania ....mai lasa putin behaitul,,ca estei de departe cel mai bun exponent de iobag mioritic, parvenit si increzut cind merge pe starda cu uniforma de la unitate ( ca de e gratis) , cu nevasta si copii la 5 metrii in spate ..in sir indian...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  8. #154
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Cristina,de ce mi-ai sters fatuco mesajul?
    Pe Rogojina, l-am examinat.Nici macar nu-si cunoaste istoria propriei echipe. Ne spune taranul venit in Bucuresti, ca prazarii lui sunt in situatia actuala datorita lui Mititelu. Afla ca si pe vremea lui Ilinca, a lui Netoiu, si chiar a lui Paunescu erati la fel. Si atunci, ca si acum, va bateati sa scapati de retrogradare (remember meciul cu Brasovul), si atunci jucati din an in paste in Europa si de fiecare data va faceati de ras cu echipe pe care Steaua le-ar spulbera. Pobeda Prilep iti spune ceva? Dar Apoel Limassol? Dar Minsk? Dar cehii de la Olomouc? Tpti v-au eliminat in primul tur sau in tur preliminar.
    Last edited by Cristina; 21st May 2010 at 21:13. Reason: ultima avertizare...daca nu te calmezi trec la represalii
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. 21st May 2010, 21:07
    Reason
    off topic...calmeaza-te si tu

  10. #155
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Cand ai sa incetezi cu jignirile probabil am sa incetez si eu cu editatul,stersul si sanctionatul.Si zi "merci" ca alt moderator in locul meu te-ar fi si sanctionat si ti-ar fi sters si postul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •