View Poll Results: pronostic

Voters
29. You may not vote on this poll
  • 1

    11 37.93%
  • x

    6 20.69%
  • 2

    12 41.38%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 90

Thread: Etapa 33: Otelul Galati-FC Vaslui 1-0

  1. #1
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1

    Etapa 33: Otelul Galati-FC Vaslui 1-0

    luni, 17 mai 2010
    ora: 17.00; GSP Tv
    discutii inainte si dupa meci
    Last edited by Denis; 14th May 2010 at 10:06.

  2. #2
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    meci egal.

  3. #3
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    2 solist
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #4
    Sport Legend Trim0b's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Romania
    Posts
    3,986
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    2 solist
    exact

  5. #5
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Otelul nu mai are obiectiv pe finalul de sezon, nici bani din televizari nu mai poate castiga in plus, Vasluiul se lupta pentru shampion lig deci...MECI BLOCAT LA PARIURI!
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  6. #6
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Da. Deci 2.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  7. #7
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Vasluiul poate castiga si fara ca noi sa ne dam la o parte la fel cum si Otelul poate face un 1X fara sa imbolduri de la alte echipe.
    Dar cum Romania este tara plina de paranoici se va spune la final fie ca ne-am dat la o parte fie ca am primit bani sa-i incurcam.
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  8. #8
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    totusi, sper s-o dam la pace cumva, bada_otelul.
    sa nu avem emotii vrem si noi locul doi

  9. #9
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    x2 o sa fie greu pentru Vaslui.
    hai Laca!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #10
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Imi doresc sa terminati in fata Stelei, dar imi doresc nespus de mult sa castigam Duminica. Si o remiza mi-ar conveni.

    In fine, 1x.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  11. #11
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    egal, dar foarte disputat.

  12. #12
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    totusi, sper s-o dam la pace cumva, bada_otelul.
    sa nu avem emotii vrem si noi locul doi
    Tie ti-as da si titlul si cupa, dar porumboului pacii...P..A!
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  13. #13
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Nu bate Vasluiul aici.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #14
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    1 solist
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  15. #15
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Pe aici nu se trece !
    Imi pregatesc nervii pentru arbitrajul de duminica. Garantez ca o sa fie "distractie" mare.

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca o forta cum e Galatiul numai cu ajutorul arbitrilor poate fi doborata ...Nenumarate surprize placute ne-a oferit aceasta foarte stabila financiar si mult prea constanta in rezultate echipa pentru ca o victorie a Vasluiului pe terenul ei sa sa se datoreze in totalitate arbitrajului !

  17. #17
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Exact ce ziceam http://www.dunareabatrana.com/home/3...fc-vaslui.html

    @Zauri - Eu in locul tau taceam...

  18. #18
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Lasa-l,asa il cunoastem mai bine.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    Exact ce ziceam http://www.dunareabatrana.com/home/3...fc-vaslui.html

    @Zauri - Eu in locul tau taceam...
    Dregan, Tudor arbitreaza meciul asta dupa o lunga perioada de liga a IV-a si a III-a .Sunt sigur ca se va stradui sa traga partea Vasluiului pentru ca pe viitor in locul miilor de euro castigate in meciurile de prima divizie sa calce din nou balegarul tarlalelor diziviei D !

  20. #20
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Pitt ne-o va face iara.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  21. #21
    senior
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    http://serve.mysmiley.net/happy/happy0005.gifhttp://serve.mysmiley.net/happy/happy0064.gifhttp://serve.mysmiley.net/happy/happy0005.gifoare care is mai paranoici,astia care vedeau blat la fiecare meci al otelului sau astia care cred ca tudor e trimis acolo sa fure otelul...e si mare miza la meci ce naiba,nu cumva sa pierdem locul de cupa europeana care deja e asigurat..pentru un penalty care nu l-a dat tudor in turul sezonului trecut,la un meci intre aceleasi echipe,stai cu impresia ca asta e trimis special sa faca praf meciul si sa ajute vasluiulhttp://serve.mysmiley.net/happy/happy0045.giftrebuie sa mai iasa stan sa mamance si el putin pe la tv ca va fi furat,ca in rest e scenariul meciului tur cand baietii de la otelul dupa ce au avut numai suspiciuni inainte de meci,au uitat de ele dupa min 5 cand au marcat si au sta restul meciului numai impuscati,cata durere pe ei,aveau crampe din min 30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •