View Poll Results: pronostic

Voters
20. You may not vote on this poll
  • 1

    16 80.00%
  • x

    2 10.00%
  • 2

    2 10.00%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 88 of 88

Thread: Etapa 32: Rapid-Pandurii 1-0

  1. #85
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Ce vorbesti?in prima etapa din acel retur,le-a dat gol ploiestenilor pe Ilie Oana,la acel meci senzational,cand am fost condusi pana prin min 80,apoi au marcat Barbu si Burke...tin minte ca au navalit cativa suporteri rapidisti pe teren,de fericire...gazarii aveau sperante la titlu...erau pe doi la sfarsitul turului...etapa imediat urmatoare,englezul a marcat pe Giulesti,la un 2-2 cu Dinamo...era bunicel,bataios,foarte bun la jocul cu capul...Raduta e un ***** !
    Parca si Ion Viorel a dat, dar nu bag mana-n foc.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #86
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Rapid a rata cit pentru 3 meciuri.... a castigat pe merit. Cit de prosti am fi noi..da cind vad Pandurii jucind..imi spun ca nu meritam sa retrogradam.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  3. #87
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Aurele, as avea rabdare cu un Doru Bratu, cu un Dobroiu, jucatori la care am vazut totusi, in putinele minute in care au jucat, "ceva". Asta e lemn, e pierdere de timp si chiar de puncte sa il bagi la infinit pe teren sperand ca iese ceva din el. Eu nu imi aduc aminte de un atacant mai slab la Rapid (asta si la propriu si la figurat). Pana si englezul ala de 100 de ani pe care il adusesera astia intr-un retur era mai atacant decat Raduta.

    PS: Am gasit, Mark Burke il chema si nu era chiar asa batran, avea 31 de ani.
    o tempora,englezul ala m-a urcat pe garduri la Ploiesti!
    este scriitor acum,citisem un articol despre el anul trecut!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  4. #88
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Aveti ma rabdare cu Raduta ca este pusti! Nu il acuzati prea tare, are nevoie sa creasca!
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Aurele, as avea rabdare cu un Doru Bratu, cu un Dobroiu, jucatori la care am vazut totusi, in putinele minute in care au jucat, "ceva". Asta e lemn, e pierdere de timp si chiar de puncte sa il bagi la infinit pe teren sperand ca iese ceva din el. Eu nu imi aduc aminte de un atacant mai slab la Rapid (asta si la propriu si la figurat).
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    e,englezul a marcat pe Giulesti,la un 2-2 cu Dinamo...era bunicel,bataios,foarte bun la jocul cu capul...Raduta e un ***** !
    Nu este vorba de rabdare,problema este de a putea,baiatul asta nu poate cu mingea.
    Singurul lucru interesant este cum a progresat juniori-echipa mare asta ar fi o poveste foarte interesanta.

    Eu meciul Rapid : Pandurii nu l-am vazut insa am sesizat o preluare la Rapid: Dinamo care ma lasat
    Un Raduta tine in afara terenului alti tineri.

    Un jucator de nationala:
    Săpunaru: "Nea George întîi să vină cu banii și pe urmă să mai spere la Europa League"
    Last edited by iulian_1976; 11th May 2010 at 19:08.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •