View Poll Results: pronostic

Voters
20. You may not vote on this poll
  • 1

    16 80.00%
  • x

    2 10.00%
  • 2

    2 10.00%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 88

Thread: Etapa 32: Rapid-Pandurii 1-0

  1. #64
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Sunt gata si Pandurii

  2. #65
    Sport Legend Trim0b's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Romania
    Posts
    3,986
    Reputatie
    1
    in sfarsit s-a terminat!
    LE:@Melcyah grigorie isi face treaba,doar in meciu cu dinamo nu a jucat...

  3. #66
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Nu-s multe de spus.
    Victorie fara dubiu in fata unei echipe care nu are ce cauta in Liga lui Mitica. Chit ca le-am dat gol tarziu, era culmea sa scoata egal o echipa care depasea mijlocul terenului o data la 10 minute.
    Ionita putea sa fie eliminat.
    Sapunaru uber alles.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #67
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    bye bye pandurii ! nu e posibil ca o echipa care are 18 goluri inscrise in 32 de meciuri sa ramana si la anul in liga 1
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #68
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Condescu are de dat socoteala pentru banii aruncati in vant...cat mai repede sper.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #69
    sport legend Melcyah's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Lugoj,Romania
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Doamne cum cantau suporterii la final si Bozo ce plamani are se vede ca sunt distilati bine

  7. #70
    Sport Legend Trim0b's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Romania
    Posts
    3,986
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Melcyah View Post
    Doamne cum cantau suporterii la final si Bozo ce plamani are se vede ca sunt distilati bine
    de la whiskey i se trage lu bozo

  8. #71
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Los-Angeles-Ca
    Posts
    1,306
    Reputatie
    1
    Este un cosmar sa joci cu Pandurii.....

  9. #72
    sport legend Melcyah's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Lugoj,Romania
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Nu e cosmar...dar daca da Raduta ala cu mingea in plasa eram si noi mai fericiti Sa vedem acum etapa urmatoare ca nu va juca Ionita

  10. #73
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Este un cosmar sa joci cu Raduta...
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  11. #74
    sport legend Melcyah's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Lugoj,Romania
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Asa deci la anu jucam cu Cretu ( sper ) si Dobroiu

  12. #75
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Este un cosmar sa joci cu Raduta...
    Depinde de optica, pentru adversari este un vis...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #76
    Sport Legend Trim0b's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Romania
    Posts
    3,986
    Reputatie
    1
    poate are raduta cont pe forumu asta,deja imi e mila de mamele voastre

  14. #77
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Abia astept sa il vad si pe Cretu ce poate. Prevad scenariul clasic, goluri, jocuri bune, oferta 2-3 000 000 si inca un sezon fericit pentru nea george.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  15. #78
    sport legend Melcyah's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Lugoj,Romania
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Ma e doar vina lui, nu stiu de ce poate sa rateze in halul asta, e nesigur, tremura acolo in fata. Doar e si cu un an mai mare ca Ionita si uite cum asta merge la Koln si el sta si nu face nimic.

  16. #79
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    La ce rasete erau azi in tribuna spre sfarsitul meciului cand se apropia mingea de Raduta, cred ca prinde un contract bun in vara. CS Gura (h)Umorului ar fi destinatia perfecta.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  17. #80
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,102
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Melcyah View Post
    Nu e cosmar...dar daca da Raduta ala cu mingea in plasa eram si noi mai fericiti Sa vedem acum etapa urmatoare ca nu va juca Ionita
    Meciul nu l-am vazut dar pe Raduta l-am ochit dupa prima preluare cu Dinamo cand a fost introdus ...si pe loc mi-am spus ca este antifotbal.

    Voi rapidistii ar trebui sa ganditi ca pentru unul ca Raduta , un alt copil poate talentat a fost trimis acasa.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  18. #81
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Trim0b1923 View Post
    asta imi scoate peri albi in fiecare saptamana
    Aveti ma rabdare cu Raduta ca este pusti! Nu il acuzati prea tare, are nevoie sa creasca!

    PS: Datenshi, ai vazut ca am avut dreptate? Greu, dar ati batut. Si mi-a iesit si mie biletul la pariuri, cu bonus de la Vaslui

  19. #82
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Aurele, as avea rabdare cu un Doru Bratu, cu un Dobroiu, jucatori la care am vazut totusi, in putinele minute in care au jucat, "ceva". Asta e lemn, e pierdere de timp si chiar de puncte sa il bagi la infinit pe teren sperand ca iese ceva din el. Eu nu imi aduc aminte de un atacant mai slab la Rapid (asta si la propriu si la figurat). Pana si englezul ala de 100 de ani pe care il adusesera astia intr-un retur era mai atacant decat Raduta.

    PS: Am gasit, Mark Burke il chema si nu era chiar asa batran, avea 31 de ani.
    Last edited by Datenshi; 11th May 2010 at 10:35.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  20. #83
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Aurele, as avea rabdare cu un Doru Bratu, cu un Dobroiu, jucatori la care am vazut totusi, in putinele minute in care au jucat, "ceva". Asta e lemn, e pierdere de timp si chiar de puncte sa il bagi la infinit pe teren sperand ca iese ceva din el. Eu nu imi aduc aminte de un atacant mai slab la Rapid (asta si la propriu si la figurat). Pana si englezul ala de 100 de ani pe care il adusesera astia intr-un retur era mai atacant decat Raduta.

    PS: Am gasit, Mark Burke il chema si nu era chiar asa batran, avea 31 de ani.
    Ce vorbesti?in prima etapa din acel retur,le-a dat gol ploiestenilor pe Ilie Oana,la acel meci senzational,cand am fost condusi pana prin min 80,apoi au marcat Barbu si Burke...tin minte ca au navalit cativa suporteri rapidisti pe teren,de fericire...gazarii aveau sperante la titlu...erau pe doi la sfarsitul turului...etapa imediat urmatoare,englezul a marcat pe Giulesti,la un 2-2 cu Dinamo...era bunicel,bataios,foarte bun la jocul cu capul...Raduta e un ***** !

  21. #84
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Asta am zis si eu.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •