View Poll Results: pronostic

Voters
40. You may not vote on this poll
  • 1

    22 55.00%
  • x

    7 17.50%
  • 2

    11 27.50%
Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 198

Thread: Etapa 32: FC Vaslui-Steaua 2-1

  1. #43
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Meci egal.

  2. #44
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    cica nea porumb ofera fiecarui jucator vasluian 10000 de gringos sa bata steaua' cu sau fara bani 1 solist
    Last edited by Datenshi; 9th May 2010 at 22:27.
    https://t.me/pump_upp

  3. #45
    senior
    Join Date
    May 2009
    Posts
    230
    Reputatie
    1

    traiasca hibrizii

    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    cica nea porumb ofera fiecarui jucator vasluian 10000 de gringos sa bata carmenu' cu sau fara bani 1 solist
    da gazul cat are prima cu timisoara ?
    Last edited by Datenshi; 9th May 2010 at 22:26.

  4. #46
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    cica nea porumb ofera fiecarui jucator vasluian 10000 de gringos sa bata steaua' cu sau fara bani 1 solist
    Si daca a oferit ce???? Foarte bine, se va juca numai si numai pe tren. Asta a dorit si Becali acum 2 ani la U.Cluj - CFR. Din pacate societatea nostra, corupata pana in maduva oaselor, prin reprezentantii ei de seama, a lasat impresia ca Steaua prin Becali a incercat sa mituiasca.

    Tot o astfel de 'mituire' va face si AS Roma etapa viitoare in meciul Siena - Internazionale. 'Doar' 2 milioane de euro au fost promisi jucatorilor toscani, deja retrogradati. Vom vedea daca si ziaristii italieni sunt la fel de cretini ca ai nostri. Vom vedea daca un meci jucat pe bune va fi gustat de iubitorii de fotbal din Italia, sau AS ROMA va fi pusa la zid pt ... CORUPTIE.
    Last edited by Duba; 10th May 2010 at 09:06.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #47
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Si daca a oferit ce???? Foarte bine, se va juca numai si numai pe tren. Asta a dorit si Becali acum 2 ani la U.Cluj - CFR. Din pacate societatea nostra, corupata pana in maduva oaselor, prin reprezentantii ei de seama, a lasat impresia ca Steaua prin Becali a incercat sa mituiasca.

    Tot o astfel de 'mituire' va face si AS Roma etapa viitoare in meciul Siena - Internazionale. 'Doar' 2 milioane de euro au fost promisi jucatorilor toscani, deja retrogradati. Vom vedea daca si ziaristii italieni sunt la fel de cretini ca ai nostri. Vom vedea daca un meci jucat pe bune va fi gustat de iubitorii de fotbal din Italia, sau AS ROMA va fi pusa la zid pt ... CORUPTIE.
    MAi tu oi fi medium ?? deja stii ce o sa se intimple la Siena -Inter ?? E normal sa debitezi numai imbecilitati ... ca doar esti sustinatorului Ciobanului , ai aceeasi educatie si acelasi nivel intelectual, da trebuie sa fecem niste precizari ( nu pentru tine ca esti o cauza pierduta ) :

    1) Fecali si Steaua au fost prinse asupra faptului . TEntativa Probata !! Sa spunem ca eu unul nu sint impotriva premierii echipelor de catre terti...

    2) Despre Roma deocamdata exista doar speculatii ... PResedintele Sienei avind simpatii pro gialorossi ... asa ca mai draga Fecaliotule vorbesti ca de obicei MULT si PROST.

    3) Premierea a fost anuntata si la VAslui si la Siena de catre patronii clunurilor respective nu de altcineva

    In concluzie orice paralela intre Siena , Vaslui si mizeria existenta la Steaua de cind e patron Fecali nu sta in picioare.

    Imi pare rau de o parte a sustinatorilor stelei...de aia care ia atitudine impotriva Jegului pe care aia ca tine il apreciaza ...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  6. #48
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    MAi tu oi fi medium ?? deja stii ce o sa se intimple la Siena -Inter ?? E normal sa debitezi numai imbecilitati ... ca doar esti sustinatorului Ciobanului , ai aceeasi educatie si acelasi nivel intelectual, da trebuie sa fecem niste precizari ( nu pentru tine ca esti o cauza pierduta ) :

    1) Fecali si Steaua au fost prinse asupra faptului . TEntativa Probata !! Sa spunem ca eu unul nu sint impotriva premierii echipelor de catre terti...

    2) Despre Roma deocamdata exista doar speculatii ... PResedintele Sienei avind simpatii pro gialorossi ... asa ca mai draga Fecaliotule vorbesti ca de obicei MULT si PROST.

    3) Premierea a fost anuntata si la VAslui si la Siena de catre patronii clunurilor respective nu de altcineva

    In concluzie orice paralela intre Siena , Vaslui si mizeria existenta la Steaua de cind e patron Fecali nu sta in picioare.

    Imi pare rau de o parte a sustinatorilor stelei...de aia care ia atitudine impotriva Jegului pe care aia ca tine il apreciaza ...
    Tu crezi ca cele 2 milioane promise de Mezzaroma, patronul Sienei, vin din buzunarul lui ???? Esti dus rau cu capul. Ca mai toata mass-media romaneasca, de altfel.

    Mizerie mai mare ca la voi, nu cred ca exista in alta parte. De ani de zile va bateti la retrogradare, atat in perioada Netoiu, cat si acum cu Mititelu, iar voi va uitati paiul din ochiul altuia. Mie unul mi-ar fi rusine. Tie, insa, vad ca nu.
    Last edited by Cristina; 10th May 2010 at 11:02. Reason: usurel
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #49
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    daca pierde meciul cu vaslui, lacatus poate sa plece de la club.

  8. #50
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    Daca ia UCL ce-i dati?..am impresia ca visezi blaturi
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #51
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    luna de pe cer. nu visez niciun blat. steaua a fost batuta de toate echipele mari, nu pot astepta un alt rezultat decat victoria.

  10. #52
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    Daca luati bataie mai emigrezi?...ce zici?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #53
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    emigrez si daca ia vaslui chl-ul.

    hai vasluiule!

  12. #54
    junior
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    144
    Reputatie
    1
    O sa fie blat. Inca nu-mi dau seama in favoarea cui.
    am auzit ca steaua vrea sa intoarca favoru asa ca o sa fie 5-0 pt vaslui, adica 4 + dobanda.

  13. #55
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Tu crezi ca cele 2 milioane promise de Mezzaroma, patronul Sienei, vin din buzunarul lui ???? Esti dus rau cu capul. Ca mai toata mass-media romaneasca, de altfel.

    Mizerie mai mare ca la voi, nu cred ca exista in alta parte. De ani de zile va bateti la retrogradare, atat in perioada Netoiu, cat si acum cu Mititelu, iar voi va uitati paiul din ochiul altuia. Mie unul mi-ar fi rusine. Tie, insa, vad ca nu.
    Toata lumea e dusa cu capul , toti care gindesc altfel decit Fekali si Puisorii lui nu ?? Ce nu poate sa inteleaga un model de stelist fan Fecali ( mai sint printre voi destui oameni de caracter si de calitate ) e ca aici nu se discuta despre ce lupta fiecare ci despre cum o face !!! Prefer sa vad Craiova in C decit sa stiu ca totul se reduce la valize , brichete si aranjamente . Ala nu e pai mai ..e diitamai BARNA !!!
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  14. #56
    sport legend Melcyah's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Lugoj,Romania
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    MAi tu oi fi medium ?? deja stii ce o sa se intimple la Siena -Inter ?? E normal sa debitezi numai imbecilitati ... ca doar esti sustinatorului Ciobanului , ai aceeasi educatie si acelasi nivel intelectual, da trebuie sa fecem niste precizari ( nu pentru tine ca esti o cauza pierduta ) :

    1) Fecali si Steaua au fost prinse asupra faptului . TEntativa Probata !! Sa spunem ca eu unul nu sint impotriva premierii echipelor de catre terti...

    2) Despre Roma deocamdata exista doar speculatii ... PResedintele Sienei avind simpatii pro gialorossi ... asa ca mai draga Fecaliotule vorbesti ca de obicei MULT si PROST.

    3) Premierea a fost anuntata si la VAslui si la Siena de catre patronii clunurilor respective nu de altcineva

    In concluzie orice paralela intre Siena , Vaslui si mizeria existenta la Steaua de cind e patron Fecali nu sta in picioare.

    Imi pare rau de o parte a sustinatorilor stelei...de aia care ia atitudine impotriva Jegului pe care aia ca tine il apreciaza ...
    Sezione corect nu at trebuii sa ne deranjeze ca te premiaza o terta echipa, dar tu dupa tine la noi in campionat dupa ce esti premiat mai dai totul in meciul cu echipa tert? Sau te gandesti, poi data viitoare asta nu imi mai da bani daca ii bat pe ei?

    Eu raman raman la a 2 varianta, pana nu avem campionat ca in Anglia, Spania, Germania, Franta, eu voi fi de parere ca la noi nu ar trebuii sa fie admise premierile. Mai ales ca acum jucam si la DNA

  15. #57
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Hai Vaslui! 1 solist! Fara fluierasi sau valiza aia din ghencea sunt varza!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  16. #58
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    mili, arata-ti clasa in acest meci

  17. #59
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    cu zapata in poarta!
    si va mai puneti problema cine castiga?

    oricum
    tin cu Vaslui.
    MORI CIOBANE!!!
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  18. #60
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Hai Vaslui! 1 solist! Fara fluierasi sau valiza aia din ghencea sunt varza!
    Ungure, ti-ai revenit??? La cate hotii ati facut in acesti 3 ani, doar echipa fostei militii si securitati este in avantaj.
    Last edited by Cristina; 10th May 2010 at 21:44.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #61
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    Toata lumea e dusa cu capul , toti care gindesc altfel decit Fekali si Puisorii lui nu ?? Ce nu poate sa inteleaga un model de stelist fan Fecali ( mai sint printre voi destui oameni de caracter si de calitate ) e ca aici nu se discuta despre ce lupta fiecare ci despre cum o face !!! Prefer sa vad Craiova in C decit sa stiu ca totul se reduce la valize , brichete si aranjamente . Ala nu e pai mai ..e diitamai BARNA !!!
    sper sa se duca in B Craiova, ca sa scapam de MITITELU din LIGA 1!
    poate moare si becali si mai scapam de 1!
    poate si umflatul ala de la POLI AEK!
    si poate si BORCEA!

    In rest la cum au jucat cei ce manaca PRAZ, m-au dezamagit, sa nu poti bate cu 2 o si om in plus, numai craiova poate face asa ceva!
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  20. #62
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Van Halen View Post
    sper sa se duca in B Craiova, ca sa scapam de MITITELU din LIGA 1!
    poate moare si becali si mai scapam de 1!
    poate si umflatul ala de la POLI AEK!
    si poate si BORCEA!

    In rest la cum au jucat cei ce manaca PRAZ, m-au dezamagit, sa nu poti bate cu 2 o si om in plus, numai craiova poate face asa ceva!
    de paskany si muresan nu zici?

  21. #63
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Istvan Kovacs e la centru! Ungure, fura-i pe aia din ghencea!
    Sper sa dea vreo 2 goluri din offside si un penalty inexistent Vasluienilor!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •