Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 68 of 68

Thread: Din ciclul "ce nu avem?"

  1. #64
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Da asa e, nu avem un Pascovici sau un Cristocea dar si fara ei se poate face treaba. Si tot din ciclul "ce nu avem" raportandu-ne la era Grigoras este acel "triunghi" de pase care functiona.. ma gandesc la momentele cand juca fotbal si farmache si cand era si Cristocea si tot timpul urcau fundasii si faceau acele pase care scoteau din joc orice adversar. Aseara am vazut ca s-a incercat asa ceva, insa Gheara a gafat din pacate. A fost o singura incercare care insa nu a reusit. Daca vor merge bine pasele vom avea si rezultate.

  2. #65
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    nu avem echipa, asta este f. clar ....."se vede si cu ochii inchisi "
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  3. #66
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quartz@nu View Post
    nu avem echipa, asta este f. clar ....."se vede si cu ochii inchisi "
    100% de acord cu tine!

  4. #67
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Avem echipa. Nu avem atacanti cu toti 3 in teren si nu facem nimic or dribleaza ca bezmetici or paseaza aiurea (pentru ca ceilalti nu stiu sa se demarce bine)Lipsa de strategie. A si nu avem unu care sa intre in careu si sa dea cu capu la ce incearca sa centreze Apostol. Oare vorbesc intre ei? Apostol a executat multe lovituri de colt pe coltul lung si nici unu acolo... Or nu s-au prins ca le da pe toate acolo or el incerca sa le dea in alta parte si ele se innimereau acolo

  5. #68
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kooler View Post
    Avem echipa. Nu avem atacanti cu toti 3 in teren si nu facem nimic or dribleaza ca bezmetici or paseaza aiurea (pentru ca ceilalti nu stiu sa se demarce bine)Lipsa de strategie. A si nu avem unu care sa intre in careu si sa dea cu capu la ce incearca sa centreze Apostol. Oare vorbesc intre ei? Apostol a executat multe lovituri de colt pe coltul lung si nici unu acolo... Or nu s-au prins ca le da pe toate acolo or el incerca sa le dea in alta parte si ele se innimereau acolo
    Si cu tine sunt de acord. Din pacate ne lipseste cam tot ce inseamna fotbal.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •