Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 68

Thread: Din ciclul "ce nu avem?"

  1. #22
    manager
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    Trebuie un nr 10 un jucator tehnic daca ar scoate si Bosanceanu asta mai multi bani din buzunar si l-ar lua pe Tibi Balan problema ar fi rezolvata

  2. #23
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    Senin e nr. 10, si e tehnic dar nu e in forma.....

  3. #24
    Go Seahawks Seahawk's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,415
    Reputatie
    1
    Senin joaca pe banda stanga si nu l-as vedea niciodata ca fiind un coordonator de joc. E tehnic, dar nu e un adevarat numar 10...
    Never Die Easy

  4. #25
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    nu avem ambitie
    nu avem placerea de a juca fotbal(maimutele joaca doar din obligatie)
    nu avem conducere profesionista(niste hoti nesimtiti si ipocriti)
    nu avem bani(sper ca nu credeti ca avem bugetul care l-au zis hotii astia)
    nu avem VALOARE (avem amatori si clovni nu fotbalisti profesionisti)
    nu avem caracter
    logic ca in conditiile astea nu avem public
    e frustrant si trist dar asta e adevarul..asta e farul..o echipa mediocra..slaba chiar..fara nici un viitor.
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  5. #26
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Putin cam dur totusi... parerea mea. Si hotii din conducere sa nu mai zica ca obiectivul clubului e Uefa ca nu-i mai crede nimeni, pe moment, salvarea de la retrogradare

  6. #27
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    asta e principalul obiectiv acum: salvarea de la retrogradare!!!
    eu nu stiu cine-i credea, ca principalul obiectiv era castigarea Cupei, accederea intr=o cupa europeana prin campionat si ce sa facem acolo? sa ne facem de ras? ei nu au vazut jocul echipei? unul de divizia a 3-a :ras-plans:
    acum or sa zica ca vrem intertoto, ca doar ne=am obisnuit cu asta...

  7. #28
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Astazi a fost 3-0. Pot sa spun: avem antrenor! Parerea mea este ca de acum avem o raza de speranta.

  8. #29
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    stiti ce mai avem? suporterii care nu=i injura nicioadata pe jucatori , si stiti cine sunt? copii de 7, 8 -10 ani, care se bucurau azi ca au luat autograf de la Tibi.....frumos si gestul lu` Tibi. cand a fost schimbat s-a dus la gard si a dat autografe celor mici: pe mana, pe brat, pe servetel, pe orice a dat.....si copii aceia il aclamau....
    avem viitor!!

  9. #30
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    si cum sa nu-i injuri pe jucatori daca ei trantesc meciuri,nu respecta publicul si chiar ajung sa-si insulte proprii spectatori?stai linistit ca atunci cand vor creste si isi vor da seama cum sta treaba,copiii aia vor avea si ei un cuvant de spus.oricum,macar sa aiba cine sa creasca..mie nu mi se pare un viitor asa stralucit cu o medie de 500 de spectatori acasa.
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  10. #31
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    nu avem o galerie unita, mi-ar placea ca toata peluza sau tribuna, sa fie in alb=albastru, cu stegulete, fulare, cartonase, etc....sa-ti fie mai mare dragul sa vezi un spectacol in tribune, nu batai intre fani....pai eu merg cu prietena la fiecare meci si am un fular cu Farul, si daca stau intre cele 2 galerii si incep sa se bata...o iau la fuga? chiar asa de rau am ajuns? pe propriul teren sa-mi fie frica sa mai intru pe stadion la peluza, la tr, sa nu ma prinda careva la mijloc, suporterii, jandarmi, ca stiti bine, jandarmi dau in cine apuca......

  11. #32
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Pe langa toate neajunsurile enumerate aici, pot spune ca avem ANTRENOR ! Si asta este mare lucru.

  12. #33
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    nu mai avem deci frica incertitudinii "cine mai tine carma"

  13. #34
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Corect. Avem carmaci, si inca unul bun !

  14. #35
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Acum avem nevoie de flota.Ca asta de care dispunem e cam subreda.S-ar putea sa nu ajungem pe celalalt mal.

    Da,si o galerie ne mai trebuie.Pacat de incidente.

  15. #36
    junior
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kerosene View Post
    Da,si o galerie ne mai trebuie.Pacat de incidente.
    Galeria o facem noi, eu .. tu .. el.. toti! Daca vrem o galerie frumoasa trebuie sa fim acolo, nu numai brigazile
    [b]A.C.A.B.[/B]
    [b][COLOR="Blue"]Forza Farul!!![/COLOR][/b]

  16. #37
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by StiL View Post
    Galeria o facem noi, eu .. tu .. el.. toti! Daca vrem o galerie frumoasa trebuie sa fim acolo, nu numai brigazile
    De acord,dar ca sa iasa ceva ar cam trebui sa fie multa lume, tinand cont de faptul ca suntem putini si raspanaditi.(galerie mica-brigazi cam multe).

  17. #38
    junior
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    110
    Reputatie
    1
    parerea mea : oameni putini, galerie mica, brigazi putine
    [b]A.C.A.B.[/B]
    [b][COLOR="Blue"]Forza Farul!!![/COLOR][/b]

  18. #39
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Rezultatele au sa aduca iar oamenii la stadion. Cred eu ca la capitolul "ce nu avem" se poate trece si lipsa de efectiv. Cateva accidentari, unele suspendari,de altfel inerente dea lungul unei competitii lungi cum este campionatul, creeaza probleme mari la Farul. Meciul de Vineri de la Craiova mi se pare mai dificil tocmai din acest punct de vedere, decat din prisma faptului ca oltenii deja au pierdut cu Timisoara, iar orgoliul lor este deja ranit. Lasa ca nu le strica doua batai la rand ! Revenind la subiect, am convingerea ca Panduru se va implica in completarea lotului in perioada de transferari. Nu ne-ar prinde rau nici cooptarea unor tineri din gradina proprie.HAI FARUL!!!

  19. #40
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    tineri avem ..la capitolul asta stam bine cu pacuraru,soare,larie,neaga si altii care au mai cochetat cu prima echipa.ne-ar mai trebui un mijlocas care sa suplineasca imineneta plecare a lui todoran.avem nevoie de un "motor".am crezut ca poate fi apostol dar m-a cam dezamagit.sa speram ca se va gandi bine panduru ce va lua pentru ca sunt sigur ca va cere cativa jucatori in iarna.
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  20. #41
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    nu avem constanta in meciuri, de la o victorie categorica cu Iasiul a urmat infrangerea nemeritata cu Craiova, desi si, am dominat meciul avand 5 ocazii de gol, fata de 2 ale Craiovei, o posesie mai buna a balonului, dar cum meciul se joaca pe goluri Craiova inscriind dintr-o neatentie a apararii si a portarului, deci nu avem constanta in jocuri, de la acest meci puteam pleca cu 1 pct sau cu 3, dar asta e, sper ca jucatorii si Pandi sa invete din aceste greseli!!

  21. #42
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    nu avem portar fratilor....nush ce o sa ne facem...portarul e primul care da sigurantza unei echipe....si e decisiv....dupa el nu mai e decat plasa....m-am lamurit inca o data de Curca....am mai spus-o....e expert in tampenii....poate Vlas sa mai aiba nevoie de meciuri,dar dupa ce a comis-o in cupa,mi-a pierit cheful si de el....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •