View Poll Results: Armenia - Romania

Voters
33. You may not vote on this poll
  • 1

    2 6.06%
  • X

    3 9.09%
  • 2

    28 84.85%
Page 11 of 18 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 211 to 231 of 363

Thread: Armenia - Romania

  1. #211
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    noroc lui puiu ca nu suntem langa el pe banca tehnica...nu mai zic nimik...ca ma enervez degeaba...cu astia defilam..pe care ii avem..dinamovisti, stelisti, rapidisti..si ce-or mai fii ei..infrunte cu puiu asta fript...joaca pentru orice alata tara...daca se poate numi ca joaca..decat pentru a noastra...deja mi-e dor sa fiu mic..aveam la ce ma uita cand juca romania....ehehehe....amintirile ne chinuieste...

  2. #212
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    poate bate si Macedonia pe Cehia :-)

  3. #213
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Si jucatorii sunt niste *******i

    Tu nu te uiti la fata lor ca nu pricep nimic si ca sunt niste *******i de aceeasi talie cu Iordanescu!

    Tibi Balan care e jucator de inspiratie nu il baga in lot dar sunt titulari toti roboteii stricati ce trebuie sa aiba vizibilitate, catre cimitir dupa parerea mea!


    Hai ca bate Armenia cu 2-1!
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  4. #214
    BadKitty CoolRain's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    NuttyHouse
    Posts
    1,529
    Reputatie
    1
    Sh'alta-data, sh'alta-data
    O s-o facem si mai - si mai lata...
    My inner child beats up your inner child

  5. #215
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    inca 10 minute...pana la demisia lui puiu..asta e serial sf..ca la 400 de mii de dolari per an..daca nu-l da nasu jos...nu cred ca pleaca nici mort...

  6. #216
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    E prost sa-si dea Iordanescu demisia? Care alta nationala de fotbal i-ar plati asa bine contra-performantele??

  7. #217
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Eu nu inteleg o chestie.....NIMENI nu`l vrea pe Iordanescu la nationala....decat Sandu.....e chiar asa nesimtit Iordanescu asta incat sa nu plece???????pt ce mai sta????nu are rezultate....de public nu este dorit....de ce nu ne lasa in pace???????? :degete: Iordanescu
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  8. #218
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1
    Iordanescule, pleaca in pi.... matii de imbecil umflat de onoruri nemeritate! Esti o eroare a naturii iar Steaua este din pacate echipa care a adus in fotbal javra asta ingamfata si inculta de ******* cu "cascheta" de general de carton!!! Un individ mai incapabil si stupid dar cu o foame de bani si decoratii mai mare ca snapanul asta de iordanescu decat in Ghencea putea sa apara! Din pacate scapam de el doar daca ii crapa cineva capul cu idee ascutita ceva !!!
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  9. #219
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    numai la romani...se intampla asa ceva..in alta tara..ar fi zburat puiu cu tot cu iconite...

  10. #220
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    nu conteaza de la ce echipa a aparut..conteaza cum antreneaza..ca asa..fiecare echipa are ciurucurile sale...dar mai "ciuruc" ca iordanescu, in momentul asta..nu cred ca mai gasim....

  11. #221
    BadKitty CoolRain's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    NuttyHouse
    Posts
    1,529
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by don_denver
    inca 10 minute...pana la demisia lui puiu.
    Esti sigur? Declaratii dupa meci:
    Nashu: "Am obtinut un punct meritat in fata unei echipe foarte puternice, puteam mai mult, dar am avut ghinion. "
    Iordanescu: "Sunt multumit de jocul echipei, am avut in fata un adversar foarte ambitios, am stiut sa plecam neinvinsi. Ii felicit pe jucatorii mei pentru daruire! Votati Adrian Nastase!"
    Last edited by CoolRain; 17th November 2004 at 18:47.
    My inner child beats up your inner child

  12. #222
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1
    Marica scapa mingea pe sub bocanc : (, halal caricatura de atacant a trimis si Lucescu la Nationala!
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  13. #223
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Cica armenii au avut 4-5 ocazii clare de gol....am scapat usor!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #224
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    SCOATE SENZATIONAL STELEA....INCREDIBIL CE RATEAZA ARMENII.....ne umilesc astia...ce rusine...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #225
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Bah dar o petitie anti-Iordanescu unde se poate face? Sa fie ceva in genul celei din toamna lui 2003, dupa Danemarca-Romania, cand s-a facut petitia aia contra lui Urs Meyer!

  16. #226
    GRUPPO MAXIMA Vietnam's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    909
    Reputatie
    1
    Eu sunt inca la servici....inseamna ca am scapat usor ca nu am vazut meciul!!!
    Puiule tata du-te frate la Psd si fericeste-i pe aia cu stilul tau de joc!!!
    " Tinem cu echipa noastra / Si la bine si la rau
    O iubire alb-albastra / La [COLOR=DarkSlateBlue][B]Craiova[/B][/COLOR] e mereu !"

  17. #227
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    FINAL DE MECI, bravo iordanescu.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #228
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1
    DEMISIA *******ule!
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  19. #229
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    gata....ne`au lasat masca!
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  20. #230
    senior gianni's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rouen - Franta
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    Ma las de sportul asta... Pana nu se ia nici o masura, adio si n-am cuvinte...Suntem penibili cu totii pentru ca nu stim sa luam nici o masura...Sa ne fie rusine tuturor...
    [COLOR=Red]S[/COLOR][COLOR=Blue]T[/COLOR][COLOR=Red]E[/COLOR][COLOR=Blue]A[/COLOR][COLOR=Red]U[/COLOR][COLOR=Blue]A[/COLOR] [COLOR=Blue]FOR EVER !!![/COLOR]

  21. #231
    MoggiPresedinte Al Dracu's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Calare pe situatie
    Posts
    3,543
    Reputatie
    1
    Stie cineva cind se elibereaza de contract selectionerul Andorrei? Am mai avea o sansa!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •