Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 72

Thread: Ce facea Noe pe arca?

  1. #1
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0

    Ce facea Noe pe arca?

    Idee furata de altundeva, dar buna pentru a pune imaginatia la lucru Voi cum credeti ca a ars-o ala pe arca atatea luni? Bagam si un poll daca se strang variante
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  2. #2
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    cel mai probabil statea cu dopuri in urechi .... cu atatea animale in jur iti dai seama ce harmalaie era ?
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  3. #3
    atheist alien Bronco's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    The Milky Way Galaxy
    Posts
    3,298
    Reputatie
    1
    Se credea Traian Basescu, marinar de cursa lunga!!!!!
    BRONCOS / 1997 / 1998 / 2015 / CHAMPIONS

  4. #4
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    numara oi. din pacate nu reusea sa adoarma pana ajungea la 2...

  5. #5
    junior mariuskl's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Timisoara
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    Facea inventarul. Macar trecea timpul mai repede in primele zile....

  6. #6
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Avea sotie. Daca se plictisea, avea animale.
    Am zis!

  7. #7
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    am o curiozitate... cati de aici cred ca noe a existat si povestea e adevarata ?! Ridicati manuțele.

  8. #8
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Lovere, vezi ca vine Lordu' si te combate cu argumente din cea mai de incredere sursa, Biblia
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  9. #9
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    am o curiozitate... cati de aici cred ca noe a existat si povestea e adevarata ?! Ridicati manuțele.
    beleafer

  10. #10
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    aoleu dar chiar !!!! unde este lordul ? ar trebui neaparat sa posteze ceva aici ! de la el am afla cea mai plauzibila varianta ce facea noe pe arca
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  11. #11
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    da

    nici nu ma asteptam la altcineva
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  12. #12
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Un zoofil pe arca lui Noe: teatru fin

    NOE
    (nervos)
    Care **** mea a violat unicornul?

    MILICĂ
    Care unicorn șefu?

    NOE
    Cum care unicorn bă? Tu faci mișto de mine? Ăla mascul, care nu știam io acu cîteva zile de ce tot stă retras și plânge în colț și îi ie rușine cu el și e roșu la cur.

    GRIGORE
    O fi fost răcit la cur șefu’

    NOE
    Băo, n-o face pe istețu cu mine că dacă-ți fut o sanda în meclă, îți îndoi mufarina. Azi s-a sinucis prostu. S-a aruncat în apă. Pînă să mă uit io, abia i se mai vedea cornu’ peste valuri. Am aruncat cu o morsă după el, da ****. Morsa, proasta se uita la el cum se îneacă. Și după m-am prins io că de-aia s-a sinucis el, că era violat în mod repetat și nu mai suporta! Avem un zoofil pe navă!

    MILICĂ
    Da’ deduci fin rău șefu’

    NOE
    (miroase puțin spre Cornel)
    Tu ești, canalie! Miroși a capră de aici!

    CORNEL
    Am fost să o mulg, șefu!

    NOE
    Cu ****?

    CORNEL
    Cu mâna, să mor io dacă mint!

    GRIGORE
    Șefu, n-o mai face pe moralistu’. Cu toții am futut la unicorn. N-aveai cum să te abții, avea curul fraged și mirosea a vanilie. Plus, te-am văzut și pe tine futând animale. Mare chestie.

    NOE
    Mă ****, io nu fut animale. Eu fac dragoste cu ele. Eu le mângâi și le țin în brațe după. Le fac sex oral înainte, în **** mea de prost crescut. Și hai să lăsăm asta. Îți dai seama că unicornița n-o să se poată înmulți singură, deci ne-am căcat în ea de specie.

    MILICĂ
    Hai șefu, că am halit și găinile cu 4 picioare săptămâna trecută, la beție, și nu plânge nimeni după ele.

    NOE
    Puii familiști? **** mea, dacă Dumnezeu nu voia să îi halim nu îi făcea așa delicioși. Da dă-i în sfincter de ciudățenii, avem și pui normali, nu e mare chestie. Unicornii erau unici. Mă gîndesc macro acuma, ce efect o să aibă dispariția lor asupra ecosistemului și creaturilor cu care conlocuiau.

    MILICĂ
    Spre exemplu?

    NOE
    Spre exemplu grifonii.

    CORNEL
    Hai, șefu, te sperii aiurea. N-ai văzut ce rezistenți îs grifonii? Se descurcă ei!


    http://www.piticigratis.com/?s=noe
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #13
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    :ras-plans::ras-plans:
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #14
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    am o curiozitate... cati de aici cred ca noe a existat si povestea e adevarata ?! Ridicati manuțele.
    probleme gogule?
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  15. #15
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Vad ca Hingheru' citeste de pe piticigratis Ca tot a venit vorba, plus ca se potriveste, avand legatura cu mitologia si animalele, uite si legende delfinului, tot de acolo

    A fost odată ca niciodată, dragi copii, un Narwhal foarte obraznic care trăia în Marea Nordului. El nu muncea și nici la școală nu se ducea. Ba mai rău, toată ziua stătea și făcea glume proaste celorlalte mamifere și pești din apele înghețate. La meduze nu, pentru că, după cum știm, meduzele sunt un fel de țigani ai mării și narwhalul nostru discrimina atât de tare meduzele încât nici glume nu făcea cu ele.

    Și cum credeți, copii, că se distra micuțul nostru mamifer subacvatic cu corn, al cărui nume vine de la culoarea lui, care seamănă cu cea a unui marinar înecat? Păi foarte răutăcios! Țopăia pe sub apă, tiptil, și când vedea un pește sau un mamifer (sigur nu o meduză) că era ocupat cu ceva important, țup! Îi înțepa în fund cu cornul lui și fugea râzând! Apoi se masturba, pentru că Narwhalul era șomer și, ca toți șomerii, nu avea nimic mai bun de făcut!

    Toate creaturile subacvatice îl urau pe Narwhal pentru că era nesimțit și răutăcios aproape la fel de tare ca pe meduze care miroseau urât și furau din buzunar în mijloacele de transport în comun, dar nu aveau ce-i face, pentru că narwhalul era rapid și avea cornul ăla mare și lung cu care se apăra de oricine ar fi vrut să se răzbune pe el. Și îl înjurau, dar lui nu-i păsa. Îi înțepa în fund cu cornul și fugea râzând să se masturbeze.

    Animalele mai înțelepte, ca Morsa îi spuneau: “Băi Narwhalule! Bagă-ți mințile în cap! Deja ești șomer ca o meduză, ce urmează? Să faci 15 pui pe care să-i trimiți la cerșit în Adriatică și sa dormi în casă cu caii de mare?”
    Rechinii, mai răi de soiul lor, spuneau doar: “Mamă ce te-am fute noi în cur pentru glumele proaste pe care le faci dacă n-ai avea cornul ăla! Poponarule!”
    Meduzele nu ziceau decât “Dă și mie un ban, șefule, să-i iau ceva de mâncare lu’ ăla micu’!”. Sau fredonau manele. Oricum, toată lumea ura meduzele.

    Așa ducea viața, nepăsător, Narwhalul nostru, înțepând în fund și făcând labă până într-o zi când, cum se gândea el la o caracatiță cu opt țâțe, i se sculă ****. Așa că făcu o labă fix pe un pietroi mare, unde stăteau, printre alge un cârd de scoici. Săracele scoici, cuminți și muncitoare, ca scoicile, că doar nu erau meduze, nu aveau nici o vină. Răutăciosul mamifer cu corn le slobozi fix în ochi, apoi plecă râzând.

    Plângând, cu ochii roșii și iritați de la sloboz, scoicile s-au dus direct la Odin să îl pârască pe labagiul plin de glume proaste. Mare fu mânia marelui zeu când auzi de faptele acestuia! El înțelegea glumele dar, având și el un singur ochi din cauza unui accident cu o foarfecă, era extrem de deranjat când alții arătau nesăbuință în privința protecției oculare a celorlalți cetățeni. Ochii sunt niște organe fragile, în care nu trebuie să te slobozești. Așa că Odin îl chemă pe Narwhal la el, în palatul subacvatic de cleștar, ca să îl pedepsească. Sărăcuțul Narwhal tremura tot de frică, ca o vergea. Nici de labă nu-i mai ardea în fața marelui zeu. Atunci Odin se uită urât cu ochiul lui la Narwhal și îi spuse:

    “Măi nesimțitule, cum măi să faci labă în ochi la scoici? Nu știi că ustură? Ce, dacă ești mai mare îți permiți? Ție ți-ar plăcea să îți faca cineva mai mare, spre exemplu eu, o labă în ochi ? Răspunde mă, labagiule!”

    Și cu toată mânia lui de zeu nordic, Odin îl rupse cornul din frunte și îl blestemă:

    “De acum înainte, tu n-o să mai fii Narwhal! Ți-am rupt cornul cu care făceai glume proaste și pielea din urâtă ca un cadavru ți-am făcut-o lucioasă și subțire! N-o să mai ai cu ce să te aperi și nici timp de labă n-o să mai ai pentru că toată viața ta o să fugi să nu te fută în cur rechinii, pentru că de azi înainte tu ești Delfin! Cel mai homosexual dintre animale!”

    Și de atunci a apărut, dragi copii delfinul, care este un animal foarte homosexual pe care-l fut în cur toți rechinii, și nu-i mai arde de glume proaste. Și de atunci își permit și scoicile să atate ca o pizdă, ca nu mai are cine să facă labă pe ele. Meduzele tot țigani au rămas.

    Țineți minte, copii! Nu vă jucați cu meduzele!
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  16. #16
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    e dilimache rau ala cu blogul. imi place

    si hai Meduzele!!! ca tot au meci cu paramecii
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #17
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Ce a facut? Ce face omul... a baut de a stins ..tot timpul
    [B]Music.Law.Rap.Books.Movies.Jarhead.[/B]

  18. #18
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Idee furata de altundeva, dar buna pentru a pune imaginatia la lucru Voi cum credeti ca a ars-o ala pe arca atatea luni? Bagam si un poll daca se strang variante
    S-a "indragostit" sincer de-o oaie...de aia s-au inmultit asa de tare

  19. #19
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Chiar ma gandeam cand se va ajunge la anumite animale, gen oi, caini etc.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  20. #20
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  21. #21
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    da

    nici nu ma asteptam la altcineva
    Nu vad nicio dovada care sa desfiinteze povestea.
    beleafer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •