View Poll Results: FC Brasov - FC Timisoara

Voters
53. You may not vote on this poll
  • 1

    19 35.85%
  • X

    17 32.08%
  • 2

    17 32.08%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 117 of 117

Thread: Etapa 34: FC Brasov - FC Timisoara 1-0

  1. #106
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Este greu sa imi sustin parerea cu dovezi, evident. Dar: Poli are echipa sa castige campionatul, mergea foarte bine si deodata, pac....Iancu il da afara pe Dusan... S-A LAMURIT VREODATA CINEVA ASUPRA ADEVARATULUI MOTIV PENTRU CARE A FOST DAT AFARA DUHRIN?? Alea ca s-a dus cu Giovanni la un meci pe Ghencea, etc. sunt pentru copii de tzatza...Iar o data antrenorul schimbat, urmeaza perioada de tranzitie pentru jucatori, nou antrenor, putina debandada....
    Iar de meciurile cu Urziceni si Brasov..ce sa zic...

    Ceva a fost...Oricum, la ce situatie penala are Iancu, este usor manevrabil. Nu v-ati lamurit ca in tara asta dosarele se scot si se baga in sertare in functie de interesul de moment?

    Stiu ca suna a teoria conspiratiei insa parerea mea este ca Poli nu a jucat la toata capacitatea, mai ales pe final..si nu s-a dorit asta.
    Last edited by Aurel.D; 11th June 2009 at 18:02.

  2. #107
    galben-verde
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    899
    Reputatie
    1
    eu nu pot sa zic ca iancu nu a vrut sa castige campionatu,logica mea nu ma lasa ,dar nici nu pot sa inteleg ce a facut iancu ,cu antrenorii pe care i-a dat afara,declaratii peste declaratii ,intalniri cu borcica...nu pot sa inteleg

  3. #108
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Adevarul e ca am fost niste fraieri. Cu un 0-0 in meciul cu Urziceni eram campioni acum. Meciul de la Brasov era oricum de umplutura dupa meciul din etapa 33. Iar daca ramanea Uhrin, poate eram campioni si fara astea 6 puncte. Asta e, poate invata si Iancu sa taca
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  4. #109
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Daca ramanea Uhrin, erati 80% campioni!

  5. #110
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Cu Dusan eram 100% campioni. Punctele pe care le-am pierdut in retur, s-au dus naibii fiindca jucatorii nu aveau conditie fizica, erau lesinati dupa primele 60 de minute. Aceiasi jucatori care in tur, dupa o pregatire fizica bine facuta cu Dusan, zburdau in minutul 90 si isi dominau adversarul. Asta e, s-a terminat, la anul va fi mai bine daca nu isi baga coada.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  6. #111
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Nu cred ca au fost prea interesati de meciul asta. Si jabba a transmis aceasta stare spunand ca pe el il intereseaza doar cupa.
    Imi doresc mai mult ca oricand ca azi TAS-ul sa dea un verdict favorabil Timisoarei. Ea este echipa de pe locul doi, nu mizeriile betive imbracate ilegal in ALB ROSU!!!
    toate respectele
    https://t.me/pump_upp

  7. #112
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Hai sa ne bucuram pentru performanta baietilor si ca intotdeauna sa IUBIM PE POLI!
    http://www.youtube.com/watch?v=U5c33...eature=channel
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  8. #113
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by barbarella View Post
    Cu Dusan eram 100% campioni. Punctele pe care le-am pierdut in retur, s-au dus naibii fiindca jucatorii nu aveau conditie fizica, erau lesinati dupa primele 60 de minute. Aceiasi jucatori care in tur, dupa o pregatire fizica bine facuta cu Dusan, zburdau in minutul 90 si isi dominau adversarul. Asta e, s-a terminat, la anul va fi mai bine daca nu isi baga coada.
    Hmm....da-mi voie sa ma indoiesc...cu dusan ati fost batuti la scor de medias, cu dusan ati luat 3-0 de la dinamo acasa....
    Problema cred ca a fost la porcul de iancu, cu manevrele lui de doi bani, cu presiunea stupida pe care o punea meci de meci pe balint....
    Oricum nu meritati titlul, macar si pentru cele doua infrangeri cu dinamo. Locul 2 e cel meritat.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  9. #114
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Hmm....da-mi voie sa ma indoiesc...cu dusan ati fost batuti la scor de medias, cu dusan ati luat 3-0 de la dinamo acasa....
    Problema cred ca a fost la porcul de iancu, cu manevrele lui de doi bani, cu presiunea stupida pe care o punea meci de meci pe balint....
    Oricum nu meritati titlul, macar si pentru cele doua infrangeri cu dinamo. Locul 2 e cel meritat.
    Gresit bumbescule,meciul din tur cu dinamo a fost un blat ordinar marca iancu,la fel ca si cel din retur!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  10. #115
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Posibil, dar asta intareste si mai mult ideea ca nu meritau titlul.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  11. #116
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Posibil, dar asta intareste si mai mult ideea ca nu meritau titlul.
    Bumbescule,intr-un club patronul este cel care face toate jocurile!Presedintele sau jucatorii nu au niciun cuvant,ei doar joaca pentru "loz"!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  12. 11th June 2009, 23:09
    Reason
    Reclama

  13. 12th June 2009, 13:53
    Reason
    Mesaj repetat

  14. 12th June 2009, 18:51
    Reason
    Limbaj de mirc

  15. #117
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1
    Ia uitativa la poll )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •