View Poll Results: Unirea Urziceni - Steaua

Voters
83. You may not vote on this poll
  • 1

    37 44.58%
  • x

    16 19.28%
  • 2

    30 36.14%
Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 234

Thread: Etapa 34: Unirea Urziceni - Steaua 1-1

  1. #85
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Pai asta-i Luciane, noi ne iubim cu adevarat echipa chiar si in lipsa si nu ne dorim sa fim preluati de altii. Repet, cred ca va iesi egal.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #86
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    Decat Unirea in liga mai degraba Timisoara.. au si stadion au si suporteri mai multi plus ca echipa banateana are o "istorie" un pic mai indelungata decat echipa lui Bucsaru
    te roade invidia in cl ajung unirea si timisoara, iar voi in europa doar pentru un tur si apoi la revedere .
    unirea nu va face cadouri nimanui si isi va respecta numele ,va castiga in fata stelei fara probleme
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  3. #87
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    "Va fac o dezvaluire. M-am intilnit si azi cu Gigi Becali, care era la o cafea cu Victor Becali, Dumitru Bucsaru si Mihai Stoica, am discutat cu ei, dar asta nu inseamna nimic.", a spus Dinu Gheorghe la Special pe Sport.ro
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  4. #88
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uimirea View Post
    Esti simpatic.....
    multam,chestie de interes :dance:
    https://t.me/pump_upp

  5. #89
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Bineinteles ca Gigi Becali, Victor Becali, Dumitru Bucsaru, Mihai Stoica si Dinu Gheorghe s-au intalnit, dar nu au discutat despre ultimele meciuri din campionat si sansele stelei de a merge in EL...

  6. #90
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crissis View Post
    te roade invidia in cl ajung unirea si timisoara, iar voi in europa doar pentru un tur si apoi la revedere .
    unirea nu va face cadouri nimanui si isi va respecta numele ,va castiga in fata stelei fara probleme
    sa stii ca nu ma roade nimika..chiar port sosete akuma..

    spre deosebire de altii cand e vorba de laudat alte echipe pt jocul lor nu ma dau in laturi...DINAMO NU A MERITAT SA CASTIGE ACEST CAMPIONAT SI PUNCT! subiect incheiat..sezonul viitor va fi cu siguranta insa cu totul altceva..

    In ceea ce priveste cele 2 echipe mentionate de mine in postul anterior,am specificat doar faptul ca daca e sa aleg campioana dintre cele 2,cu siguranta as fi ales echipa banateana,pt faptul ca au mai multi suporteri,mai multi bani,au un stadion care cu cateva imbunatatiri poate gazdui fara probleme meciuri de CL s.a.md..
    In schimb Unirea e net inferioara la toate aceste capitole...atat am zis..
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  7. #91
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    sa stii ca nu ma roade nimika..chiar port sosete akuma..

    spre deosebire de altii cand e vorba de laudat alte echipe pt jocul lor nu ma dau in laturi...DINAMO NU A MERITAT SA CASTIGE ACEST CAMPIONAT SI PUNCT! subiect incheiat..sezonul viitor va fi cu siguranta insa cu totul altceva..

    In ceea ce priveste cele 2 echipe mentionate de mine in postul anterior,am specificat doar faptul ca daca e sa aleg campioana dintre cele 2,cu siguranta as fi ales echipa banateana,pt faptul ca au mai multi suporteri,mai multi bani,au un stadion care cu cateva imbunatatiri poate gazdui fara probleme meciuri de CL s.a.md..
    In schimb Unirea e net inferioara la toate aceste capitole...atat am zis..
    Dar totusi...o sa va pregatiti de shampion lig...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  8. #92
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    spre deosebire de altii cand e vorba de laudat alte echipe pt jocul lor nu ma dau in laturi...DINAMO NU A MERITAT SA CASTIGE ACEST CAMPIONAT SI PUNCT! subiect incheiat..sezonul viitor va fi cu siguranta insa cu totul altceva..

    ..
    Hai nu-mi spune ca va desfiinteaza

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #93
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Reveniti la subiect.

  10. #94
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Bineinteles ca Gigi Becali, Victor Becali, Dumitru Bucsaru, Mihai Stoica si Dinu Gheorghe s-au intalnit, dar nu au discutat despre ultimele meciuri din campionat si sansele stelei de a merge in EL...
    Nici vorba sa discute despre meciuri, de fapt ei au dezbatut prognoza meteo pentru saptamana viitoare. Iar Dinu Vama n-a nimerit "intamplator" pe acolo ca sa-i asigure ca poate incurca pe Poli daca ei pun de-un blatulet la meciul Unirea-Steaua, ci il trimisese nevasta dupa o cinzeaca. Ce mai e de spus, decat sa ne bucuram cu totii ca avem o campioana "curata" care "joaca numai pe teren".
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  11. #95
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Hai nu-mi spune ca va desfiinteaza
    Mai degraba aveti voi grija..ca daca pleaca oierul vostru de la echipa,nu prea vad sa se inghesuie lumea sa cumpere clubul,mai ales pe criza asta..

    Va ingropati singuri cu "mittingurile" alea
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  12. #96
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Imi doresc un meci de egal . Dar dupa sedinta amicala dintre becali , mm , bucsaru , ma indoiesc ca va fi asa .

  13. #97
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Imi doresc un meci de egal . Dar dupa sedinta amicala dintre becali , mm , bucsaru , ma indoiesc ca va fi asa .
    Vrabia malai viseaza!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  14. #98
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Nici o noutate .

  15. #99
    sport legend Uimirea's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Magurele, Ilfov
    Posts
    673
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by barbarella View Post
    Nici vorba sa discute despre meciuri, de fapt ei au dezbatut prognoza meteo pentru saptamana viitoare. Iar Dinu Vama n-a nimerit "intamplator" pe acolo ca sa-i asigure ca poate incurca pe Poli daca ei pun de-un blatulet la meciul Unirea-Steaua, ci il trimisese nevasta dupa o cinzeaca. Ce mai e de spus, decat sa ne bucuram cu totii ca avem o campioana "curata" care "joaca numai pe teren".
    Imi pare rau pt.tine ,dar esti prost informata.Bucsaru a facut rost de bani si acum vrea sa cumpere Steaua. Revenind la lucruri mai serioase,crezi tu ca daca era o "conspiratie" s-ar fi afisat asa in vazul lumii.Deja pierzatorii incep sa arunce cu noroi.Sa lasam concluziile dupa meci.Mai sunt unii pe aici care vezi doamne nu meritam pt. ca nu avem stadion ,nu avem suporteri.Important este ca avem ECHIPA si ne-am castigat pe teren dreptul de a juca cu cei mari.P langa cei 10 -15 suporteri ai Unirii mai sunt multi care se vor bucura pt. noi..........

  16. #100
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uimirea View Post
    Imi pare rau pt.tine ,dar esti prost informata.Bucsaru a facut rost de bani si acum vrea sa cumpere Steaua. Revenind la lucruri mai serioase,crezi tu ca daca era o "conspiratie" s-ar fi afisat asa in vazul lumii.Deja pierzatorii incep sa arunce cu noroi.Sa lasam concluziile dupa meci.Mai sunt unii pe aici care vezi doamne nu meritam pt. ca nu avem stadion ,nu avem suporteri.Important este ca avem ECHIPA si ne-am castigat pe teren dreptul de a juca cu cei mari.P langa cei 10 -15 suporteri ai Unirii mai sunt multi care se vor bucura pt. noi..........
    Tu in schimb vad ca esti bine informat. Ai fost si tu cu ei la cafea? Sau te-a sunat Bucsaru sa-ti raporteze? Te pomenesti ca tu ai fost ala care i-a dat bani sa cumpere Steaua. Revenind la lucrurile serioase, aveti echipa, nimeni nu te contrazice, dar, in ceea ce-i priveste pe cei multi care se vor bucura pentru voi, te anunt ca ei sunt deja suporterii altor echipe si se bucura intr-adevar, dar nu pentru voi asa cum iti faci tu iluzii, ci pentru ca n-a castigat dinamo campionatul.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  17. #101
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uimirea View Post
    Important este ca avem ECHIPA si ne-am castigat pe teren dreptul de a juca cu cei mari.:
    corect.....ce sa mai.....
    https://t.me/pump_upp

  18. #102
    sport legend Uimirea's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Magurele, Ilfov
    Posts
    673
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by barbarella View Post
    Tu in schimb vad ca esti bine informat. Ai fost si tu cu ei la cafea? Sau te-a sunat Bucsaru sa-ti raporteze? Te pomenesti ca tu ai fost ala care i-a dat bani sa cumpere Steaua. Revenind la lucrurile serioase, aveti echipa, nimeni nu te contrazice, dar, in ceea ce-i priveste pe cei multi care se vor bucura pentru voi, te anunt ca ei sunt deja suporterii altor echipe si se bucura intr-adevar, dar nu pentru voi asa cum iti faci tu iluzii, ci pentru ca n-a castigat dinamo campionatul.
    Oricum se bucura si asta conteza cel mai mult.

  19. #103
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uimirea View Post
    Oricum se bucura si asta conteza cel mai mult.
    Normal ca ne bucuram, iar in acest "ne bucuram" am inclus suporterii multor echipe. Dar ei raman suporterii echipelor lor, nu devin automat suporterii Unirii, asa cum crezi tu. Oricum, multumim Unirii pentru bucuria pe care ne-au facut-o si care intr-adevar conteaza foarte mult.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  20. #104
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dannyreddog View Post
    Mai degraba aveti voi grija..ca daca pleaca oierul vostru de la echipa,nu prea vad sa se inghesuie lumea sa cumpere clubul,mai ales pe criza asta..

    Va ingropati singuri cu "mittingurile" alea
    Hotarati va si voi! Daca nu protestam suntem oi si fani jiji, daca protestam suntem sinucigasi. Intreaba te mai bine ce sunteti voi, cei care i inghititi fara proteste pe porcea si turcu.
    VINDE PLEACA MORI!

  21. #105
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    oriunde steaua...la urziceni...steaua.....******** din ghencea
    https://t.me/pump_upp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •