View Poll Results: FC Timisoara - Unirea Urziceni

Voters
85. You may not vote on this poll
  • 1

    25 29.41%
  • x

    15 17.65%
  • 2

    45 52.94%
Page 5 of 25 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 509

Thread: Etapa 33: FC Timisoara - Unirea Urziceni 1-2

  1. #85
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Hai sa nu avem prejudecati Timisoara este sub Urziceni.

    Daca vor juca in acelasi fel ca cel cu Steaua si Dinamo probabil ca vor pierde
    indiferent ce spun unii si altii.
    Am o vaga impresie ca suporterii timisoreni vor tine cu Urziceniul.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  2. #86
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    Stati ma capra, crezi ca de aia nu vom mai putea noi, ca nu am luat campionatul ...viata merge inainte si cu asta basta ... vedem cine iese mai castigat dupa aia si in toamna in cupele europene ...
    La voi asta cu cupele europene ii cred o discutie tabu ferea am auzit ca 17Nentori joaca-n preliminarii din nou dupa multi ani
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  3. #87
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Pana la ora meciului tim va avea cele 6 pct si se va juca pe "bune", iese egal si timisorenii ne ofera titlul.

  4. #88
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Ce atata discutie? Luam joi punctele, ii batem pe aia, Razvan ii arata Puriului cine e mai bun si duminica seara suntem in Piata Operei Hai sa mergem pe ideea asta, sa nu ne mai intereseze de alte echipe
    aia de la Barcelona sunt copii mici ce ar fii la noi daca.....
    https://t.me/pump_upp

  5. #89
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by barbarella View Post
    Stai calm, e transparenta rau, toata lumea i-a citit. Ai vazut tu vreun dinamvist care sa zica "Forza Poli" pana acum? Nici macar nu ne spuneau Poli ci "AEK", "Rocar", "Bragadiru" sau "echipa care joaca la Timisoara". Poli nu va ajuta niciodata dinamo, asta e o certitudine absoluta!!!!
    Poli NU are cum să ajute Dinamo, căci se află în liga a patra. de ajutat ne va ajuta F.C. Timișoara.

  6. #90
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    Pana la ora meciului tim va avea cele 6 pct si se va juca pe "bune", iese egal si timisorenii ne ofera titlul.
    Am spus deja ca asta e singura varianta la care dinamo mai poate spera. Dar, daca sunt 33% sanse pentru egal, sunt si 33% sanse pentru victoria Unirii, respectiv 33% sanse pentru victoria lui Poli. Daca Unirea castiga, dinamo ramane pe 2, daca e egal revine pe 1. Daca bate Poli, dinamo de asemenea ramane pe 2. Cam astea sunt calculele, daca ne revin punctele. In caz contrar... ...Poli - Unirea: 0 - 1.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  7. #91
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elgorriaga View Post
    Poli NU are cum să ajute Dinamo, căci se află în liga a patra. de ajutat ne va ajuta F.C. Timi?oara.
    Keep dreaming...
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  8. #92
    sport legend Uimirea's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Magurele, Ilfov
    Posts
    673
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Cel mai fain ar fi asa: batem im ambele etape, Urziceni face egal cu Steaua, Dinamo ia maxim un punct in ultimele 2 meciuri si ne bagam picioarele in ele de puncte
    Sunt de acord sa se joace cinstit.Avem puterea sa batem la Timisoara.Fara cele 6 puncte deja scenariile tale sunt SF.

  9. #93
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elgorriaga View Post
    Poli NU are cum să ajute Dinamo, căci se află în liga a patra. de ajutat ne va ajuta F.C. Timișoara.
    ba baiatule tu chiar vrei sa devii prostu satului...zii,ca te propunem
    https://t.me/pump_upp

  10. #94
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uimirea View Post
    Sunt de acord sa se joace cinstit.Avem puterea sa batem la Timisoara.
    ce putere aveti.........
    https://t.me/pump_upp

  11. #95
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by eventHorizon View Post
    Imi place cum gandeste barbarella asta. Baiat destept!
    E o EA
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  12. #96
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 006 View Post
    ba baiatule tu chiar vrei sa devii prostu satului...zii,ca te propunem
    Taci mă, nu fi nărod. Mai citește istorie.

    În tot cazul, între F.C. Timișoara și echipa antifotbal din Urzyiceni ... parcă parcă prefer Timișoara campioană. Dar nah! poate nu vin punctele, who knows ...

  13. #97
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Eu!!??? tati mai bagi cate o intepatura ca deh asa "se procedeaza" da tu sari calu,jur....chestie de obraz
    https://t.me/pump_upp

  14. #98
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uimirea View Post
    Sunt de acord sa se joace cinstit.Avem puterea sa batem la Timisoara.Fara cele 6 puncte deja scenariile tale sunt SF.
    Nu e chiar asa, ma refer la prima parte a comentariului tau, ca scenariul ala e SF intr-adevar. Grinco debordeaza de optimism si uita ca tocmai Unirea a fost cea care ne-a dat posibilitatea sa ne bucuram ca suntem din nou pe primul loc, cu cele 6 puncte. Dar e foarte greu, spre imposibil, sa bati Timisoara acasa, noi avem o singura infrangere acasa, cu dinamo in tur, cand ne-am dat ca fraierii doua autogoluri si baietii au cazut psihic. Eu cred ca aveti forta sa faceti un egal cu noi la Timisoara, dar un egal nu e suficient. Pentru o victorie va trebuie fie foarte mult noroc, fie mai putina determinare in jocul lui Poli, de asta tot dezbatem noi aici ce-i de facut duminica.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  15. #99
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Totusi parca varianta aia cu Poli campioana si exKGB-istii pe locul 3 imi surade mai mult. Atunci sa vezi eutanasiere in masa.
    Dinamo fara 5 jucatori poate fac un egal in groapa cu Brasovul, de obicei ei cand fac un meci slab au constanta. Atunci ar fi izbavit si purificat fotbalul roamanesc.
    Cum naiba sa-ti doresti sa joci in UCL cu epave gen Niculescu, Niculae, Mitea, toti ejectati de la echipe din vest, care nu erau de prima mana. Bine au zis aia ca sunt niste expirati.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  16. #100
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ferdininho View Post
    Totusi parca varianta aia cu Poli campioana si exKGB-istii pe locul 3 imi surade mai mult. Atunci sa vezi eutanasiere in masa.
    Tuturor ne surade, dar ar trebui sa vina punctele de la TAS si dinamo sa faca egal cu Brasovul.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  17. #101
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Uimirea View Post
    Sunt de acord sa se joace cinstit.Avem puterea sa batem la Timisoara.Fara cele 6 puncte deja scenariile tale sunt SF.
    True, daca e sa ne luam dupa forma celor doua echipe ati avea sanse sa ne bateti pe bune. Dar nu se stie niciodata unde calcati gresit. Si CFR venea anul trecut la Timisoara dupa o gramada de meciuri bune, ne-a dominat in ultimul hal si le-a bagat Aliuta mortu-n casa in ultimul minut. Eu le propun polistilor de pe aici sa nu mai facem comentarii pana nu aflam decizia TAS
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  18. #102
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    indiferent de decizia TAS, Unirea va castiga acest meci, il va castiga pe teren si nu in spatele lui.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  19. #103
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Eu le propun polistilor de pe aici sa nu mai facem comentarii pana nu aflam decizia TAS
    De acord, nu mai comentam meciul asta pana joi, dar sa radem de caini e la liber, nu? FORZA POLI!!!
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  20. #104
    vesszen trianon malexoid's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Under a violet moon
    Posts
    2,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uimirea View Post
    Sunt de acord sa se joace cinstit.Avem puterea sa batem la Timisoara.Fara cele 6 puncte deja scenariile tale sunt SF.
    pai daca punctele noastre se pierd pe drum, (uffutui) o sa ne para rau ca am batut o echipa care joaca frumos, dar nah...asta e nu prea avem de ales, religia nu ne permite sa procedam altfel
    [B][COLOR="Purple"]Poli, such a beautiful disease...[/COLOR][/B]

  21. #105
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    ,eu intotdeauna vreau ca Poli sa castige
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •