View Poll Results: FC Timisoara - Unirea Urziceni

Voters
85. You may not vote on this poll
  • 1

    25 29.41%
  • x

    15 17.65%
  • 2

    45 52.94%
Page 3 of 25 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 509

Thread: Etapa 33: FC Timisoara - Unirea Urziceni 1-2

  1. #43
    sport legend Uimirea's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Magurele, Ilfov
    Posts
    673
    Reputatie
    1
    Se tot pune problema daca va da ,sau nu va da Timisoara meciul Unirii.Sa nu uitam ca Unirea este cea mai tare in deplsare(10 victorii),deci poate castiga pe bune meciul.

  2. #44
    milanista tafu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    808
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post

    sa bagi milioane de euro de cativa ani incoace pt a castiga campionatul sau pt a juca prel CL ...si sa te lasi capra doar pentru a nu castiga Dinamo campionatul mi se pare cea mai mare idiotenie
    e ciudat cum au unii duble standarde.....adica unii sa stea capra ..iar altii nu ...asta e nivelul de discutii din liga 1 ...mentalitate de secolul trecut d-le !
    [SIZE="4"][COLOR="Black"]i've got a [/COLOR][COLOR="Red"]devil in me [/COLOR][/SIZE]

  3. #45
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    cred ca nu intelegi nimic

  4. #46
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Mi se rupe ce se intampla duminica. Noi nu avem nevoie de pomeni ca aia de langa cimitir. Daca nu am fost in stare sa castigam si sa fim linistiti, la revedere. Sa faca timisoara ce vrea, sa stea capra la urzici, sa-i bata, sa faca egal, MI SE RUPE.
    Asa si?

  5. #47
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    dilema lui iancu: sa stea capra ca sa nu ajunga dinamo in liga?
    sa bata ca sa ajute dinamo ca altfel suna telefonul rosu?
    sa bata si cu punctele de la tas sa mearga in liga?

    ce le mai multe sanse le are varianta 2 cred eu
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  6. #48
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    daca voi chiar credeti ca Iancu le va spune jucatorilor sa piarda doar ca sa nu castige Dinamo campionatul sunteti naivii ...
    Jabba nu dar putem face presiune pe jucatori.

    Quote Originally Posted by Celso View Post
    daca o sa luati bataie terminati pe 4 .... asta inseamna 1 mil E drepturi de la liga ...diferenta... plus ca aveti sansa de a juca prel UCL, ceea ce ar insemna mult pt Timisoara
    Pentru Timisoara nu ar insemna nimic preliminarile pt. UCL daca dinamo ii campioana.

    Quote Originally Posted by Celso View Post
    sa bagi milioane de euro de cativa ani incoace pt a castiga campionatul sau pt a juca prel CL ...si sa te lasi capra doar pentru a nu castiga Dinamo campionatul mi se pare cea mai mare idiotenie
    Mie cea mai mare idiotenie mi s-ar parea sa-i ajuti pe exKGB-istii sa castige campionatul, ajutorul sa vina tocmai din orasul care a spus NU comunismului.

    Asa ca argumentale tale sunt...0 barat. Si sondajele confirma asta (vezi violamania).
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  7. #49
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    As vrea ca Poli sa-si primeasca punctele inapoi, sa se joace pe bune si sa castige una dintre ele. Desi Unirea practica un joc mai bun, sper totusi sa bata Poli!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #50
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Ferdi, stai chill ca sondajele de pe violamaneaua sunt de rahat Iti garantez ca sunt mai multi timisoreni care vor sa jucam pe bune cu Unirea si eu ma numar printre ei. Macar sa primim dracu' punctele alea inapoi si sa nu mai existe discutii de astea cu sustinerea echipei lu' Mimi.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  9. #51
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Ferdi, stai chill ca sondajele de pe violamaneaua sunt de rahat Iti garantez ca sunt mai multi timisoreni care vor sa jucam pe bune cu Unirea si eu ma numar printre ei. Macar sa primim dracu' punctele alea inapoi si sa nu mai existe discutii de astea cu sustinerea echipei lu' Mimi.
    Oricum sunteti cu sufletul indoit si cu onoarea stirbita, de multi ani in coace. Nu e momentul pentru a brava in cel mai stupid mod cu putinta, doar din aroganta banateana. Nu imi spune ca vei dormi linistit noaptea stiind ca i-ati facut campioni pe dinamo, nu te voi crede. Tortionarii sufletelor voastre au ajuns la mana voastra, a venit vremea razbunarii. Scopul scuza mijloacele

  10. #52
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Echipa care joaca in Timisoara ne va face Campioni

    cum? habar n-am dar stiu sigur ca Iancu iubeste Dinamo
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  11. #53
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    pe unii ura pentru Dinamo i-a orbit si isi doresc ca echipa lor de suflet sa faca noncombat ...incredbil ce mentalitate

  12. #54
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    pe unii ura pentru Dinamo i-a orbit si isi doresc ca echipa lor de suflet sa faca noncombat ...incredbil ce mentalitate
    Exact cum echipa ta de suflet a facut non-combat sezonul trecut pentru a nu trimite titlul la rivala. Ce paradox, nu?

  13. #55
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Non combat cu cine?? Ca am batut pe steaua si titlul a mers la Cluj?

  14. #56
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Non combat cu CFR , in Groapa. Vai vai, cata amnezie

  15. #57
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    da, anul trecut atat dinamo cat si rapid au dat meciul lui cfr, doar ptr a nu lua steaua titlul...
    apropo in ce zi ar trebui sa se dea decizia privind punctele timisoarei ?
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  16. #58
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    "Vom juca pe bune, dar Urziceniul e peste noi la toate capitolele"


    Oamenii de fotbal ne-au obișnuit cu declarații contradictorii de la o zi la alta. Marian Iancu nu se dezminte nici el de la aceste practici și afirmă că Timișoara va lupta pentru onoare împotriva Unirii, deși aseară anunța cu subînțeles: "Rămâne cum am stabilit!"

    "Etapa viitoare e clar că vom juca pentru noi. Unirea Urziceni e cea mai bună echpă a campuionatului, merită să câștige titlul. Timișoara nu se află astăzi la nivelul Unirii - de la mentalitate, la pregătire, la staff, la toate suntem sub ei - mai puțin publicul. Doar acolo putem da lecții. În rest, nu ne putem ridica la nivelul Unirii Urziceni. În acest moment, Unirea joacă cel mai bun fotbal din campionat", a explicat Marian Iancu la gsptv.

    2 solist 0-16
    stam capra pt unirea shi acum ragai:auci,auci,auci
    https://t.me/pump_upp

  17. #59
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Stati ma capra, crezi ca de aia nu vom mai putea noi, ca nu am luat campionatul ...viata merge inainte si cu asta basta ... vedem cine iese mai castigat dupa aia si in toamna in cupele europene ...

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Craiova
    Posts
    1,594
    Reputatie
    1
    Orice dar nu egal...cred ca bate Unirea.

  19. #61
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Oricum sunteti cu sufletul indoit si cu onoarea stirbita, de multi ani in coace. Nu e momentul pentru a brava in cel mai stupid mod cu putinta, doar din aroganta banateana. Nu imi spune ca vei dormi linistit noaptea stiind ca i-ati facut campioni pe dinamo, nu te voi crede. Tortionarii sufletelor voastre au ajuns la mana voastra, a venit vremea razbunarii. Scopul scuza mijloacele
    Yeah, right. Ce aroganta banateana? E arogant ca vreau sa bata echipa mea? Stai chill, ca mie mi se rupe cine e campioana, atat timp cat nu e Poli. Oricum, ne primim joi punctele si toate discutiile astea se vor dovedi a fi fost degeaba.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  20. #62
    manager
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Timisoara isi va lua punctele inapoi dar va pierde cu Unirea Urziceni pentru ca Timisoara nu joaca nimic dovada meciurile cu Dinamo si Steaua.

  21. #63
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pif View Post
    Timisoara isi va lua punctele inapoi dar va pierde cu Unirea Urziceni pentru ca Timisoara nu joaca nimic dovada meciurile cu Dinamo si Steaua.
    corect 0-16 hey,hey Unirea
    https://t.me/pump_upp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •