View Poll Results: Steaua - U Craiova?

Voters
74. You may not vote on this poll
  • 1

    21 28.38%
  • X

    13 17.57%
  • 2

    40 54.05%
Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627
Results 547 to 567 of 567

Thread: Etapa 33: Steaua - U Craiova 2-1

  1. #547
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jus7M3 View Post
    inseamna ca te uiti ca vitelu la poarta 9, te uiti degeaba la fotbal ca oricum nu intelegi nimic. pe sTEAUA o bateam si cu echipa de juniori
    Pai s-a vazut ca ne-ati batut vineri!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  2. #548
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    aha.. sunteti "buni"
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  3. #549
    incepator
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    sper ca cea mai infecta echipa din Romania(steaua bucuresti) sa piarda la scor! niste lepre si niste jegosi, de la conducere, la jucatori si la majoritatea suporterilor!
    Si ma rog frumos de ce sunt si suporterii asa cum bine te-ai descris singur?
    Daca esti frustrat si ti-e frica sa-ti studiezi oglinda, sparge-o.
    Dupa linbaj poti un singur fel de suporter. Doara cei de teapa voastra pot vb asa.
    Sa va fie rusine, ratatilor!

  4. #550
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Ionica, fa gura mai mica.

  5. #551
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Bravo Steaua. Inca un blat cu campioana si ati prins Europa.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  6. #552
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Bravo Steaua. Inca un blat cu campioana si ati prins Europa.
    Pai da,chiar asa...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  7. #553
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    Pai s-a vazut ca ne-ati batut vineri!
    numai mititelu stie de ce au stat capra juvetii , poate avea vreo datorie la cioban si in felul acesta a achitat-o
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  8. #554
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crissis View Post
    numai mititelu stie de ce au stat capra juvetii , poate avea vreo datorie la cioban si in felul acesta a achitat-o
    Macar de ar stii Mititelu...ca tare e ciudat....
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  9. #555
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,468
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Jus7M3 View Post
    vizionezi degeaba meciuri de fotbal ca oricum nu pricepi nimic .. mai pe romaneste: te uiti ca vitelu/oaia la poarta 9. in mod normal pe steaua o bateam si cu echipa de juniori
    nu meriti sa-ti raspund,nu cred ca esti in stare sa pricepi
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #556
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Gigi Becali a afirmat ca Steaua joaca mai bine fara spectatori: "Steaua joaca mai bine fara suporteri. Ce sa fac daca aia sunt niste derbedei si nu lasa echipa in pace? Peluza Nord si Peluza Sud inchise, asta va fi. Lui Argaseala i-a fost frica sa faca asta, dar gata. Ce, sunt tampit sa dau milioane de euro ca sa strice echipa vagabonzii? Pleaca Becali, pleaca Becali....Pai cum sa plec de la mine de acasa? Nu pleaca Becali, nu mai intrati voi!".
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  11. #557
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    nu meriti sa-ti raspund,nu cred ca esti in stare sa pricepi


    pai tocmai imi raspunsasi bai bolovane :ras-plans:
    Last edited by Jus7M3; 31st May 2009 at 23:18.
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  12. #558
    sport legend red-bull's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    4,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    Gigi Becali a afirmat ca Steaua joaca mai bine fara spectatori: "Steaua joaca mai bine fara suporteri. Ce sa fac daca aia sunt niste derbedei si nu lasa echipa in pace? Peluza Nord si Peluza Sud inchise, asta va fi. Lui Argaseala i-a fost frica sa faca asta, dar gata. Ce, sunt tampit sa dau milioane de euro ca sa strice echipa vagabonzii? Pleaca Becali, pleaca Becali....Pai cum sa plec de la mine de acasa? Nu pleaca Becali, nu mai intrati voi!".
    n-are el tupeul asta....o sa fie ca pana acum....saptamanal o sa va injurati cu becali si fotbal tot nu o sa vedeti

  13. #559
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    Gigi Becali a afirmat ca Steaua joaca mai bine fara spectatori: "Steaua joaca mai bine fara suporteri. Ce sa fac daca aia sunt niste derbedei si nu lasa echipa in pace? Peluza Nord si Peluza Sud inchise, asta va fi. Lui Argaseala i-a fost frica sa faca asta, dar gata. Ce, sunt tampit sa dau milioane de euro ca sa strice echipa vagabonzii? Pleaca Becali, pleaca Becali....Pai cum sa plec de la mine de acasa? Nu pleaca Becali, nu mai intrati voi!".
    Cind o sa scape fotbalul romanesc de retardatii astia ??
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  14. #560
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by red-bull View Post
    n-are el tupeul asta....o sa fie ca pana acum....saptamanal o sa va injurati cu becali si fotbal tot nu o sa vedeti
    La vara se va discuta despre aceasta problema!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  15. #561
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    La vara se va discuta despre aceasta problema!
    Sincer ..va doresc sa il faceti cumva sa plece...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  16. #562
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Nu-mi vine sa cred cat de puternici ne vedem unii dintre noi...se pare ca uitam ca noi am mai pierdut puncte acasa cu Otopeni,Buzau,Bistrita dar aveam obligatia sa castigam in Ghencea unde nu am mai castigat de 20 de ani!Uitam ca partea noastra stanga(Soava-Rose-Stoica) e varza si meci de meci in retur suntem abordati numai pe acolo...daca mai continua campionatul Dananae isi iesea din forma pentru ca nimeni nu mai joaca pe partea lui si nu o sa o faca nici Vaslui!Uitam ca noi cand nu conducem abordam si o tactica idioata cu 4 atacanti si raman doar 2 mijlocasi iar fara mijloc nu facem nimic...ca de exemplu in meciul asta...jucam cu 3 mijlocasi doar si la un moment dat antrenorul scoate si singurul inchizator pentru a umple atacul de petarde...de ce credeti ca in meciurile importante Napoli juca 4-4-2?pentru ca in 4-3-3 cand jocul era la noi in teren se transforma in 4-5-1 dar in ultimul timp asta nu se mai intampla pentru ca Wobay si Costea nu prea mai coborau!
    Si acum hai sa luam si partea financiara...de ce naiba sa riscam locul de Europa League cand de acolo Mititelu se poate scoate bine de tot daca intra in grupe...si nu o bagati pe aia cu licenta ca e pura aberatie...nu am avut emotii prea mari niciodata ca nu o sa primim licenta...nimeni nu risca sa faca asta in conditiile in care toate actele erau in regula si pana la urma si daca nu eram in regula nu se facea asta pentru ca dupa noi mai picau alte cluburi!
    Asa ca va rog frumos sa ma lasati in pace cu aberatiile astea pentru ca dupa cum vedeti peste tot in lume in ultimul timp unde au fost dovedite blaturile au fost facute cu arbitrii,observatorii,etc...in nici un caz intre 2 echipe...dovada cea mai clara aseara...desi nu tragea pentru nimic Brasov a jucat pe bune!Mi-am spus parerea acum va las sa ma injurati!
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  17. #563
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Na ca nu a fost blat Dinamo-Brasov cum anticipau multi aurolaci de pe aici , in schimb blatistii Romaniei, steaua, au facut ce stiu ei mai bine...inca un blat. Astia si cand nu se bat la titlu si tot fac blaturi si mai vb de altii, niste nemernici.

  18. #564
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Ce scancete penibile scoateti, mai!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #565
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    @eye kyu.. Ma bucur foarte mult pentru fericirea ta ca nu a fost blat si Brasov ul a castigat 3 puncte.
    De fapt etapa asta a fost cea mai frumoasa din tot campionatul.
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  20. #566
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,468
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    Na ca nu a fost blat Dinamo-Brasov cum anticipau multi aurolaci de pe aici , in schimb blatistii Romaniei, steaua, au facut ce stiu ei mai bine...inca un blat. Astia si cand nu se bat la titlu si tot fac blaturi si mai vb de altii, niste nemernici.
    mai baiatule,n-ati putut face blat,asa trebuie spus.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #567
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    mai baiatule,n-ati putut face blat,asa trebuie spus.
    Corect..ca ce l-ar mai fi facut...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •