Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 139

Thread: 2009 Draft

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    cred ca esti naiv.

    nu uita ca desi sclavagismul a fost abolit acum 200 de ani, segregatia a existat pina prin ani '70 iar mentalitatile nu se schimba nici in zeci de ani. poate in generatii.

    zona rurala a US, mid-west-ul e plin de taranoi albi fara educatie, care nu stiu altceva decit pusca si biblia. sunt aia care neaga existenta evolutiei - probabil pt ca ei au fost ocoliti de evolutie. sunt aia care chiar cred ca pamintul are 6000 de ani si ca oasele de dinozaur care sunt datate cu izotopi carbon la peste 1 mil de ani sunt de fapt puse de dumnezeu ca sa testeze credinta oamenilor.

    sarah fuckin palin care a candidat la vice-presidency era din asta. in europa ar fi ris oamenii (in majoritate) de ea si cu curu. dar in US sunt multi care cred asta. evanghelistii in special daca nu ma insel. astia sunt la fel de rai ca si islamistii care nu scot nasu din coran si care vor sa-i rada pe toti infidelii.
    ei cum asa...gigi becali e sau era candidat la presedentie intr-o tara membra a UE...sa inteleg ca alegatorii acestui domn, de altfel un bun crestin si fost luptator anticomunist dupa spusele domniei sale...ar fi ras si cu curu' de Sarah Pallin? Sau ai reputatului Vadim Tudor?Inteleg ca astia doi sunt europarlamentari acum si reprezinta Romania in fata Europei. Ceeace spune multe despre calitatea electoratului roman...ala de ar fi ras si cu curu de altii
    Sau alegatorii acelui mare om politic Adrian Nastase? Sau ai reputatului politician nea nelu iliescu
    Si vorbind de mentalitati...cu ce e mai presus nea gheorghe de pe la adunatii copaceni de pune vaca la carutza decat rednecksi aia puritani? Aka nea gheorghe nu neaga existenta evolutiei de pune vaca sa traga la carutza pe cand rednecksii da, ca plimba vaca cu truckul? Care e diferenta untre unii si altii? Unul bea Whisky si altul tzuica. Si exemplele pot continua.

    Vorbind despre religie, America prin constitutie lasa libertatea oamenilor de a-si urma crezul religios. De aia intalnim o masa eterogena, multiculturala, multietninca si multireligioasa. Sa inteleg ca e de blamat o asemenea politica? Aka in Romania unde doar o singura religie a fost majoritara desi pe timpul comunistilor cand se daramau biserici si se incerca interzicerea religiilor, acolo sa inteleg ca e un model de urmat?
    Sclavagismul cand a disparut efectiv din Romania? Migratia capsunarilor nu are nimic de a face cu sclavagismul modern?
    Bottom line de ce ii considera romanii mai prosti, mai inculti si mai... pe americani doar pen' ca se confunda Bucurestiul cu Budapesta?
    Dupa parerea romanilor, buricul pamantului e chiar in zona spatiului mioritic.

  2. #65
    Grand Pubah KingMJames's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    In mijlocul Universului..
    Posts
    1,177
    Reputatie
    1
    a spus IN MAJORITATEA europei.oricum,problema in america e faptul ca media culturala este jalnica. si asta din cauza sistemului lor de invatamant (preuniversitar) care permite trecerea unor astfel de exemplare. desi sunt foarte multi si la colegiu de care te miri cum au intrat. ceea ce e marfa in universitarul american sunt conditiile care iti sunt puse la dispozitie,insa asta e alt subiect. ideea e ca nivelul general este prost, de-asta oamenii nici nu au niste convingeri prea puternice sau intemeiate, fapt pt care sunt relativ usor de convins in acceptarea sau aderarea la alte crezuri (mintile nepregatite sunt foarte usor de manevrat, oricat de incapatanate ar parea la inceput; conteaza cum le abordezi, pt ca cedeaza repede) si asa se obtine masa aia eterogena, dar fara sa aiba la origine o maturitate culturala reala. parerea mea... (sper ca a avut sens ce am zis, pt ca doar m-am trezit)

  3. #66
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    sa zicem ca eu, nefiind in US, vorbesc prostii.

    let's ask someone else ... Mr Bill Simmons, what do you think ?



    http://sports.espn.go.com/espn/page2...simmons/090625

    I rest my case.
    lol...stiam modelu de om pe care mi l-ai descris si stiu si ce e dero
    dar nu credeam ca si cei din Indiana sunt asa
    Last edited by Bogeyman; 28th June 2009 at 11:22.
    We wont be out-tanked!!!

  4. #67
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by obye View Post
    Shaq o sa poarte #33
    Amar'e va fi trimis la GSW ?
    sunt prea multe rumours.
    Chandler pentru Big Ben ?
    A.Miller si Bibby ... unde ?
    esti frustrat?
    We wont be out-tanked!!!

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    866
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogeyman View Post
    esti frustrat?


    guess so

  6. #69
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    http://bp2.blogger.com/_xZ1TVllxWwk/...nings014BW.jpg

    lol...Jennings mai are un tatuaj pe biceps si scrie "Black Jesus"

    A source has confirmed that Dionte Christmas has accepted an offer to join the summer league team of the 76ers.

    Christmas, who wasn't drafted on Thursday night, will join Jrue Holiday, Marreese Speights and three other representatives on the team's summer league roster.
    nice move by the 76ers...Dionte Christmas poate fi un jucator bun si nu pot sa cred ca n-a fost draftat
    We wont be out-tanked!!!

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    866
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogeyman View Post


    nice move by the 76ers...Dionte Christmas poate fi un jucator bun si nu pot sa cred ca n-a fost draftat
    au mai fost dinastia....recent example anthony morrow last year

  8. #71
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogeyman View Post
    http://bp2.blogger.com/_xZ1TVllxWwk/...nings014BW.jpg

    lol...Jennings mai are un tatuaj pe biceps si scrie "Black Jesus"



    nice move by the 76ers...Dionte Christmas poate fi un jucator bun si nu pot sa cred ca n-a fost draftat
    ma de unde stii tu toate astea? pe bune...si pe forum la sixers toti sunt extrem de entuziasmati ca Craciun asta va juca in SummerLeague pt phila.ar fi misto sa-l semneze si sa faca cuplu cu Holiday...va dati seama Christmas-Holiday =))
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  9. #72
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogeyman View Post
    http://bp2.blogger.com/_xZ1TVllxWwk/...nings014BW.jpg

    lol...Jennings mai are un tatuaj pe biceps si scrie "Black Jesus"
    http://www.youtube.com/watch?v=MT3_fxWyplA

  10. #73
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YodaRo View Post
    ei cum asa...gigi becali e sau era candidat la presedentie intr-o tara membra a UE...sa inteleg ca alegatorii acestui domn, de altfel un bun crestin si fost luptator anticomunist dupa spusele domniei sale...ar fi ras si cu curu' de Sarah Pallin? Sau ai reputatului Vadim Tudor?Inteleg ca astia doi sunt europarlamentari acum si reprezinta Romania in fata Europei. Ceeace spune multe despre calitatea electoratului roman...ala de ar fi ras si cu curu de altii
    Sau alegatorii acelui mare om politic Adrian Nastase? Sau ai reputatului politician nea nelu iliescu
    Si vorbind de mentalitati...cu ce e mai presus nea gheorghe de pe la adunatii copaceni de pune vaca la carutza decat rednecksi aia puritani? Aka nea gheorghe nu neaga existenta evolutiei de pune vaca sa traga la carutza pe cand rednecksii da, ca plimba vaca cu truckul? Care e diferenta untre unii si altii? Unul bea Whisky si altul tzuica. Si exemplele pot continua.

    Vorbind despre religie, America prin constitutie lasa libertatea oamenilor de a-si urma crezul religios. De aia intalnim o masa eterogena, multiculturala, multietninca si multireligioasa. Sa inteleg ca e de blamat o asemenea politica? Aka in Romania unde doar o singura religie a fost majoritara desi pe timpul comunistilor cand se daramau biserici si se incerca interzicerea religiilor, acolo sa inteleg ca e un model de urmat?
    Sclavagismul cand a disparut efectiv din Romania? Migratia capsunarilor nu are nimic de a face cu sclavagismul modern?
    Bottom line de ce ii considera romanii mai prosti, mai inculti si mai... pe americani doar pen' ca se confunda Bucurestiul cu Budapesta?
    Dupa parerea romanilor, buricul pamantului e chiar in zona spatiului mioritic.
    HA HA HA !!!!!
    nu ti-ai gasit bine omul.

    am zis europa, nu romania. daca mai citesti prin posturi ale mele mai vechi vei vedea ca nu consider romania in europa. o fi dpdv geografic, dar din toate celelalte puncte de vedere romania este ratacita undeva in evul mediu, nicidecum la nivelul europei de vest.

    eu sunt dintre cei care NU sunt de acord cu timpenia patriotarda (bagata in cap oamenilor de comunisti, by the way) ca romanii sunt mai inteligenti decit alte natii (in special mai destepti decit americanii). am vorbit cu multi oameni educati care sustin asta pt ca vad reportaje la tv unde un dorel american nu a auzit de londra sau nu stie capitala frantei, si ei se compara cu respectivul, zicind ca uite, ei stiu X si Y si Z si americanul ala nu stie. dar de fiecare data le amintesc sa nu se compare cu dorel-ul american ci cu oameni cu educatie ca si ei - dar aia nu-s inclusi in reportaje, pt ca altfel nu ar mai fi reportajele amuzante.

    ideea asta a fost bagata in capul multora de comunisti tocmai pt a strica imaginea "imperialistilor". si a fost bagata in capul copiilor inca din scoala - eu tin minte si cum, dar multi probabil au uitat si au ramas doar cu ideea, fara sa tina minte de unde a venit. noua ni s-au aratat niste manuale de scoala din franta, parca, si ni s-a spus ca ei la matematica fac in clasa a 7-a sau a 8-a ce facem noi intr-a 4-a. concluzia: ei sunt prosti. in realitate chiar daca materia e mai usoara pina prin liceu, dupa aia devine mai greu si filtrarea e mai dura. iar in universitatile lor chiar se invata. si se face si practica si sunt si super dotati, nu ca in ro unde chiar daca ar fi dotari in 2-3 zile jumate s-ar fura si jumate s-ar strica.


    stiu ca americanii au libertate religioasa - bravo lor. insa founding fathers au facut o chestie care AZI in RO e de NECONCEPUT pt majoritatea: au separat statul de biserica.

    in RO BORitura ia bani de la buget, dar cind e vorba sa fie controlata (de fisc, cnsas sau alte institutii ale statului) sare ca e autonoma. eu le-as da de ales: sunteti autonomi, caz in care NU mai primiti bani de la buget, sau primiti bani de la buget, caz in care popa sef e numit de prim-ministru. aaaa, si chiar ca institutie autonoma, asta nu inseamna ca BORitura sa nu se supuna legilor si regulilor fiscale din RO, ca BORitura nu e vatican sa fie stat separat.

    revenind la americani, problema mea nu e libertatea lor religioasa, cit faptul ca aia bisericosii (evanghelistii in special din cite stiu) incearca sa-si impuna religia asupra tuturor - si sunt niste talibani. sa incerci sa impui in scoala predarea "intelligent design" e o dovada ca chiar tu nu esti foarte inteligent si este prozelitism religios pe banii statului, chestie care contravine principiilor founding fathers. sa incerci sa pui cele 10 porunci pe peretele scolii sau al curtii de judecata iarasi e prozelitism religios si contravine libertatii religioase pe care si tu o lauzi. sper ca nu esti din ala cu "libertatea religioasa e buna cit imi apara religia mea, dar nu si pt religiile altora" ?! ca asta suna tare mult a "vreau egalitate, dar nu pt catei".

    motivul pt care consider europa superioara dp asta dv este ca e mai seculara (daca seculara are grade de comparatie). pt obye - seculara nu are legatura cu secolele, ci inseamna laica. in europa politicieni care toata ziua s-ar ruga si ar merge la biserica si una doua l-ar mentiona pe doamne-doamne nu cred ca ar avea sanse prea mari sa ajunga "main stream", pt ca de bine de rau oamenii in europa isi aleg pe cineva care sa conduca economia (in primul rind) si diplomatia, nu un popa-sef care sa dea tonu la rugaciuni si atunci cind ceva nu merge bine in loc sa stie cum sa repare, sa exclame "necunoscute sunt caile domnului".
    Now this, my friend, is gonna be fun

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KingMJames View Post
    problema in america e faptul ca media culturala este jalnica. si asta din cauza sistemului lor de invatamant (preuniversitar) care permite trecerea unor astfel de exemplare. desi sunt foarte multi si la colegiu de care te miri cum au intrat.
    Sistemul de invatamant american e superior celui romanesc. In primul rand le fac educatie americanii. De aia sunt mai civilizati decat romanii. Ca mai sunt si uscaturi e altceva.
    Oricum in Romania se cumpara examenele si diplomele ceeace in America nu ai sa vezi; la bac o sticla de cola si o ciocolata fac supraveghetorii sa inchida ochii. In facultatile romanesti e jale; nu se mai invata pentru ca se cumpara examenele. Toti golanasii fac o facultate fara ca macar sa stie bine tabla inmultirii. Invatamantul romanesc ERA bun cand exista competitie. Acum banii fac si desfac totul acolo.

    Quote Originally Posted by caseta View Post
    ideea asta a fost bagata in capul multora de comunisti tocmai pt a strica imaginea "imperialistilor". si a fost bagata in capul copiilor inca din scoala - eu tin minte si cum, dar multi probabil au uitat si au ramas doar cu ideea, fara sa tina minte de unde a venit. noua ni s-au aratat niste manuale de scoala din franta, parca, si ni s-a spus ca ei la matematica fac in clasa a 7-a sau a 8-a ce facem noi intr-a 4-a. concluzia: ei sunt prosti. in realitate chiar daca materia e mai usoara pina prin liceu, dupa aia devine mai greu si filtrarea e mai dura. iar in universitatile lor chiar se invata. si se face si practica si sunt si super dotati, nu ca in ro unde chiar daca ar fi dotari in 2-3 zile jumate s-ar fura si jumate s-ar strica.
    Americanii ii lasa sa vada cat pot duce si apoi in inroleaza in programe specifice. Adica pomenisi de clasa a 7-a stiu caz cand un student face materia de a 9-a algebra fiind socotit prea dotat pentru cls a 7-a. Si materiile sunt la fel cu ce am facut eu in Ro. Deci la fiecare ii da sa duca cat poate. Diferenta e ca in America la scoala chiar se face carte, nu trebuie ca parintii sa trimita copii la meditat in particular la profesorul clasei... pen ca la clasa ala nu isi face datoria. Bine ca si la cateva sute de USD pe luna cat au in ro salariul nu au motivatie...dar ma rog.
    Iar ca dotari nu mai vorbesc...si la cel mai amarit catun din America vine autobuzul si il la pe copil din fata casei. Desi scolile au si ele probleme cu dotarile, majoritatea au aer conditionat, caldura, computere si tot ce le trebuie. La scoala la care ma refer, fiecare elev are laptopul lui pe car eil foloseste la scoala. Bine ca in zonele sarace repet au si ei probleme.

    Quote Originally Posted by caseta View Post
    revenind la americani, problema mea nu e libertatea lor religioasa, cit faptul ca aia bisericosii (evanghelistii in special din cite stiu) incearca sa-si impuna religia asupra tuturor - si sunt niste talibani. sa incerci sa impui in scoala predarea "intelligent design" e o dovada ca chiar tu nu esti foarte inteligent si este prozelitism religios pe banii statului, chestie care contravine principiilor founding fathers. sa incerci sa pui cele 10 porunci pe peretele scolii sau al curtii de judecata iarasi e prozelitism religios si contravine libertatii religioase pe care si tu o lauzi. sper ca nu esti din ala cu "libertatea religioasa e buna cit imi apara religia mea, dar nu si pt religiile altora" ?! ca asta suna tare mult a "vreau egalitate, dar nu pt catei".
    Asta e poveste de adormit copii. In America la public schools nu se fac ore de religie. Se fac doar la cele gen Catholic sau Presbiterian School of whatever. NU se face religia in scolile publice. In Romania indiferet de religie li se face cea ortodoxa. Gresesc cu ceva? Bine ca acum noi suntem ortodocsi..dar daca ar fi copii de alta religie in Romania la scoala? Aia ce fac?

    Quote Originally Posted by caseta View Post
    motivul pt care consider europa superioara dp asta dv este ca e mai seculara (daca seculara are grade de comparatie). pt obye - seculara nu are legatura cu secolele, ci inseamna laica. in europa politicieni care toata ziua s-ar ruga si ar merge la biserica si una doua l-ar mentiona pe doamne-doamne nu cred ca ar avea sanse prea mari sa ajunga "main stream", pt ca de bine de rau oamenii in europa isi aleg pe cineva care sa conduca economia (in primul rind) si diplomatia, nu un popa-sef care sa dea tonu la rugaciuni si atunci cind ceva nu merge bine in loc sa stie cum sa repare, sa exclame "necunoscute sunt caile domnului".
    Sunt 2 societati diferite cu multe puncte comune insa. Avantajul Americii e ca e o gazda primitoare emigrantilor. In Franta insa vei fi privit strain toata viata ta. Sau in Germania. Pe cand in America vei si asimilat si integrat rapid

    Revenind la draft eu nu il inteleg pe Rubio asta.
    Putea sa spuna de la inceput, sunt Ricky Rubio, mare scula din Spania si vreau sa joc doar la NY sau LAL ca sunt mare superstar.
    Cred ca GM au stiut ceva de l-au lasat sa cada pe 5 si acolo trade-uit de Wizards ca isi exprimase dorinta sa nu joace la Washington. Parerea mea e ca avand asa ifose nu va avea viata lunga in NBA...asta de va juca vreodata. E in fond un tanar de care nu ai nici o certitudine. Intai trebuie sa demonstreze ca joaca ceva si dupa aia sa emita pretentii. Cred ca confunda America cu Spania. Aici ca regula generala nu conteaza ce ai facut in Europa, in America o incepi de la zero si intai demonstrezi ceva si apoi ceri. Just my 2c.

  12. #75
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Skiles asked Jennings who has the single game record for assists, BJ said Mark Jackson

    "Do you think I'd leave you in the game if you had 29?" -- Skiles
    We wont be out-tanked!!!

  13. #76
    Johnny Knoxvill John's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    BAGDAD
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    Rockets Offer Brooks And Battier For Rubio

    Mitch Lawrence of the New York Daily News reported that the Wolves turned down a deal with the Houston Rockets that would have resulted in Aaron Brooks and Shane Battier headed to Minnesota for Ricky Rubio.
    Maybe it's OK?

  14. #77
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Jennings on Rubio

    Q: How did he (Rubio) do and how would he do to compare to the other guys in college now?

    A: "Well when I was playing he only zero assists and two turnovers, you know you tell me how that was."

    Q: How many minutes was he (Rubio) playing?

    A: "We had about even minutes, I had 12 points, about six assists, that was the most I ever played was 30 minutes. I was a little winded but I still think I got the best of him."

    Q: How would he compare to the college freshman for example?

    A: "Well put it like this, if he was in a workout with me, Jonny Flynn, Drew Holiday, (Ty) Lawson, and Stephen Curry he wouldn't even be at the top."

    Q: Do you think he's all hype?

    A: "Yeah because he played in the Olympics, been playing pro ball since 14, you know there it is right there. His stats you know 26 minutes, having 16 points, seven assists, nine steals in 26 minutes, and you have all that? You know, I really don't know, I can't wait to play him though."

    Q: Is it safe to say you think should go before Ricky Rubio in the draft?

    A: "Yeah, I think I'm a better player think he is, I can shoot the ball better than he can, you know the only time I have seen him do something is when he has a homerun pass or something like that. I think the dude is just all hype. I can't even front you know, I'm just going to be real with you guys." - Sam Amick
    We wont be out-tanked!!!

  15. #78
    Johnny Knoxvill John's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    BAGDAD
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    nu inteleg dc se agita atata ... ce castiga daca e luat de pe pozitia 3 si nu de pe 7 ?!
    Maybe it's OK?

  16. #79
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by John View Post
    nu inteleg dc se agita atata ... ce castiga daca e luat de pe pozitia 3 si nu de pe 7 ?!
    bani
    We wont be out-tanked!!!

  17. #80
    Johnny Knoxvill John's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    BAGDAD
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    nu stiam asta
    Maybe it's OK?

  18. #81
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Rubio va fi un un all-star pg in timp ce Jennings ala va fi un Marbury-adica jucator de care fug toti si pe care nu-l suporta nimeni(ba s-ar putea sa nici nu fie la fel de bun ca jucator).Nu a jucat nici macar un meci in summer league si e plin de figuri si impresii.Thanks God ca nu a ajuns la phila un besinos de asta.Oricum, de abia astept sa vad cat va juca cu aroganta asta la Skilles care se stie e un antrenor super-exigent.
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  19. #82
    Grand Pubah KingMJames's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    In mijlocul Universului..
    Posts
    1,177
    Reputatie
    1
    pana acum rubio este zero in nba.

    P.S. http://sports.yahoo.com/nba/blog/bal...urn=nba,173423 nu ca as fi de acord cu ce a facut, dar ofera o alta perspectiva articolul.
    Last edited by KingMJames; 30th June 2009 at 01:05.

  20. #83
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    jennings asta mi se pare cam retard pina acum ...
    Now this, my friend, is gonna be fun

  21. #84
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Articolul ala e o prostie scrisa de un hater...

    Eu am postat parerea lui jennings despre rubio sa-l vad pe Irimus cum reactioneaza. E amuzant ca-l face besinos, noul Marbury, plin de figuri si impresii etc. avand in vedere faptul ca "idolii lui" sunt Marbury si AI
    Lasa Irimus, dupa ce Rubio nu va pasi in NBA sau va veni dar va fi un urias bust, iar Jennings va fi starter in echipa estului o sa-ti placa si tie
    We wont be out-tanked!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •