View Poll Results: pronostic

Voters
89. You may not vote on this poll
  • 1

    50 56.18%
  • x

    15 16.85%
  • 2

    24 26.97%
Page 5 of 46 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 966

Thread: Etapa 32: Unirea Urziceni - Dinamo 1-0

  1. #85
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    Batem lejer taranii din urziceni.
    yo cred ca "taranii"din urziceni va reguleaza cu vreo 2 poate 3 goluri shi noua ne fac mucii cravata la Timisoara parerea mea
    https://t.me/pump_upp

  2. #86
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 006 View Post
    yo cred ca "taranii"din urziceni va reguleaza cu vreo 2 poate 3 goluri shi noua ne fac mucii cravata la Timisoara parerea mea
    Gresesti...de regula noi va regulam pe unde va prindem, cum a fost si ieri de ex. taranusii din urziceni eventual ne fac o felatie

  3. #87
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by red-bull View Post
    echipa muncitoare...parca ar juca in campionatul santierelor...t
    ...pentru ca mentalitatea ta nu este departe de a multor echipe si suporteri:

    -de asta Coras nu a putut sa marcheze intr-un meci contra Irlandei
    -de asta Raducioiu nu a reusit marcheze si sa treaca de Anderlecht
    -de asta am primit gol de la Kenet Anderson in ultimele secunde contra Suediei in '94
    -de asta a luat gol Romania in ultimul minut contra Danemarcei
    -de asta Rapid cu Rednic a ratat calificarea in Ch.Leag. contra lui Anderlecht
    luand 3 goluri in ultima repriza desi conducea cu 1-0.

    ...pot continua cu inca o duzina de meciuri gen 'Boro,Lazio in care o echipa muncitoare putea face suporterii fericiti.
    Last edited by iulian_1976; 18th May 2009 at 21:55.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #88
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    Gresesti...de regula noi va regulam pe unde va prindem, cum a fost si ieri de ex. taranusii din urziceni eventual ne fac o felatie
    da,da... ce sa zic.....deabia asteptam momentul in care toti vor rade in hohote de echipa care a ratat primul loc Forza UIMIREA
    https://t.me/pump_upp

  5. #89
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Asa ziceati si inainte de meciul cu steaua si inainte de meciul de ieri. Va agatati de orice meci, batem si de urziceni si apoi ziceti ca e blat, bla bla bla apoi sperati ca ne bate brasovul s.a.m.d. PATETIC
    Last edited by rhadoo; 18th May 2009 at 22:25. Reason: turletii?cei sunt?

  6. #90
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    Asa ziceati si inainte de meciul cu steaua si inainte de meciul de ieri. Va agatati de orice meci, batem si turletii de urziceni si apoi ziceti ca e blat, bla bla bla apoi sperati ca ne bate brasovul s.a.m.d. PATETIC
    normal daca bateti la Urziceni este blat deci ia fiti corecti shi pierdeti la urziceni
    https://t.me/pump_upp

  7. #91
    sport legend valitudor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Vali, ti-am dat un link sa vezi cam ce comenteaza presa din Romania, cu ce te-am deranjat?
    Pai se mai satura si omul de aceleasi texte... iar in cazul tau este evident ca poti mult mai mult
    Stau si ma intreb... ce naiba te motiveaza atat de mult? Recunosc, uneori ma mai si amuz

  8. #92
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    sufera prea mult..si se autoalimenteaza////in cazul lui nu e nostim....e caz patologic.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  9. #93
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    4-1 rezultat cunoscut de bucuresteni
    ps:hai vlade baga.....
    https://t.me/pump_upp

  10. #94
    sport legend valitudor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 006 View Post
    ori esti prost ori esti prost (metaforic)......aici se discuta despre unirea-ciocanul 2-0
    ps:unirea urziceni-ciocanu' am vrut sa spun ca unirea ciocanul este aia pe care au ingropat-o comunistii pt MI
    Mai 006, cu Unirea nu faci decat sa ne magulesti. Orice suporter s-ar bucura ca echipa lui sa "se traga" dintr-o fosta castigatoare a campionatului.
    Tu cat de mandru esti de originile "Bragdiriene"?

    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    sufera prea mult..si se autoalimenteaza////in cazul lui nu e nostim....e caz patologic.
    Pentru mine uneori este amuzant, chiar si cand face misto de Dinamo, insa de foarte multe ori sare calul. Parerea mea...

  11. #95
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    zero zero 6....ce sa mai bag ma?? au bagat baietii destule...3 in tur 3 in retur....fix 6!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #96
    sport legend valitudor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Abia acum m-am prins de unde ii vine nick-ul. Se pare ca pana la urma a fost blat meciul cu ei, stia el ceva

  13. #97
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Vali, ti-am dat un link sa vezi cam ce comenteaza presa din Romania, cu ce te-am deranjat?

    vrei sa spui cei cativa plaititi de oier sa faca propaganda antiDinamo, aruncad aiurea cu noroi??

    Nu mai bagati in seama termintaii de ghena, care nu mai stiu cum sa-si spele rusinea din sezoanele trecute, improscand pe altii

    Mizeria fotbalului romanesc poarta un nume de vreo doua sezoane incoace: STEAUA BUCURESTI. Indiferent ce-a mai facut borcea sezonul de fata, este neinsemnat pe langa serii de cate 10 victorii compuse numai din blaturi, valize, interventii prin impresari, decizii exagerate ale arbitrilor, pungi si meciuri intorarse cu ajutorul comisiilor, etc..

  14. #98
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by 006 View Post
    yo cred ca "taranii"din urziceni va reguleaza cu vreo 2 poate 3 goluri shi noua ne fac mucii cravata la Timisoara parerea mea
    fraieri veti fi daca puneti botu la coalitia aia, fortata, antiDinamo, a oierului!
    anul trecut a fost ceva spontan, in urma jafurilor echipei de tinichea, anul acesta se vrea doar razbunare din partea cuiva, eliberare de prea multe frustari, care apasa. Chiar nu a sesizat nimeni ca aceasta asa zisa coalitie antiDinamo a luat amploare exact de cand a iesit ciobanul din catuse??

    Eu va doresc sa primiti punctele inapoi exact inainte meciului vostru cu Unirea, sa va vad atunci ce faceti: stati capra sa faceti pe plac ciobanului, sau va apararti inca sansele voastre la titlu si la locul 2??

    La fel, ar fi minunat sa vad echipa de tinichea in ultima etapa pusa in situatia de a renunta la ultima sansa pt un loc de euro in caz ca stau caprite in fata Unirii

  15. #99
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    stai relax ca nu se preda nimeni....am spus asa sa-i fac pe plac lu' vlad...
    https://t.me/pump_upp

  16. 18th May 2009, 23:33
    Reason
    limbaj ...cam destul

  17. #100
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Din pacate meciul cred ca o sa termine egal.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. 19th May 2009, 00:24
    Reason
    limbaj ...cam destul

  19. #101
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Des Esseintes View Post
    Din pacate meciul cred ca o sa termine egal.
    ... cred ca o sa termine egal ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #102
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Des Esseintes View Post
    Din pacate meciul cred ca o sa termine egal.
    Taylare ce frumusel esti azi

    Castiga Bursucu'

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #103
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    2006-07 ... Etapa 16 ... Urziceni 1-1 Dinamo
    2006-07 ... Etapa 33 ... Dinamo 1-2 Urziceni (Dinamo era matematic campioana si a jucat la misto)

    2007-08 ... Etapa 13 ... Urziceni 0-0 Dinamo
    2007-08 ... Etapa 30 ... Dinamo 1-1 Urziceni

    2008-09 ... Etapa 15 ... Dinamo 0-1 Urziceni (Avram in loc sa arbitreze , a jucat in echipa lu' Dan Petrescu)

    A venit vremea sa ne luam revansa !!!
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  22. #104
    sport legend atdi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    779
    Reputatie
    1
    Meci greu. 1x
    Istvan Kovacs: Nu văd niciun fel de ură interetnică. Văd doar ură față de sport în România. Am simțit că m-am întors în timp când am văzut bazinul Floreasca.

  23. #105
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Castigam .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •