View Poll Results: pronostic

Voters
41. You may not vote on this poll
  • 1

    9 21.95%
  • x

    8 19.51%
  • 2

    24 58.54%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 49 of 49

Thread: Etapa 32: FC Arges – CFR Cluj 0-2

  1. #43
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Grasule, ce antrenor nou mai vrei si acum? Nu te-ai saturat inca de schimbarile de antrenori? Avem nevoie mare de cativa jucatori valorosi in centrul defensivei si ajunge cu schimbarile! ...din cate se pare am facut unul de marca, Diogo de la otopeni!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puºi pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trãiesc fiecare clipã cu cea mai bunã echipã
    ªi-am purtat de când mã ºtiu alb ºi viºiniu.[/COLOR]

  2. #44
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Grasule, ce antrenor nou mai vrei si acum? Nu te-ai saturat inca de schimbarile de antrenori? Avem nevoie mare de cativa jucatori valorosi in centrul defensivei si ajunge cu schimbarile! ...din cate se pare am facut unul de marca, Diogo de la otopeni!
    m8k, m-am saturat de solutii de avarie gen Conceicao si Frangipane! Sa fim seriosi, si sa incerca sa nu fim chiar suporteri de rezultat, si sa ne uitam la ce a facut Conceicao:

    - A fost la CFR 10 etape, a facut 4 remize si 1 infrangere.
    - Au fost 5 victorii cu el pe banca, doar 3 fiind convingatoare.
    - Nu e cu nimic diferit fata de mine sau de tine, face echipa si atat.
    - CFR-ul merge din inertie, joaca fara sa-i pese fiindca nu are NIMIC de jucat
    - Pana la meciul cu Poli, era fluierat si in juart de toata galeria, si doar dupa ce am marcat in acel meci se poate spune ca s-a impacat cu suporterii.
    - E antrenor pus de jucatori, si le face jocul. A schimbat de la 4-4-2 la 4-1-4-1 ca sa-i acomodeze pe anumiti jucatori cu fite.
    - Singurul lui merit este ca joaca cu jucatorii pe posturile lor de baza, dar asta pot face si eu, sa-i bag in teren si sa-i joc pe posturile lor. Asta poate face orice fan, jucator sau antrenor si din Hong-Kong!

    Eu zic ca la CFR trebuie adus un antrenor care sa se poata impune, trebuie lasate niste "vedete" sa se duca la bani, aici ma refer in special la Culio si poate si Dubarbier, si trebuie adusi cativa jucatori: sa revina Prette de la Estudiantes, sa mai vina un mijlocas, sa vina un aparator si sa plece dracului de Sousa ca ala nu-i capabil sa joace CU NIMENI in afara de Cadu si sa vina un mijlocas dreapta sau aripa de profil (poate Tanasa?) si poate si un atacant de viteza, daca se schimba sistemul si evident, un portar. Cu aceste schimbari CFR-ul ar fi campioana ANI la rand.

    Addedum: Nuno Diogo nu a semnat cu CFR, cel putin asa scrie pe site si cred ca alea-s doar aberatii gsp-iste.

  3. #45
    sport legend Bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vancouver, Canada
    Posts
    733
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    Momentan tocmai au facut 3 ! In fine, e aproape imposibil ca acest lucru sa se intample si ar trebuii sa ne multumim cu ceea ce am facut azi, fiindca suntem aproape calificati in Europa League, si avem sanse mari sa jucam in ultimul tur preliminar fiindca nu cred ca Timisoara va opune foarte mult rezistenta Unirii in etapa viitoare. Oricum, ca si valoare suntem peste Timisoreni si avem toate sansele sa castigam Cupa.

    E pacat ca echipa joaca asa de bine doar cand nu mai e nimic de castigat, dar sa speram ca odata cu venirea unui nou antrenor la vara si a catorva jucatori potriviti pe posturile deficitare se va imbunatatii jocul.
    ..speram si eu... si eu cred ca avem nevoie de un antrenor cu prestanta si inteligent.. dar de unde sa il scoatem oare??!!! Pana una alta tre sa ne multumim cu asta si sa speram ca o sa joace si vedetele pulii daca tot is titulari....

    Sa auzim de bine si sa stam cat mai mult in Euro Ligue!
    HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    CFR, stai in varf CFR, noi te iubim...

  4. #46
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    mda...cam avem nevoie de un antrenor care sa duca CFR-ul la nivelul urmator. categoric alegerea antrenorului ramine cea mai importanta decizie a verii...
    conceicao a demonstrat ca are increderea jucatorilor. zvonul e ca au inceput sa ii intelega deciziile tactice. totusi nu cred ca CFR-ul poate creste cu el...s-ar puteam sa ma insel

    ramine de vazut cat e dispus Arpi sa plateasca. mai e si strategia de achizitii...

    Forza CFR!!!

  5. #47
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    job reporter fara experienta

    salutare,
    pt oricine citeste acest post, cunoaste limba engleza nivel mediu si merge pe stadion la oricare echipa din campionatul romaniei(in special echipele de liga 2) imi poate trimite un mail la adresa allrampageblacks@yahoo.com pt mai multe detalii

  6. #48
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Yoyoi, te bagi?

  7. #49
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    pai yoyo deja are experienta din greu, deci nu se potriveste profilului ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •