View Poll Results: pronostic

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    10 27.03%
  • x

    3 8.11%
  • 2

    24 64.86%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 97 of 97

Thread: Etapa 32: Gloria Buzau – FC Vaslui 4-1

  1. #85
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    ce aproape am fost sa ghicesc rezultatul.
    foarte aproape!
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  2. #86
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    pacat de Vaslui rateaza si astia EL,avea sansa sa treaca peste Steaua

  3. #87
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Nasol
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  4. #88
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    porumbelu e disperat
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  5. #89
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    sa-mi phoot una ce meci

    ma asteptam sa se tina bine buzoienii, dar sa bata si la un asemenea scor nu se astepta nimeni in vecii vecilor.
    Uite asa castiga unii averi la pariuri, cu meciuri ca asta
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #90
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by raul2008 View Post
    pacat de Vaslui rateaza si astia EL,avea sansa sa treaca peste Steaua
    Pacat?

    Anul trecut au intrat moaca. Eu zic ca (,) cu aceasta ocazie sa creat un echilibru in ceea ce privesc meritele echipelor Romanesti in Europa.

    Deci astazi au fost obtinute cele mai frumoase rezultate la care ma puteam astepta vre-odata. A batut Otelul, a pierdut Vaslui; Iasul nu am nimic cu ei dar totusi ma bucur ca a luat-o cu 4-1 de la Otp, iar Gazul a obtinut victoria, exact asa cum speram.

    Pentru acest final de campionat a mai ramas ca Steaua si Vaslui sa piarda calificarea in Europa, Poli sa-i ia locul lui Gaz Metan in clasament, iar Dinamo sa termine pe locul 3 dupa ce Timisoara primeste cele 6 puncte la masa verde si dupa ce Urziceniul va castiga acasa cu Dinamo.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  7. #91
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    si marmota....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micºorarea salariului cu 30 la sutã?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc sã rãspund ºi eu la fel într-o perioadã delicatã. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #92
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    marmota face coliva pt dinamo
    https://t.me/pump_upp

  9. #93
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 006 View Post
    ...sa manca shi gura lu' buzau ceva..... hopa nu...vasluiu trece peste steaua
    Gura lu' Buzau a mancat pe saturate, un adevarat festin am putea spune. V-am spus ca Mansi e in forma. Bravo, Gloria Buzau!!!
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    VASLUI
    Posts
    557
    Reputatie
    1
    va urma o vara plina de circ la vaslui in care porumboiu se va supara "ca vacaru' pe sat" si va ameninta ca lasa echipa ca nu'l mai intereseaza nimic . Eu unul nu cred ca isi va lasa investitia in echipa balta pt ca la urma urmei fc vaslui este o afacere pt el ... de vandut n'are cui poate doar lui Netoiu (Doamne fereste )... SPER sa scapam de cativa mercenari sau expirati (gen Pavlovic, maic, Kirvoski) si sa vina niste baieti tineri dornici de liga 1 care sa creasca pe langa cei mai experimentati. Meciul a fost unul modest in care Buzaul si'a dorit mai mult iar Vasluiul a jucat jalnic.
    Ramanem cu satisfactia ca am invins Buzaul per total la goluri in deplasare 3-0 la vaslui si 1-4 la Buzau

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    3,548
    Reputatie
    1
    Pariez ca Gloria o s-o ajute indirect pe Gaz Metan sa se salveze. Buzaul mai are o deplasare la Iasi, iar in ultima etapa primeste vizita Bistritei. Daca se joaca pe teren, Gazul este salvata.

  12. #96
    allez gab's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Pacat?



    Deci astazi au fost obtinute cele mai frumoase rezultate la care ma puteam astepta vre-odata. A batut Otelul, a pierdut Vaslui; Iasul nu am nimic cu ei dar totusi ma bucur ca a luat-o cu 4-1 de la Otp, iar Gazul a obtinut victoria, exact asa cum speram.
    unde a batut otelul? la pingpong?
    “They lie about marijuana. Tell you pot-smoking makes you unmotivated. Lie! When you're high, you can do everything you normally do, just as well. You just realize that it's not worth the fucking effort. There is a difference.” BILL HICKS

  13. #97
    galben-verde
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    899
    Reputatie
    1
    daca am fi avut vreo 2-3 jucatori nascuti si crescuti in Vaslui sigur si-ar fi dat seama de importanta meciului .nu au reusit sa se concentreze .
    vorbeam cu un prieten si i-am zis ca meciul asta e cel mai greu,pt ca nu poti sa te mobilizezi cu o echipa care v-a juca in div C (sunt rautacios aici ). cu rapidu si craiova trebuie ca baietii sa se mobilizeze mai bine si sa repare aceasta mare greseala!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •