View Poll Results: pronostic

Voters
38. You may not vote on this poll
  • 1

    18 47.37%
  • x

    12 31.58%
  • 2

    8 21.05%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 39 of 39

Thread: Etapa 31: CFR Cluj – FC Brasov 2-0

  1. #22
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Cred ca va castiga CFR, dar surprize s-au tot intamplat in acest sezon...
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  2. #23
    sport legend purpleheart's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Banat
    Posts
    772
    Reputatie
    1
    Brasovul nu ia bataie !

  3. #24
    junior
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania
    Posts
    86
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by PerVersion View Post
    Pai daca o punem de un egal si in meciul asta, e de rau.. nu mai prindem nici locul 6. Acest meci trebuie castigat.



    Macar de-am invata din ele... insa concedierea lui Uhrin, si probabil in vara cea a lui Conceicao, ne arata opusul.
    Pei bei hahalero care esti tu dau tzuica ieftin...:limba::limba::ras-plans: deci e scumpa zdrentelor che cfr ia Sampanies ligue:

  4. #25
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Oare la ce meci se uita comentatorii astia de spun ca-i aerisit, incins, cu jucatori cu chef de fotbal?
    Ca intr-o juma de ora n-a fost decat un sut pe poarta si alte 4 date aiurea.

    Arbitrii astia sarbi sunt dejaba rau de tot

  5. #26
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Alcantara,criminal
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #27
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,098
    Reputatie
    0
    ..cand ma uit la Roman ma gandesc ca fotbalul romanesc mai are o speranta

    Asta imi pare cel mai bun joc de vre-o doua etape.Un meci tacticizat dar are ritm .
    Nu cu echipe dezlanate,rupte in doua gen Steaua-Dinamo,Steaua-Rapid.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #28
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Dar vaaai, au cazut 4 milioane de euroi pe jos

    0-0 se termina, alti impotenti!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #29
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    ce trag brasovenii de timp ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #30
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    goooooooooooooooooollll !!!
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  10. #31
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Asa cum era de asteptat, a fost greu cu brasovenii. Am controlat partida in cea mai mare parte, insa brasovenii s-au aparat bine si au lovit pe contaatac foarte periculos, au avut cateva ocazii bune si ei. Normal ca i-a mai ajutat si apararea noastra, dar dupa ce am ajutat pe toata lumea in acest retur, de ce sa-i fi lasat tocmai pe ei pe dinafara.

    Cel mai important e ca am luat cele 3 puncte, care ne mentin in lupta pt Europa League.

  11. #32
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    1. Dinamo 62
    2. Urziceni 60
    3. Timiºoara 58
    4. CFR Cluj 55
    5. Rapid 54
    6. Craiova 53
    --------------
    7. Steaua 52
    8. FC Brasov 48
    9. FC Vaslui 48

    CFR a urcat pe 4 ... daca bateau la urziceni , aveau sanse de 90% sa termine pe 2 ... si asa au sanse , dar mult mai mici ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  12. #33
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Am fost si eu dupa 2 ani la meci
    Am ajuns la stadion la ora 8:30 sperand ca daca avem un stadion de CL se pot lua cu usurinta bilete. Inca la 9:30 ma luptam pentru bilet! La casa era un batranel care avea degetull aratator amputat si saracu se lupta cu mouseul sa introduca datele tribunei si locul! Pentru un bilet trebuia asteptat cel putin 2 minute! Eu am intrat in minutul 30 al meciului si in pauza m-am uitat si inca se luptau oamenii pentru bilete! Acum macar stiu ca peste 2 ani daca ajung la Cluj si nimeresc sa aibe CFR meci trebuie mers cu 3-4 ore mai devreme la un meci unde tribulele sunt umplute doar pe 3/4!
    Despre meci, jucam tot prost, dar parca putin mai cu cap!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puºi pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trãiesc fiecare clipã cu cea mai bunã echipã
    ªi-am purtat de când mã ºtiu alb ºi viºiniu.[/COLOR]

  13. #34
    manager gica's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Am fost si eu dupa 2 ani la meci
    Am ajuns la stadion la ora 8:30 sperand ca daca avem un stadion de CL se pot lua cu usurinta bilete. Inca la 9:30 ma luptam pentru bilet! La casa era un batranel care avea degetull aratator amputat si saracu se lupta cu mouseul sa introduca datele tribunei si locul! Pentru un bilet trebuia asteptat cel putin 2 minute! Eu am intrat in minutul 30 al meciului si in pauza m-am uitat si inca se luptau oamenii pentru bilete! Acum macar stiu ca peste 2 ani daca ajung la Cluj si nimeresc sa aibe CFR meci trebuie mers cu 3-4 ore mai devreme la un meci unde tribulele sunt umplute doar pe 3/4!
    Despre meci, jucam tot prost, dar parca putin mai cu cap!


    Ma suporter de 8karate ,daca spuneai din timp iti spuneam ca vei avea o problema cu biletul daca te prezinti doar la ora jocului.....mergeam eu la 7 iti luam beletul si beam si vreo 3 beri pana la meci la barul suporterilor.Pai ce suporter esti tu daca nu cunosti detaliile astea....
    Si lasa-ma cu pesimismul asta ieftin....echipe mici chiar nu sunt.Oricum terminam pe DOI.Ne vedem la urmatorul meci acasa cu Pandurii.Poate or fi si astia mai indulgenti anul asta si nu ne-or bate.

  14. #35
    junior locomotiva07's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    130
    Reputatie
    1
    CFR II termina pe DOI, CFR I termina pe UNU ! Dinamovistilor, daca bateti maine, sunteti campioni, altfel, venim din urma ! Daca era Lobont sau chiar Dolha nu mai ziceam nimica, erati campioni... Ati avut ghinion, asta e !
    2007, anul viitoarei campioane - CFR !!!

  15. #36
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    cfr-ul anul asta sa zica multumesc daca prinde un loc de europa. tactica lor de a schimba antrenorii mai des decat sosetele a fost neinspirata si rezultatele sunt pe masura.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  16. #37
    manager gica's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crissis View Post
    cfr-ul anul asta sa zica multumesc daca prinde un loc de europa. tactica lor de a schimba antrenorii mai des decat sosetele a fost neinspirata si rezultatele sunt pe masura.


    Esti subiectiv si nu vrei sa vezi realitatea!
    De acord ca desele schimbari de antrenori au afectat performantele din acest an,dar daca vei urmarii programul celor de pe locurile 1-7 spun ca CFR in final va fi pe 3 si implicit va fi in Europa.

  17. #38
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gica View Post
    Ma suporter de 8karate ,daca spuneai din timp iti spuneam ca vei avea o problema cu biletul daca te prezinti doar la ora jocului.....mergeam eu la 7 iti luam beletul si beam si vreo 3 beri pana la meci la barul suporterilor.Pai ce suporter esti tu daca nu cunosti detaliile astea....
    Si lasa-ma cu pesimismul asta ieftin....echipe mici chiar nu sunt.Oricum terminam pe DOI.Ne vedem la urmatorul meci acasa cu Pandurii.Poate or fi si astia mai indulgenti anul asta si nu ne-or bate.
    Sunt slabe sperante sa fiu in Cluj peste 2 saptamani la meciul cu Pandurii, dar daca printr-o minune o sa fiu acolo atunci chiar o sa bem berea aceea la ora 7 adica 19!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puºi pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trãiesc fiecare clipã cu cea mai bunã echipã
    ªi-am purtat de când mã ºtiu alb ºi viºiniu.[/COLOR]

  18. #39
    junior
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gica View Post
    Si lasa-ma cu pesimismul asta ieftin....echipe mici chiar nu sunt.Oricum terminam pe DOI.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •