View Poll Results: Care e favorita voastra in NBA ?

Voters
152. You may not vote on this poll
  • Washington

    0 0%
  • Boston

    4 2.63%
  • San Antonio

    13 8.55%
  • Chicago

    8 5.26%
  • Utah

    5 3.29%
  • Dallas

    7 4.61%
  • Seattle

    5 3.29%
  • Detroit

    12 7.89%
  • Sacramento

    2 1.32%
  • Houston

    4 2.63%
  • Indiana

    6 3.95%
  • LA Lakers

    32 21.05%
  • Phoenix

    10 6.58%
  • Miami

    12 7.89%
  • Toronto

    5 3.29%
  • Minnesota

    4 2.63%
  • New Jersey

    4 2.63%
  • New York

    3 1.97%
  • Philadelphia

    5 3.29%
  • Altele

    11 7.24%
Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 191

Thread: Favorita NBA

  1. #64
    sport legend thekobe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Newport Beach, CA
    Posts
    1,865
    Reputatie
    1
    sincer nu stiu ce ai inteles tu din analogia aia cu traitul si muritul dar deja nu ma mai intereseaza. go get laid or something, te va calma.
    I told him, "Son, what is it with you? Is it ignorance or apathy?" He said, "Coach, I don't know and I don't care."

  2. #65
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by thekobe
    sincer nu stiu ce ai inteles tu din analogia aia cu traitul si muritul dar deja nu ma mai intereseaza. go get laid or something, te va calma.
    ...oare intelege careva ce vrei tu sa zici ????...se pare ca numai parerea ta conteaza (pentru tine)...deci chiar nu stiu de ce peirzi tu vremea pe aici...dar sincer nu ma mai intereseaza nici pe mine...in loc sa fi mai ingaduitor cu "muritorii", tu te crezi vreun z(m)eu ....

    P.S.: ti-am mai sugerat: sfaturi de genul .... cu taica-tu, da?
    [U][B]
    You watch some teams these days and you wonder if they just met on the playground and decided to choose up sides.[/B][/U]Dennis Rodman

  3. #66
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    SilverZeus...fii dragutz si nu mai da quote la postul anterior. Incarci inutilg pagina.
    10x
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  4. #67
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    @thekobe: gata am inteles!!!!
    Am gresit cuvantul(sincer) nu trebuia sa scriu acolo "echipa" voiam sa zic jucatorul! Am gresit la exprimare RECUNOSC! Cat despre Shaq am zis ca nu imi place ca jucator si GATA, nu conteaza pe ce post joaca!
    AM scris si in postul trecut ca nu-l compar cu alti pivoti si cu alti jucatori! Te mai intreb odata chiar nu am voie sa am o parere?
    Si iti mai zic a mia oara: Totul a inceput de la postul tau cu tinutul cu lakers care mie mi s-a parut un fel de gluma si atunci am raspuns si eu mai in gluma mai in serios. Dar vad ca tu ai luat-o in serios de tot! Nu caut certuri sau discutie argumentata cum zici tu, ca slava cerului avem destula pe forum acum!
    Cat despre "vedeta" nu imi trebuie "ranjete" ci doar ma luam de atitudinea ta ca ai scris: "intai raspunde la intrebari si dupa aia iti zic si eu" - sau cum ai scris tu...

    DECI PANA LA URMA, IMI ZICI SI MIE DE IGNORANTA MEA???? pls
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  5. #68
    sport legend thekobe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Newport Beach, CA
    Posts
    1,865
    Reputatie
    1
    ti-am zis sa raspunzi tu primul la intrebari fiindca ce aveam eu de zis avea legatura cu aia
    in fine hai s-o lasam asa ca n-ai inteles mare lucru din ce am vrut eu sa zic si n-am chef sa mai sara cate unu si sa zica de mama si de tata
    noapte buna
    I told him, "Son, what is it with you? Is it ignorance or apathy?" He said, "Coach, I don't know and I don't care."

  6. #69
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Pai si mai baiatule.............. Nu ti-am raspuns ca incep sa-mi ies si eu din minti! Zi-mi si mie ce voiai sa-ti raspund? Da sa nu bagi iar aia cu ce legatura are echipa cu violul ca mor! TI-am mai zis odata ca m-am exprimat gresit!
    Nu te las pana nu imi zici de ignoranta.... Ca eu sper ca m-am achitat de dorintele tale vis-a-vis de intrebari...
    Si nu incepe cu: Nu ai priceput nimic.... si te las.... ca ma faci sa cred ca nu mai ai argumente.
    PS: Sper sa nu fi inteles din vreun post de-al meu ca zic ceva de mama tau sau tatal tau. JUR ca nu as face asta niciodata asa la nimereala fara sa te cunosc
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    Miami Heat.

  8. #71
    spellbound Profetu's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,496
    Reputatie
    1
    Situatia nu e clara deloc.
    Spurs, Bulls, Mavs, Lakers si Wolfs au fiecare cate 4 voturi.
    E nevoie de un castigator ... mai ales acum ca se apropie finala, asa ca ... VOTATI domnilor ...

  9. #72
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    done
    Now this, my friend, is gonna be fun

  10. #73
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1
    Eu nu ma pot hotari intre Minnesota si Lakers...amandoua au sanse foarte mari...
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    Si Miami are 4.......Bulls 5 chiar...........

  12. #75
    ardelean eddy_jozsa's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Sibiu, Romania
    Posts
    996
    Reputatie
    1
    Intre timp, si Miami "a luat a 5-a".
    Eu am votat pt Dallas anul trecut sau asa, ca oricum e un thread antic.
    [B]CSU Sibiu[/B] Peste tot jucam ca acasa!

  13. #76
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Echipa mea favorita e Super Sonics Seattle....ei sunt revelatia in NBA sezonu asta...au jucat foarte bine...sper sa treaca d Spurs in Playoff.....GO SUPERSONICS

  14. #77
    senior K-Dogg's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucharest [RO]
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Mie imi pare bine k au pierdut Mavs! Ar fi o adevarata tragedie sa nu ii avem in finala conferintzei... cred k mai bine suna Suns-Spurs decat Dallas-Spurs! Cu ocazia asta, shi parerea mea despre shansele Supersonicilor in fatza lu' TD&Co.!
    DRACUL

  15. #78
    ardelean eddy_jozsa's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Sibiu, Romania
    Posts
    996
    Reputatie
    1
    Go Mavs go!!!

    Pana una alta, eu n-am nimic impotriva lu Suns.

    Totusi, pentru k-dogg, sper sa apuna soarele cat mai curand (atunci dispare si "caldura" din Miami )
    [B]CSU Sibiu[/B] Peste tot jucam ca acasa!

  16. #79
    senior K-Dogg's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucharest [RO]
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Nu shtii ce spui, baiatule! Ar fi la fel de tragic sa bata Dallas cum ar fi sa bata Indiana pe Detroit!
    DRACUL

  17. #80
    ardelean eddy_jozsa's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Sibiu, Romania
    Posts
    996
    Reputatie
    1
    Lasa ca stii tu mai bine

    Am zis doar ca vreau ca echipele "tale" sa mearga cat mai prost, nu ca n-ar fi favorite pentru finale....

    Ma rog... sunt fraieri aia care tin cu echipele cele mai bune doar ca sunt cele mai bune (kiddin )
    [B]CSU Sibiu[/B] Peste tot jucam ca acasa!

  18. #81
    senior K-Dogg's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucharest [RO]
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Deci Pheonix shi Heat sunt 2 echipe de kkt, da' proshti noi k tzinem cu ele... k ele nu arata nimik pe teren! Pace tzie, baiatu'! Stai sa ma opresc din ras!
    DRACUL

  19. #82
    sport legend SilverZeus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Turda, Cluj-Napoca
    Posts
    1,513
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by eddy_jozsa
    Totusi, pentru k-dogg, sper sa apuna soarele cat mai curand (atunci dispare si "caldura" din Miami )
    ...totusi ar fi foarte interesanta o finala Heat - Suns ....sau o finala Mavericks - Spurs ....asa cum o serie SuperSonics - Rockets ar fi fost iar interesanta
    [U][B]
    You watch some teams these days and you wonder if they just met on the playground and decided to choose up sides.[/B][/U]Dennis Rodman

  20. #83
    manager
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Heat

  21. #84
    #22 virtual's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    334
    Reputatie
    1
    Inca Lakers...
    Desi mi=e dor dupa vremurile de odinioara cu Magic si Jabar, respectiv Kobe si Shaq!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •