Results 1 to 10 of 10

Thread: Cont banat

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Cont banat

    Salutare tuturor , in special moderatorilor . Vreau mai intai sa-mi cer scuze daca postez la rubrica greshita , dar nu am gasit altundeva . De ce ban ?! Eu nu sunt clona nimanui , nu am legatura cu nimeni , am gasit forumul de pe google , am cautat o comunitate unde se discuta liber , fara altzii "plini de ei" , figurantzi , shi toate celelalte. Cred ca m-atzi confundat cu cineva, am nick-ul asta de 2 ani de zile, shi chiar ash vrea shi eu sa vad dovada concreta unde se adevereshte ca am luat ban , nu doar din banuieli

    Va rog mult , eliminatzi-mi banul ca eu chiar nu am facut nimic, imi place acest forum

    Ashtept raspuns . Cont : Dangereux

  2. #2
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Din pacate aici se practica o politica de discriminare a oltenilor, asta e situatia, cruda dar reala

  3. #3
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    o fi oltenia4all ala ...

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    o fi oltenia4all ala ...
    Fratele meu , nu mai ma tot banuitzi ca ash fi nush cine , dak spui ceva , spune cu certitudine , nu "o fi" ... sau "poate" ... sau "cred ca" ... trebea sa spunetzi de la inceput , ca sunt oltean shi nu am voie aici . Cu bine

  5. #5
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Nu e problema de oltean, am glumit mai degraba, problema e ca avem un supermoderator care e cam betivan, si seara incepe sa baneze lumea dupa cum i se scoala lui. O sa te debaneze probabil in 24 de h, fara sa isi ceara scuze, si o sa se comporte ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Nu multzumesc . Nu am de gand sa stau cu gandul de azi pe maine ca am sa fiu banat iar shi iar . Nu sunt jucaria nimanui . Daca nu este un staff serios , sa tzina moderatori k-lumea , fara a-shi bate joc de oricui ii vine in minte, sa nu zic altceva. Cand s-or gasi oameni k-lumea, fara tentative de childreni , care shtiu sa-shi administreze un cont/forum , voi reveni. Intre timp , tzinetzi-va aproape

  7. #7
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    oupps,gresi parizianul? nu m-ar mira,are destule precedente.
    ori periculosul e chiar clona,si atunci e de salutat tupeul acestuia.
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  8. #8
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    Din pacate aici se practica o politica de discriminare a oltenilor, asta e situatia, cruda dar reala
    daca s-ar fi practicat acea politica de discriminare de care vorbesti ca sa nu adormi, ai fi avut permanent cu toate cele trei clone ale tale, oltene

    ps ca tot zicea periculosu' asta de fitze , sa-i spui si lui cat face ceasul ala cu melodii si cat profit ai scos cu cele doua firme sau ala micu' sa-l anunte zilnic orarul si profii de la romano-americana ori lordliv sa-l informeze cum se da doctoratul in olanda 'r-ati ai dracu' cu natia voastra de fanfaroni prostovani

  9. #9
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Oh...my Lord
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    23
    Reputatie
    0
    cine-i Lordul, ca n-am vazut pe nimeni cu nick-ul asta pe aici

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •