View Poll Results: Pronostic Craiova - Dinamo

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1

    49 41.88%
  • X

    17 14.53%
  • 2

    51 43.59%
Page 5 of 38 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 798

Thread: Etapa 5: Craiova - Dinamo

  1. #85
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    "Interes mare in Oltenia pentru meciul Universitatea Craiova - Dinamo
    Gruparea olteana a pus in vinzare, incepind de luni, biletele pentru meciul cu Dinamo, programat duminica, la ora 20.30, in etapa a V-a a Ligii I, directorul executiv Ovidiu Costesin afirmind ca stadionul va fi "prea mic" pentru aceasta partida."


    Ce inseamna pt DINAMO vizita celor de la Real Madrid ...asa inseamna pt olteni vizita facuta de DINAMO la Craiova

    Venim - Luam 3 puncte - Plecam
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  2. #86
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Astia-s ca timisorenii. Meciul cu Dinamo reprezinta evenimentul anului pentru ei. E bine asta, deznodamantul va fi acelasi.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  3. #87
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E interes mare, o sa ii ia pe dinamovisti cu pietre...

  4. #88
    Registered User magica_steaua's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,286
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    hahaha a venit magica steaua cel obsedat
    apropo magica, ai avut emotii la meciul cu vaslui? dar etapa urmatoare cu farul? a picat bacaul in B, v-ati gasit alti 10 sateliti

    sper ca ti-a placut show-ul de ieri. Timisorenii inca cauta mingea, parca era teleghidata
    urmatoarea victima: OLTENII
    cu descultii astia de la timisoara tot sa faci spectacol mai ales ca s-a jucat la bucuresti .....noi le-am dat 8-1 la ei acasa

  5. #89
    n00b dani3lll's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Acasa
    Posts
    256
    Reputatie
    1
    veniti o luati pe coasa si plecati cu desaga goala adica 0 si cu buza umflata asa ca nu mai sperati ca o luati la craiova )

  6. #90
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Postasu' are acces pe stadion?

  7. #91
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova
    82 de meciuri directe

    45 de victorii pt Dinamo
    15 rez de egalitate
    22 de victorii pt Craiova

    rezultatele ultimelor partide disputate la Craiova

    2004-2005 Universitatea 0(0-0)1 Dinamo
    2003-2004 Universitatea 0(0-0)1 Dinamo
    2002-2003 Universitatea 3(3-1)1 Dinamo
    2001-2002 Universitatea 0(0-0)2 Dinamo
    2000-2001 Universitatea 1(1-1)3 Dinamo
    1999-2000 Universitatea 1(1-0)2 Dinamo
    1998-1999 Universitatea 2(1-2)2 Dinamo
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  8. #92
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by magica_steaua View Post
    noi le-am dat 8-1 la ei acasa
    daaa, am vazut cat le-ati dat acum 3 saptamini
    tot cu amintirea aia ati ramas....
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  9. #93
    Registered User magica_steaua's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,286
    Reputatie
    0
    era prima etapa,era stadionul plin ca doar venea semifinalista uefa,plus ca nu l-am avut pe netoiu in echipa...

  10. #94
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    da, era noros si iarba nu era tunsa bine

    scuzele voastre sunt vechi....nu va trebuie voua netoiu il aveti pe gigi care tot cotizeaza la echipe adverse...vasluiul a stat capra, stai ca urmeaza acum farul
    sa vezi caterinca urmatoarea etapa...
    iar voi nu ati batut pt. ca aveti papitzoi gen nesu, oprita, cristocea si bostina in lot....nu ca nu il aveti pe netoiu
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  11. #95
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Postasu' are acces pe stadion?
    Pai ce ar avea sa nu aiba acces pe Stadion

  12. #96
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    E interes mare, o sa ii ia pe dinamovisti cu pietre...
    de parca i-au primit vreodata cu flori vin si pleaca in duba dar pe teren mananca olteni pe paine. Rezultatul ramane acelasi
    ...always look on the bright side of life...

  13. #97
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    sper sa bata Craiova insa am mari dubii ca va fi un meci curat, Mititelu nu are bani sa tina echipa si cred ca prietenul netoiu la nevoie se cunoaste, deja ii si facuse o oferta televizata, acum apropiinduse meciul a zis ca glumea, eu cred ca deja Netoiu s-a intors la Craiova, fie si indirect.

    Sper ca dinamo sa plece din nou cu duba, asa cum pleaca din majoritatea deplasarilor, Steaua nu tin minte sa fi facut vreodata asa, doar e cea mai iubita echipa din Romania
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  14. #98
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    Steaua nu tin minte sa fi facut vreodata asa, doar e cea mai blatista echipa din Romania

    eee si tu acum, nu stiu daca cea mai blatista, dar top 3 sigur!
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  15. #99
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    netoiu la nevoie se cunoaste
    Flocea ,flebetea lui Netoiu, a fost indepartat de la DINAMO

    Cartu ,slabiciunea lui Netoiu, nu a fost dorit la DINAMO ... a fost preferat Mircea Rednic

    Netoiu a fost demis din functia pe care o avea la DINAMO

    Netoiu isi cere toti banii investiti la DINAMO ...intrun moment in care era nevoie de bani pt achizitii ... bani platiti de ceilalti actionari

    Netoiu ii ia pe Alexa si pe Grigorie si ii duce la Poli

    Netoiu il propune lui Marian Iancu un transfer al lui Niculescu la Poli ... intre timp Niculescu a devenit 100% jucatorul lui DINAMO

    ce e asa de greu de inteles ? nu pricepi ca Netoiu e inamicul nr 1 al lui DINAMO ?
    Netoiu a vrut sa ne faca rau dupa ce a fost indepartat de la club , dar se pare ca nu i'a mers
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  16. #100
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    eee si tu acum, nu stiu daca cea mai blatista, dar top 3 sigur!
    nu mai imi schimba cuvintele, dak nu poti da o replica inteligenta evita sa intri in discutii cu mine

    @bianco-rossi
    1. Flocea a plecat pt ca e un antrenor ff slab, si cat ar fi vrut Netoiu tot nu il putea tine, oricum a plecat tot in interes de serviciu (Jiul-Dinamo 0-1) facea niste schimbari Flocea si cainele meu cred ca le facea mai bine
    2. Cartu - no comment
    3. N-a fost demis, dak era demis nu cred ca se mai ducea la meciurile lui Dinamo, mai ales ca a fost si la Petrosani
    4. Pai asa sunt toti actionarii vostri, zgarciti si pusi pe capatuiala (de aia n-ati avut si nu veti avea niciodata echipa cu fata de Europa)
    5. Pai i-a dus pe bani multi, nenea Iancu s-a intepat ca ultimul papagal, si pana una alta au dat si o mana de ajutor in meciul direct
    6. Se gandeau ca doar cu doi jucatori blatuiti nu puteau bate si de aia au zis sa se duca si Niculescu sa fie siguri

    Exagerez intr-adevar, dar vad ca asa se poarta aici. Oricum cred ca aseara ceva a fost necurat, adica Poli nu ia gol de la Steaua si Rapid (UEFAntasticii Romaniei) si ia 3 goluri de la dinamo mai ales cand aveau 1-0 si stim autobaza lui Cartu, ciudat, tare ciudat.
    Last edited by SAMM; 21st August 2006 at 23:01.
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  17. #101
    Registered User magica_steaua's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,286
    Reputatie
    0
    nu stiu ce inseamna "flebetea" dar in rest ai aberat...esti atat de naiv incat crezi ca netoiu nu mai conduce clubul dinamo??netoiu este cel care conduce si acum clubul dinamo...faza cu a fost demis e chiar cea mai tare aberatie...

  18. #102
    manager
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    320
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post
    Flocea ,febletea lui Netoiu, a fost indepartat de la DINAMO

    Cartu ,slabiciunea lui Netoiu, nu a fost dorit la DINAMO ... a fost preferat Mircea Rednic

    Netoiu a fost demis din functia pe care o avea la DINAMO

    Netoiu isi cere toti banii investiti la DINAMO ...intr-un moment in care era nevoie de bani pt achizitii ... bani platiti de ceilalti actionari

    Netoiu ii ia pe Alexa si pe Grigorie si ii duce la Poli

    Netoiu ii propune lui Marian Iancu un transfer al lui Niculescu la Poli ... intre timp Niculescu a devenit 100% jucatorul lui DINAMO

    ce e asa de greu de inteles ? nu pricepi ca Netoiu e inamicul nr 1 al lui DINAMO ?
    Netoiu a vrut sa ne faca rau dupa ce a fost indepartat de la club , dar se pare ca nu i-a mers
    Mai lung citatul decat postarea, dar nu m-am indurat sa ciuntesc analiza facuta de BIANCO-ROSSI.
    Parerea mea este ca nu, Netoiu nu este inamicul nr. 1 al lui Dinamo, sau, mai exact, nu numai al lui Dinamo. Netoiu da semne ca e inamicul fotbalului romanesc. Netoiu isi urmareste doar interesul sau si numai intamplator acesta se intersecteaza cu un club sau altul. A distrus Craiova, a destabilizat pe Dinamo si acum e injurat copios la Timisoara. Nu s-a putut atinge de Steaua sau Rapid, pentru ca acolo nu a avut nimeni nevoie de "investitiile" si "experienta" lui. Ma intreb cine va fi urmatoarea victima.
    Last edited by Seldon; 21st August 2006 at 23:44.

  19. 21st August 2006, 23:21
    Reason
    off-topic

  20. #103
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Seldon View Post
    Parerea mea este ca nu, Netoiu nu este inamicul nr. 1 al lui Dinamo, sau, mai exact, nu numai al lui Dinamo. Netoiu da semne ca e inamicul fotbalului romanesc. Netoiu isi urmareste doar interesul sau si numai intamplator acesta se intereseaza cu un club sau altul.

    A distrus Craiova, a destabilizat pe Dinamo si acum e injurat copios la Timisoara. Nu s-a putut atinge de Steaua sau Rapid, pentru ca acolo nu a avut nimeni nevoie de "investitiile" si "experienta" lui. Ma intreb cine va fi urmatoarea victima.
    Deja 3 echipe ... nu cred ca-i mai cade cineva in plasa
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  21. 21st August 2006, 23:32
    Reason
    off-topic

  22. 21st August 2006, 23:40
    Reason
    off-topic

  23. 21st August 2006, 23:43
    Reason
    off-topic

  24. 21st August 2006, 23:47
    Reason
    off-topic

  25. #104
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    472
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post

    rezultatele ultimelor partide disputate la Craiova

    2004-2005 Universitatea 0(0-0)1 Dinamo
    2003-2004 Universitatea 0(0-0)1 Dinamo
    2002-2003 Universitatea 3(3-1)1 Dinamo
    2001-2002 Universitatea 0(0-0)2 Dinamo
    2000-2001 Universitatea 1(1-1)3 Dinamo
    1999-2000 Universitatea 1(1-0)2 Dinamo
    1998-1999 Universitatea 2(1-2)2 Dinamo
    Adica cu alte cuvinte "7 ani de sodomie/Aplicata in Banie"!!!

  26. #105
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    nu chiar ...in 7 ani ne-au incurcat de doua ori ... au facut un egal si ne-au batut o data
    anul trecut nu ne-am intalnit cu ei ... probabil erau in Liga a 2 a
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  27. 21st August 2006, 23:58
    Reason
    off-topic

  28. 22nd August 2006, 00:01
    Reason
    off-topic

  29. 22nd August 2006, 00:04
    Reason
    off-topic

  30. 22nd August 2006, 00:05
    Reason
    off-topic

  31. 22nd August 2006, 00:08
    Reason
    off=topic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •