View Poll Results: Pronostic Craiova - Dinamo

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1

    49 41.88%
  • X

    17 14.53%
  • 2

    51 43.59%
Page 4 of 38 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 798

Thread: Etapa 5: Craiova - Dinamo

  1. #64
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    corect ! dar mingea e rotunda si intra in poarta lui matache!

  2. 21st August 2006, 17:47
    Reason
    off-topic

  3. #65
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    oltene, ai 40 de ani dar minte 0
    stai pe net si te certi cu lumea pe aici...la varsta ta ar trebui sa iesi si tu cu sotia la o cina, sa mai acorzi atentie si copiilor, etc.
    lasa-ne cu craiova ta ca sunteti puscarie
    ti-a soptit frumos in ureche mititelu si acum ai iesit si tu la razboi?
    (haha, exact cum era cu minerii in 1990. Le ziceau smecherii ca minerii sunt de apreciat si ca e nevoie de ei sa ne faca noua ordine in capitala, iar aia veneau cu miile, tarnacoape, ciocane, etc...hahaha)

    asa si cu voi, va ambalati la ce va zice mititelu si va bagati in seama cu echipele din bucuresti....pariu ca terminati sub locul 10 campionatul asta?
    pai dupa ce am predat fotbal ieri cu banatenii, mai aveti tupeu sa vorbiti de etapa urmatoare?

    pronostic: putin la mult
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  4. 21st August 2006, 18:13
    Reason
    off-topic

  5. #66
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    care lume? eu nu vad decat niste catei! jigodii! ceea ce fac cu timpul meu liber ma priveste! stii care e problema cu totii veneticii din bucuresti? ca nu si vad lungul nasului! DACA I MI MENTIN PAREREA MEA,pentru voi inseamna ca sunt ciudat! pana acum am reusit in viata ,si i mi permit sa fac orice ! inclusiv de a face caterinca de niste potai serioase ,mari cunoscatoare ale fotbalui de pe maidan! si mai termina cu apelativul ala! toti taranii s au mutat in
    bucuresti!

  6. #67
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    care lume? eu nu vad decat niste catei! jigodii! inclusiv de a face caterinca de niste potai serioase ,mari cunoscatoare ale fotbalui de pe maidan! si mai termina cu apelativul ala! toti taranii s au mutat in
    bucuresti!

    deci tu in afara de a jigni lumea, nu faci absolut nimic
    nu scrii nimic coerent despre fotbal, adica ce te face sa crezi ca dinamo va pierde cu voi, de ce voi sunteti mai superiori, etc.
    potai, catei, jigodii - cam pe aici este limita vocabularului tau, la cei 40 de anisori ai tai

    voi nu puteti sa bateti vasluiul si vreti sa umiliti Dinamo????
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  7. #68
    RED DOGS SILVIU99's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ARGES
    Posts
    804
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    punctul mai slab ,il constituie apararea. daca vor fii speculate nesincronizarile
    dinte goian si stefan vom da goluri! matache nu are fata de dinamo,este o toana de a lui rednic!daca ii adaugam si pe colonial si pe pulhac avem in fata o aparare neomogena,care se incearca sa fie facuta experimentata prin convocarea la lotul de tineret(probabil la ordin.) oricum de studiat in meciul cu beitar,care poate sa o solicite cu adevarat!
    stai un linistit ca intra moti in locul lui goian si mai vedem atunci
    matache a aparat excelent pana acum
    iar in legatura cu r.stefan pulhac moti care zici u ca nu meritau sa fie convocati la tineret esti penibil ,pai mah desteptule pulhac a dat gol iar moti a fost stalpul aparari si u spui ca nu trebuiau luati
    spunemi u un fundas stanga mai bun decat pulhac si care poate evolua la tineret???
    NIMIC NU-I MAI PRESUS DE MANDRIA DE A FI CAINE !!!
    DINAMO SIAMO NOI!!

  8. #69
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    3,653
    Reputatie
    1
    Craiova s-a pregatit pentru meciul cu Dinamo ciupindu-i pe rapidisti, deci isi pot permite o infrangere sau un egal cu cateii nedresati.

  9. #70
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    fara sa va trezesc din visele placute, dar dinamo joaca mult mai bine decat rapidul la ora actuala....rapidul daca nu se trezeste, va avea un an greu
    deci le-ati luat 2 puncte rapidistilor, dar cu noi sa va multumiti daca luati bataie cu mai putin de 2 goluri
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  10. #71
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    MAI SUPERIORI ! PFUH! mai citeste si tu threadul de la inceput! sau i ti trebuie ochelari! jigodii,potai ,catei parca asa se numesc cainii din stefan cel mare! chiar cu mandrie! tu ma jignesti ,prin atitudinea ta aroganta ,atotstiutoare cu care ma gratulezi! daca citeai de la inceput, vedeai ca am spus ca dinamo este mult mai buna ,dar noi speram! asta e jignire? iar ceea ce se intampla acum in tara prin deconspirare securitatii trebuie sa acopere si sportul! si asta va atinge si clubul dinamo! cu voi nu se poate purta un dialog civilizat! la insulte raspund cu ironie dar si cu indulgenta!
    exact ca ********ii,va legati de familie ( e genetic) si considerati ca detineti adevarul absolut! SUNTETI EXPERTI IN A DA SFATURI! eu incerc sa vorbesc de fotbal ,cu toata seriozitea ,dar incercarile mele se lovesc de opacitea intelctuala a voastra- mama ce replica am gasit! am si eu cateva site-uri ,tin 3 forumuri publicitare,dar acolo se poate purta un dialog! vrei dialog serios numai pe baza de fotbal,continui, daca nu pa !

  11. #72
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    deci te faci de ***** incercand sa pari ce nu esti - un intelectual
    pai tu ai tupeu sa zici ca incercarile mele se lovesc de opacitea intelctuala a voastra???
    de unde pana unde stii tu cu cine vorbesti? unii din noi mai sunt si scoliti, mai avem si scoala, masterate. doctorate, etc, si cat de cat ne mai descurcam cu "intelectuali" ca tine

    iar tu daca tot o tii pe a ta ca nu jignesti lumea, inseamna ca esti plecat de acasa....de fapt m-am exprimat gresit, tu incerci sa jignesti ca mai mult nu poti
    la cati tarani ca tine am auzit ca se refera la dinamovisti cu cuvinte gen JAVRE, JIGODII, nici nu va mai bagam in seama

    mersi ca ti-ai aratat nivelul tau inalt de gandire, cred ca esti cel mai citit la tine in bloc si ai inceput sa iti umfli "muschii" pe internet
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  12. #73
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    stau la casa intelectual rasat ce esti cu facultate si doctorat la ff!

    am luat primele pc in 1991 si am acces din 2000 la internet! asa ca nu te mai enerva degeaba! o seara frumoasa !
    Last edited by Datenshi; 21st August 2006 at 19:56. Reason: consecutive

  13. #74
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    hahaha
    ok, deci discutiile cu tine aici se termina...

    multa "bafta" duminica
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  14. #75
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    wow ce iubire intre caini si olteni.
    Hai Craiova, hai oltenii...hai ca se poate.

  15. #76
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    472
    Reputatie
    1
    Olteni santeti pregatiti pentru o noua umilinta???Duminica venim acolo sa va predam si voua lectia de fotbal cum le-am predat ieri unor alti frustrati care ziceau ca se bat la titlu cu jucatori precum oprea,balace si caramarin.Voi cred ca aveti sanse sa va salvati de la retrogradare.Mici,dar aveti.Va batem la 2 goluri diferenta.

  16. #77
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    nici o sansa! e o placere sa vorbesc cu tine! scoti forta negativa din mine!vineri vin acasa,si hai sa ne vedem! aparentele insala!

  17. #78
    n00b dani3lll's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Acasa
    Posts
    256
    Reputatie
    1
    Craiova va invinge la limita pe Dinamo va vine sau nu sa credeti o sa o vedeti si pe asta .
    Toata lumea ca bate dinamo.. de data asta NU, sa dus era Netoiu ca sa plecati cu 3 puncte din banie a venit si randu nostru sa strans prea multa ura si prea mare dorul de razbunare
    Dinamo primul meci pierdut sezonul asta este la CRAIOVA ... dar nu si ultimul )

  18. #79
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Craiova nu va invinge pe Dinamo.ACest nu este un match de 1 clar. La cum joacä echipa bucuresteanä,imposibil sä piardä dar nu poti sti niciodatä...

  19. #80
    n00b dani3lll's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Acasa
    Posts
    256
    Reputatie
    1
    aaa si era sa uit va iesi si cu "bataie" cu siguranta oricata jandarmerie ar veni la stadion asta aviz dinamovistilor vedeti cati veniti la Craiova si numarati cat puteti fiecare sa duceti asta deoarece stiti bine ce ati facut anu trecut in ultima etapa ca ati batut niste copii fara pic de mila cainilor iar jandarmeria se uita la voi .Anu asta o sa se uite la noi si o sa intervina da degeaba

  20. #81
    Registered User magica_steaua's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,286
    Reputatie
    0
    cum sa bata cand netoiu nu are jucatori la craiova???

  21. #82
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    hahaha a venit magica steaua cel obsedat
    apropo magica, ai avut emotii la meciul cu vaslui? dar etapa urmatoare cu farul? a picat bacaul in B, v-ati gasit alti 10 sateliti

    sper ca ti-a placut show-ul de ieri. Timisorenii inca cauta mingea, parca era teleghidata
    urmatoarea victima: OLTENII
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  22. #83
    junior
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    hahaha a venit magica steaua cel obsedat
    apropo magica, ai avut emotii la meciul cu vaslui? dar etapa urmatoare cu farul? a picat bacaul in B, v-ati gasit alti 10 sateliti

    sper ca ti-a placut show-ul de ieri. Timisorenii inca cauta mingea, parca era teleghidata
    urmatoarea victima: OLTENII
    Dupa valoare.. castiga dinamo.. dar si oltenii.. daca joaca ca in Giulesti.. pot spera la un X. Meci de x2
    [b]A.C.A.B.[/B]
    [b][COLOR="Blue"]Forza Farul!!![/COLOR][/b]

  23. #84
    vesszen trianon malexoid's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Under a violet moon
    Posts
    2,063
    Reputatie
    1
    probabil cel mai important meci al sezonului pentru manjii craiovei...
    se vor mobiliza exemplar, se vor darui insa nu stiu in ce masura vor reusi sa invinga.
    X asta e pronosticul care il folosesc cand nu stiu ce sa joc...
    [B][COLOR="Purple"]Poli, such a beautiful disease...[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •