View Poll Results: Pronostic Craiova - Dinamo

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1

    49 41.88%
  • X

    17 14.53%
  • 2

    51 43.59%
Page 3 of 38 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 798

Thread: Etapa 5: Craiova - Dinamo

  1. #43
    RED DOGS SILVIU99's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ARGES
    Posts
    804
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    daca avem arbitraj corect( 5% sanse) ii spulberam pe catei! oricum pana duminica sper ca netoiu sa l ia si pe moti,ganea sa mai aiba o criza de a lui,stiti ca joaca pe propria raspundere? ORICUM TOT LUATI BATAIE LA CRAIOVA!
    da ce mah sa transformat craiova in chelsea si nu stiam eu??? esti prea increzator ca ne bateti sa nu fi dezamagit dupa meci cum au fost si violeti
    NIMIC NU-I MAI PRESUS DE MANDRIA DE A FI CAINE !!!
    DINAMO SIAMO NOI!!

  2. #44
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    victorile noastre din cupele europene , din ultimii ani sunt cele realizate de dinamo! doar ne ati luat 2 echipe in 3 ani! asa ca ,cand vom scapa de dinamo, ( cu sau fara virgula!) vom revendica palmaresul vostru! forza stiina!

  3. #45
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Am uitat sa-ti spun...era intrebare eliminatorie. Asa ca, stai jos...esti respins. Nu te mai scot la tabla. Mai am de asteptat. Uffff.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  4. #46
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    cata subtilitate la o potaie!

  5. #47
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    rezultate bune ale lui dinamo?! nu a ti auzit ce a spus celebru procuror comunist, tovarasul de filozofie bahica al lui boanchis ( ala de la 7+) daca nu era securitatea era vai de capul lui dinamo! asa ca alea bune se duc la lada de gunoi a istoriei!

  6. #48
    RED DOGS SILVIU99's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ARGES
    Posts
    804
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    rezultate bune ale lui dinamo?! nu a ti auzit ce a spus celebru procuror comunist, tovarasul de filozofie bahica al lui boanchis ( ala de la 7+) daca nu era securitatea era vai de capul lui dinamo! asa ca alea bune se duc la lada de gunoi a istoriei!

    da mah oltene in 1983-1984 am ajuns in semifinala ligi campionilor iar in 1989-1990 am ajuns in semifinala cupei cupelor.......deci am mai reusit si victori in europa nu numai esecuri ...
    oricum duminica va batem si va scoatem fotbal din cap la fel cum sa intamplat si cu violeti
    NIMIC NU-I MAI PRESUS DE MANDRIA DE A FI CAINE !!!
    DINAMO SIAMO NOI!!

  7. #49
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    in primul rand sunt bucurestean de vreo 7 generatii din cate stiu eu!mult mai bucurestean decat potaile latratoare din cartier!
    in al 2 lea rand fotbalul il avem in suflet!-noi astia care tinem cu craiova!
    SI REPET NU AM SPUS CA AVEM ECHIPA MAI BUNA CA A VOASTRA! dar mingea e rotunda si intra in plasa lui matache! forza stiinta!

  8. #50
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    am spus ca alea dinainte de 90 nu se pun!

  9. #51
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    cata subtilitate la o potaie!
    Asa a zis si mama ta cand ai aparut tu .
    Acum vorbind serios, pe de alta parte ... ESTI CIUDAT RAU DE TOT FRATELE MEU ... pun pariu ca esti din Caracal.
    Numai gura e de voi. Liga 1 ar fi mult mai linistita fara Mititelu si ailalti ... cati dracu sunteti ... (Imi cer scuze prietenilor mei INTER si LEO)
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  10. #52
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ahaha dupa cum folosesti limba romana ,se pare ca esti un tzigan cu acta( fara acte?) pierdut pe acolo,din aia care fac cinste tarii! cand te expulzeaza?
    nu nu ai ghicit! sunt din bucuresti stau pe alexandru PHILIPPIDE , undeva pe langa hotelul dorobanti! ciudat? ca sa tii piept la toate potaile trebuie sa fii cam ciudat adevarat! se pare ca voi ,potaile considerati ca sunteti stapanii forumului si puteti spune ce vreti! numai voi aveti dreptate! am de gand sa ma distrez zilele astia ,cand stau la craiova, si sa va scot fotbalul din picioare! ca doar cu astia judecati voi!

  11. #53
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Frate , te rog nu te enerva ca iti plesneste o vena in cap ... gata , iti dau dreptate. Tu esti cel mai frumos si cel mai destept dintre toti locuitorii din Caracal. Numai te rog nu te enerva ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  12. #54
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MLDS View Post
    Asa a zis si mama ta cand ai aparut tu .
    Acum vorbind serios, pe de alta parte ... ESTI CIUDAT RAU DE TOT FRATELE MEU ... pun pariu ca esti din Caracal.
    Numai gura e de voi. Liga 1 ar fi mult mai linistita fara Mititelu si ailalti ... cati dracu sunteti ... (Imi cer scuze prietenilor mei INTER si LEO)
    MLDS esti si tu moderator, nu e problema, ne vedem pe RA

  13. #55
    RED DOGS SILVIU99's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ARGES
    Posts
    804
    Reputatie
    1
    si totusi craiova ar avea o sansa mare sa ne bata daca ne vor elimina beitar.....atunci ne vor bate sigur pt ca jucatori vor fi demoralizati
    dar sunt sigur ca trecem de beitar si scoatem cel putin un egal la craiova
    FORZA DINAMO!
    NIMIC NU-I MAI PRESUS DE MANDRIA DE A FI CAINE !!!
    DINAMO SIAMO NOI!!

  14. #56
    sport legend atdi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    779
    Reputatie
    1
    Parerea mea ca pentru noi in momentul de fata ar fi bun si un egal. Echipa creste de la meci si sper intr-o victorie, dar realistic vorbind cred ca o sa obtinem doar un egal. Pronostic 2-2.
    Istvan Kovacs: Nu văd niciun fel de ură interetnică. Văd doar ură față de sport în România. Am simțit că m-am întors în timp când am văzut bazinul Floreasca.

  15. #57
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    italianule,esti o cartita infiltrata in sistemul capitalist! te ai demascat! ce repede ai obtinut informatii despre mine! sunteti formidabili bai astia! vezi ca sunt vecin cu tuca si diaconescu! pe asta n o stiai ? ce caterinca ! si bineinteles o sa aflii ca sunt cu agenturile staine! alea care nu vor ca dinamo sa bata la craiova! bate craiova cu 2la 0 !

  16. #58
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    mai e o sapt pana atunci si deja acest thread a luat foc,va iubiti mult,nu-i asa?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  17. #59
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu View Post
    MLDS esti si tu moderator, nu e problema, ne vedem pe RA
    Esti prea prost ...

    Daca bate Craiova cu 2-0 ? Foarte bine ... Sa bata, dar asta nu scuza prostia din capul unora ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  18. #60
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nu va certati ma ca se termina egal,ca fratii
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. 21st August 2006, 17:08
    Reason
    off-topic

  20. 21st August 2006, 17:17
    Reason
    off-topic

  21. #61
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Sunt curios sa vad cati catzei vor lua loc in tribuna. Cum prazul nu le place... prevad o infrangere la 2 goluri ceva gen 3-1 ptr Stiinta.

  22. #62
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    punctul mai slab ,il constituie apararea. daca vor fii speculate nesincronizarile
    dinte goian si stefan vom da goluri! matache nu are fata de dinamo,este o toana de a lui rednic!daca ii adaugam si pe colonial si pe pulhac avem in fata o aparare neomogena,care se incearca sa fie facuta experimentata prin convocarea la lotul de tineret(probabil la ordin.) oricum de studiat in meciul cu beitar,care poate sa o solicite cu adevarat!

  23. 21st August 2006, 17:32
    Reason
    off-topic

  24. 21st August 2006, 17:36
    Reason
    off-topic

  25. #63
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Ce frumos ar sa bata prazarii Nu de alta dar mai trebuie si dinamo oprita. Realist vorbind, cred ca o victorie a cateilor e cel mai logic rezultat.
    Ce lume mica. putin mese

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •