View Poll Results: Pronostic

Voters
16. You may not vote on this poll
  • 1

    9 56.25%
  • X

    1 6.25%
  • 2

    6 37.50%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 39 of 39

Thread: Etapa 30 : Otelul - Bacau

  1. #22
    "Tata Mare" cuzmy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Arad
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Eu zic ca ar fi mai bine sa pice shahlaul! ...si la anu bistrata cu contele blatula in frunte!
    Last edited by cuzmy; 2nd June 2004 at 13:25.
    100% polist!!!
    jos cenzura!

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    as vrea la munte
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    1-0 sau 2-0 pt otelul

  3. #24
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sper ca Otelul sa nu se faca de ras si sa bata asa cum ar fi si normal, mai ales ca sunt cu o clasa peste Bacau (cine nu e de fapt, prin A?)

  4. #25
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Sper shi cred ca va bate otelul ...ne sunt datori , dupa ce le`am dat anu` trecut un loc in div a ...ptr ca altfel acum erau la matineu .
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  5. #26
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Otelul ii viseaza doar pe “ciini”

    Otelul arbitreaza lupta de la retrogradare concentrindu-se la finala Cupei. Toate casetele vizionate in ultima vreme de elevii lui Sorin Cirtu aveau ca subiect evolutiile campionilor lui Andone! Sorin Cirtu a facut si la antrenamentul de ieri pregatirea cu echipa de baza, dar nu se stie daca toti titularii vor fi folositi. “Nu ne dam la o parte din fata lor, dar nu ne-ar conveni sa riscam accidentarea vreunui titular”, a spus presedintele Boghici. “Nu ne intereseaza cine retrogradeaza, noi vrem sa luam Cupa. Daca vor fi faze la limita, nu riscam. Sa zicem ca ar scapa Cursaru singur cu portarul. Nici un jucator de la noi nu va lua cartonas rosu incercind sa-l opreasca”, ni s-a confesat unul dintre titularii Otelului.
    multă lume... PUŢINI OAMENI

  6. #27
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Si cu toate acestea Adelpiero tot vom bate azi. Hai Otelul!!! Sa vina cupa la Galati!!!
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  7. #28
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SVensson
    Si cu toate acestea Adelpiero tot vom bate azi. Hai Otelul!!! Sa vina cupa la Galati!!!
    Inteleg incrancenarea cu care iti sustii echipa favorita, si eu as face la fel, insa convingerea mea este ca meciul de azi e de x2
    Last edited by simpson; 3rd June 2004 at 09:58.
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #29
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    eu zic ca o sa bata bacaul ..... slava domnului ca sa inventat "blatul"!!!!

  9. #30
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Ehe, ia uite ultimele declaratii:
    "Presedintele Nicolae Boghici sustine ca decizia FRF de a programa finala Cupei la doar trei zile dupa ultima etapa obliga echipa sa sa foloseasca o garnitura fara multi titulari. „FRF va avea pe constiinta retrogradarea Ceahlaului, fiindca Sorin Cartu va folosi in meciul cu Bacaul echipa a doua. Nu putem risca sa introducem prima echipa. Daca ni se accidenteaza unu sau doi titulari?“.

    In consecinta...pa Ceahlaul
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  10. #31
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    as vrea la munte
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    felicitari otelul pt egal asta e;nu am reusit sa devenim campioana provinciei, dar oricum un retur frumos
    succes in continuare in finala
    Paul Oakenfold,John Digweed,Darren Emerson and Andre Tannenberger( ATB ) ruullezzzzzzz

  11. #32
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    s-a terminat un sezon frumos pentru noi. pacat ca nu am am invins azi. a fost linistea dinaintea furtunii. batem duminica. sa vina cupa la Galati!!!
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  12. #33
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Offff... ce pacat! Imi pare rau ca nu am castigat astazi. Sper sa nu ne reproseze nimic contracandidatele Bacaului la retrogradare. Acum am cateva intrebari.
    1. Pe cine a introdus Cartu in teren si a jucat ca o papusa gonflabila ca am auzit ca este un mare ratat? (din pacate eram la examen in timpul meciului si nu stiu)
    2. Danciulescu nu joaca in finala?
    3. Cand ajunge galeria la Bucuresti (daca stie cineva ora exacta ar fi super ca vreau sa ma bag si eu in mafie )?

  13. #34
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    rezultat foarte bun pentru Bacau
    anu` acesta a avut norok
    multă lume... PUŢINI OAMENI

  14. #35
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1

    Ptr. Caligula

    Plecam din Galati duminica la ora 12. Este rapidul Galati - Bucuresti. Vezi si tu la ce ora ajunge in Bucuresti. Nu stiu exact sa iti spun.

    Da Danciulescu a luat
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  15. #36
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SVensson
    Si daca o sa fie 2-0 pentru noi. (Aldea, M. Ilie)
    Doua de la mine ,cu doua de la tine am nimerit rezultatul exact.
    Ne vedem in campionatul viitor .
    BAFTA IN CUPA !!!

  16. #37
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Concluzia mea, si pentru acest meci si pentru cel de la Piatra Neamt este ca indiferent daca vreuna din echipe (Dinamo sau Otelul) a vrut sa face blat.... parca nu a iesit asa in evidenta. Egalul e parca rezultatul echitabil, chiar daca trimite pe Ceahlaul in B. Imi pare bine ca Bacaul a ramas in A.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  17. #38
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    as vrea la munte
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Imi pare bine ca Bacaul a ramas in A.
    shi mie
    Paul Oakenfold,John Digweed,Darren Emerson and Andre Tannenberger( ATB ) ruullezzzzzzz

  18. #39
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Concluzia mea, si pentru acest meci si pentru cel de la Piatra Neamt este ca indiferent daca vreuna din echipe (Dinamo sau Otelul) a vrut sa face blat.... parca nu a iesit asa in evidenta. Egalul e parca rezultatul echitabil, chiar daca trimite pe Ceahlaul in B. Imi pare bine ca Bacaul a ramas in A.
    Da' mie, cum crezi ca-mi pare??? Pe de alta parte, a avut mare dreptate Prunea cu ceea ce a spus dupa meci (cu toate ca eu cred ca nu era momentul, trebuia sa mai astepte sa se mai "raceasca" evenimentul): e vremea sa se schimbe strategia la clubul nostru, sa se mai schimbe ceva jucatori, ca avem cativa care ori sunt plafonati, ori nu au valoare de "A"... Da' hai ca e timp si pentru de-astea... Deocamdata, sa ne bucuram!!!!Bravo baieti!!!!!
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •